אין דבר מתסכל יותר להתמקד בבוקר על המלתחה שלנו ולמצוא את הבגד הנכון באותו יום או אפילו להצטרך בואו לאירוע, למצוא את הטוב ביותר שמתאים למצב הזה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל הכנסת. אם תבחר טוב את הבגדים כי אתה קונה, בשילוב כראוי עם אחרים שיש להם כבר, כי אתה אוהב, הם מרגישים טוב, יהיה לך נתיב הלכתי נהדר כדי שתימנעו מלבזבז זמן, בחירה של בגדים זה הולך לשים. ללבוש בגדים כי אתה מרגיש טוב, אתה מרגיש בנוח, אשר מתאימים כדי משימות ופעילויות ביום או פעם, לייצר את רגשות של רמת אבטחה גבוהה יותר בעצמך, להעלות את ההערכה העצמית שלך מספיק. . בטח, לפעמים השארת הביתה חושב אתה להתלבש כראוי, תבואי הפגישה או המעשה שאת צריכה ללכת וזה הרגיש? הסתכלת על-ידי אחרים כי התלבושת שלך היה מוגזם או להפך, לא נוח. מה עושה הכי להרגיש שמישהו הולך בדרך נכונה, אלגנטי, עם תמונה מרהיבה וכי לא ציין, מצד שני על המלתחה שלך, אבל הגודל שלה, את נוכחותה של הזוהר שלה.

אז הבחירה של המלתחה שלך והתחתון שלך של הקבינט הכנה חיוני. בחלקו התחתון של הארון של אדם, אנו יכולים להגדיר אותו בתור: הקבוצה של מלבושים הבסיסית שבה מספיק צירופים יכולים להתבצע להתלבש, בהתאם, רוב הסיכויים כי גדל עם הזמן. יודע הבגדים המתאימים שילובים יש מלבושים איכות, יותר חשוב מאשר מלתחה טוב וניסיון רב, כי עם כמה פריטים זה יכול להיות לבושים בצורה שונה, בהתאם לכל אירוע או שעה ביום. כמו כל הבעיות של החיים ולכן ללמוד להתלבש כראוי גם ואני מקווה כי מאמר זה פוגש את הפונקציה ולעזור לך לחדד את המרכיבים הדרושים האלה, אבל גם זה דורש זמן, התבוננות, משמעת ומסירות. כיום, לאור החשיבות כי יותר ויותר אנשים אנחנו נותנים את התמונה שלנו, הם מתרבים חברות ומומחים בתחום ההדמיה, אשר יעזור לך, . הם ילוו אתכם במשימות אלה, ניצול מלא פריטים שכבר יש לך, עוזר לך לבחור את המתאים ביותר.

לכל אדם יש סגנון ייחודי, אשר למרות שזה יכול להיות שונה או לחדש, מסמן את הדרך שלו להיות ומשחק הן מקצועי והן בחיים האישיים, אז בעת בחירת המלתחה שלך, תצטרך לקחת בחשבון זה ולעשות את הבחירה הנכונה. בסך הכל, ישנם מספר כללים בסיסיים אשר יאפשר לך לבחור את הבגדים המתאימים ביותר, אשר מתאימים יותר סיכוי להיות, התקציב שלך ואת הסוג של החיים יהיו לך. תדגיש את סדרת טיפים זה יהיה שימושי: לבחור עבור איכות, מותגים טובה או מעצבים, הפריטים יהיו קצת יותר יקר אבל תבינו שהם האחרון כבר, נשמרים כמו ביום הראשון ו לעוות פחות החתך של הבגד חשובה כמו הרקמה. אם זה מושלם, הבגד לא אבזם ויימשך לפחות שתיים או שלוש עונות, בהתאם לטיפול תחזוקה לעשות. למנוע חתכים מוגזם בדים בזבזני, כדאי לבחור אשר ניתן להביא לאורך כל השנה: צמר קר, נקודות, סוג הבד, גברדין, כותנה, וכו ', סיבים טבעיים ואחרים, להיות עדיפה מצליח להיות בחירה עבור אלה בגדים איפה סיבים מלאכותיים בדים מינימלי קמטים קטנים יותר אשר כן להצטמק, בנוסף זה מאפשר לך גיהוץ יותר טוב ויותר קל, הם נוחים יותר, הם יותר אלגנטי, לחסוך לך זמן להביא את אותם מושלם בעת ניסיון בגד, לפני שרכשת אותן בהחלט לבחון את עצמך עם זה; צעדים, לנוע ולבצע תנועות אח כ תתחיל, איך: לשבת, קראוץ, וכו '.; זה יאפשר לך להרגיש כאילו זה הבגד אם הוא נוח ומאפשר לך לנוע בחופשיות או משהו מאוד חשוב, כי בדים מיוצר פריטי מעטפת מסוימים, איך הגירודים על ידי שפשוף על האיכות, סיום הבגד הוא חיוני. אנחנו חייבים לוודא כי רפידות, התפרים, כיסים, כפתורים, grommets ועוד אלמנטים, הם תפור טוב ו… בדרך זו תוכל להימנע צורך להחזיר את הבגד או צורך לרטש זה המראה בבית בקפידה את התוויות, אשר יאמר לכם שהוא טיפול וגם כיצד לנקות את הבגד ולקנות אחד שמתאים את הרצונות שלך. זה חיוני כי הבגדים הם תחזוקה קלה ורכישה שימור, בראש ובראשונה, קווי ביגוד, קלאסי, פשוט, זה יאפשר לך לשמור את הבגדים האלה במשך מספר עונות, ובכך מרחיבה את המלתחה שלך, קרן לתת לך כמה פריטים של חדשות עם צורות, צורות, צבעים ועיצוב של כל עונה, חלק מהם ניתן גם להשתמש כמה עונות או לשחזר אותם לאחר ואילו אם אתה לא באופן קבוע להשתתף מעשי גאלה מפואר או תוויתבאפשרותך לבחור תעסיק אותם; כיום, ישנן חברות המתמחות השכירות של סוגים אלה של פריטים, ומאפשר לך ללכת בצורה נכונה, עם המגמות האחרונות. אני מקווה כי הטיפים יקל את המשימה של בחירת פריטים אשר ירכיבו את המלתחה שלך (המלתחה קרן), למרות . זה לא רק קצה הקרחון… השמלה היא באלגנטיות יותר אמנות מאשר מדע, אבל אם אתה באמת מעוניין או מעוניין גילוי נרחב: איך להכין רקע נאותה של הקבינט שיאפשר לך להיות על ידו מה שאתה צריך עבור כל אירוע. איך לבחור הנכון עבור הזמן המתאים כיצד לשלב צבעים לסימון בעדינות מבלי למשוך תשומת לב ולפנות 100 פרטים, טריקים ורעיונות לפרויקט תמונה נכונה, הן בסביבות עסקיות, וגם החיים החברתיים שלך, מאוד, מאוד כמה ימים, אני אהיה מסוגלת להציב בידיים שלך משהו, כי זמן מאז שהיית מצפה ואת זה אתה סוף סוף יראו את האור, בעוד כמה ימים… אבל אני לא רוצה לצפות אירועים, אז זה נשאר מאוד מודע לתגובה שלך, מאז אני הולך לשלוח לך את כל הפרטים בקרוב מאוד… עד קרוב ואז, אני מאחל לך את ההצלחות הגדולות שלך ביום יום… לולה Garc?a גומז מנכ ל פתרונות אפקטיביים, ס + ספר חינם-Innlegg: \"כיצד ליצור אתר אינטרנט נמכר\".