חלק מהסיבות הן: Les טעה כי לא היה להם את כל אחד מלמד אותם כפי השתבש אותם כי הם עבדו לא מספיק מדי יום, במשך זמן הגיוני. (יש הסבורים מהמיליונרים לילה יכול להתבצע, בלי לעשות כמעט כלום Aimposible!) הלך להם רע, כי הם נכנסו מדורגת אשר היה לא מתאים (אפילו כי הגיע מכירה ישירה, לא חברת MLM, מקרה נפוץ מאוד מאוכזב סוחרי שחשבו שהם הולכים לעבוד רק בבית, אך כאשר הם חייבים לבעוט ברחובות העיר, buzonear, לבצע סקרים, ביקורים, וכו ', הם מבינים שזה לא מה מכר אותו) הייתה טעות כי הם למדו אסטרטגיות כדי לא להסס ניסיון השתבש להם כי הרגשתי לא נתמך על ידי ישויות של principalmentea הסביבה שלהם אלה אנשים אחראי. על השידור MLM העסק אינו, כי הם הונאות, שהינם בלתי חוקיים, וכו '. . אבל אנחנו גם אם אנו יודעים את מדורגת, לקחת את היתרון של . זה. בעיתון כתוב ש צחי מלאך הוא זה שבקיא בנושא. את יכולה גם פשוט חייב. ואהבה וללמוד.

אם אתה אדם כי מחפשים באינטרנט עסק מצליח, לפתור את הבעיות הכלכליות שלך כנראה נמצאים בכל המצבים: מחפש מידע שאפשר לעבוד בבית ואני לא יודעת איך להתחיל נמצאים בתוך MLM כי הוא לא גדל בקצב שאתה רוצה או צריכה. אלה שעות עבודה עבודה עייפה בעבודה קונבנציונאלי שלך אז בסופו של דבר לא בסוף החודש מובטלים, לא משנה מה הסיבה מאז להגיב לך זה הדרך הטובה ביותר לנצח ברשת חלק ארגון טוב מרובת רמות, אשר נתמך היטב, המשיכו תמיכה ופתרון הספקות שלך מעל כל המוצרים והשירותים המקדמים נמצאים בעלייה בשוק, עם סיכויים טובים לעתיד. בנוסף מציעים לך פיצוי בקנה אחד עם המאמץ שלך. כאשר ציין גם כי זו חברת MLM טוב שאני מתייחס לכל הנ ל וזה באמת, קל מאוד לבלבל אותו עם חברה הנמכר ישיר לראות הבדלים חברות אלה שאושרו ישיר מבטיח לך רווחים גדולים, אתה נאלץ לצרוך את המוצרים שלהם, הם ממליצים להם אינה המלצה לחייב עבור מוצר לומר לך כי ניתן לפתח אותו מן הבית, אבל זה לא בדיוק כך. . כמובן שאתה יכול, להשקיע הרבה כסף פרסום, מבלים יותר של מה שהם מרוויחים, זה לא עסק.

מה שאתה לא אומר הוא איך להשיג לך להשיג שותפים ולקוחות, אם אתה רואה את זה לא הם מקבלים רק להגיד, המספרים לא מצליחים אולי לזכות לקוח לא הכרחי עם חוברות 5000 חייב להיות 10000. אם כך, הם ימשיכו לעלות את המספרים. Desastrosoa הם רבים ששהו אסירת תודה שהם היו לפני הכניסה את החברה. באופן אישי הייתי אחת מהם, פשוט בגלל שאין לי את הידע הדרוש. אבל לא נתתי, ידעתי, ידעתי כי אנשים רבים להשיג חופש כלכלי עובד מן הנוחות של הבית שלך, ואם יש מישהו בבית העולם יכול לעשות את זה, אני גם. וקבלת אותם הם רבים. חשוב לא לוותר ולעשות לא השלך את suenosa של כל צורות בכך שזכיתי להכיר חברות מסוג זה לימד אותי הרבה. מה הוא לא צריך לעשות, כדי לזהות אותם. אני לא מחשיב את עצמי מוכר, אני לא רוצה ללכת מדלת לדלת מכינה חוברות ולהסביר כי המוצר והעסק שלי הוא הטוב ביותר. הרבה פחות. אני הולך לרדוף אחרי אנשים. אני רק רוצה להיות יזם, בעל השליטה בעניינים שלי, החיים שלי. MLM אמיתי אם אתה יכולים לפתח את זה באופן מלא מהבית, או בכל מקום אחר שאתה בוחר, אתה לא חייב לרדוף אחרי מישהו, תעשה את זה מי שרוצה את ההזדמנות להגיע אליך, אז אתה מתאמן. בחברה שלך. המוצרים והשירותים שלה יש ביקוש גבוה עכשיו וגם בעתיד. אם אתה גם צריך לקחת בחשבון את הערך יהיה בעתיד זה להציע, כי הוא לא טוב לנצח עכשיו ואין שום דבר מאוחר יותר, אולי כשצריכים אותו ביותר. מנקודת המבט שלי, ואני יודע Networker רבות המוצר והשירות הטוב ביותר. זה צריך להיות מקודמים אתה חייב להיות קשור טכנולוגיות חדשות ומידע רציני. האינטרנט הוא משהו אנחנו מזל שיש ממש בחיתוליו, ועל כמעט כל החיים להיות קשור בדרך כלשהי עם האינטרנט, נרצה או לא. עסק מקוון ולמצב לא מקוון, קניות, עלון היידוע, ספסלים, הכל. אז אני בטוח בצורה עיוורת ולכן ?Y לך? ברכות תרזה אלוורז א בקישור הבא שתוכלו לקבל חינם דו ח היום שבו יכול להבהיר כמה רעיונות ליהנות ממנו.