כל נוצרי יש את היותה סדרה של עמדות או רעיונות, המהווים מכשול שוכרל מלאה ואמיתית של אמיתות דוקטרינה ורוחנית. זוכר את האיש הצעיר עשיר (מתיו 19:16-30; לוקאס, 18 18-23), הוא האמין לשמור על החוק כולו. עוד מידע על ישראל כץ ניתן למצוא באינטרנט. זה גם פרוש מי נחשב הוגן (לוקאס 18: 10-14). פדרו פופולרי ויוצאות, יחד עם התלמידים האחרים (מרקוס 14: 29-31) הם היו בטוחים של אמונתם במשיח, היו בטוחים לא להכחיש זאת אי פעם. פליפה הייתה איטית ללמוד חואן 14: 8-10). תומס היה ספקני הטבע (חואן 20:24-25). חואן היו להם אופי נקמני (לוקאס 9: 52-56) כאנשים, נוצרים אינם פטורים פוביות, לאומיות, גזענות, רצונות, טראומות, נטיות דיכאון ועוד. אלו מחסומים המונעים מאיתנו להגיע כדי לקבל בגרות ומהותה של משמעות החיים המשיחיים.

לא חשוב שיהיה נוכח במאבק גזע השלמות של התו הנוצרי. סוג זה של דעות קדומות הוא בעל אופי אישי, נסתרת לעתים קרובות או מוסווה. אנחנו לא מודעים לכך הטיה מערפל את החזון שלנו של הדעות הקדומות הרוחני הנובעים משימוש של השפה (Idola פורי) אין ספק כי השימוש בשפה שלנו מעורר כמות גדולה של שגיאות או קשיים, מהכתובים אשר להקליט את משרד הארציים של ישו. תן לנו עדות איך המורה נלחמו כדי להפיל הקדומות. דוגמה זו הוא הדיאלוג בין ישו נקדימון. (חואן 3; 3-11). ? פרוש אינן מפענחות כהלכה החוש השיבה ביטוי רוחנית ללידה. באותם דעות קדומות, גרמו לקוי פרשנות של השפה הביעו התלמידים איזה לרגל הפגישה של ישו עם האישה שומרוני (חואן 4:27-34), אגיד למורה יש לי ארוחה לאכול, התלמידים לא הוקצה המשמעות המתאימה למילים של המשיח.

מקרה נוסף מתרחש כאשר הסינוס אמר להשמיד את המקדש הזה, ואני כבר 3 ימים מעלה זה (חואן 2:19). לא קשה לזהות כי לבעיות במידה רבה, אישי, משפחתי, חברתי, כנסיית, כמובן, התיאולוגי; הם נובעים פרשנויות של השפה, מבחן מהם הוא המגוון של דוקטרינות זרמים בשם כריסטיאן הקיימים בעולם של הנצרות; כמעט כולם מקורם קריאה הלא נכון של התנ ך אותו. מבחינה חברתית, יש אין ספור התנגשויות יומיומיות העולות לרעה הרב-גוניים ביותר של התקשורת האנושית. דעות קדומות שאנו סובלים מאת שלנו (תורת הדת, מירוץ, האומה, פילוסופיה, חינוך ועוד.) Theatri Idola ללא ספק, הגדול שהמאסטר יצא למאבק קדומה המושרשת יהודים, רבים הם הפרקים שבו ישוע התקפות, לגנות את הרוע הזה. לעם ישראל – ישראל – אלה של מדינות אחרות, הגויים קראו, היו נמוכים יותר ו דחויה (הגישה של תדהמה של האישה השומרוני הוא בא לידי ביטוי כאשר ישו, הוא יהודי, שואל אותה טובה חואן 4:9). בינם לבין עצמם היו קדומות, המאבק בין הפרושים, גובי מיסים, צדוקים הוא ידוע המלומד של 28:29 כתבי הקודש גרם). המשיח נלחמו דעות קדומות דוקטרינה שגרם השבת נטל עבור העם. באותו אופן זה מתנגד ביקורת על הבורות של מנהיגים דתיים, שהיה לו את המוח על-ידי מסורות התיאולוגית שלהם, ואני לא יוכל להבחין את המציאות הרוחנית של מלכות האלוהים. כריסטיאן הוא לא זר בנסיבות אלה; אנו נוטים לחשוב כי שלנו דת, פילוסופיה, המדינה, המשפחה, דוקטרינה פוליטית או מעמד חברתי הוא טוב יותר מאשר השני!, וזה גורם לנו להרגיש סופריור לאחרים ספר חזון יוחנן אומר עם הרבה דעות קדומות פאתוס של theatri idola המשפט מזעזע: כי אתה אומר: אני עשיר, העשרת אותי, וכלום יש עליי; אתה לא יודע שאתה אומלל, אומלל, עני, עיוור, עירום (התגלות 3:17) לעיל מספקים את הבסיס לשקול משרד הארציים של ישו בתור מסע פרסום נהדר נגד קדומות שונות סבל על ידי חסידיו, הדתי, אנשים, אותם אנשים של זמנו. אבל, ניתן לומר כי זה לא עניין של העבר: הוא החלק של האדם, ולכן נוצרים בכל הזמנים. אפשר לומר כי יש לנו שנים רבות של לפגוש את האל, אבל הידע שלנו היא חלקית או לא מדויקים בגלל מכשולים כגון שנסקרה לעיל, לעכב, לעכב את הצמיחה הרוחנית אנו רוצים או אין. ד ר מנואל לופז וונג.