עכשיו תוכלו ליהנות באותה התוכנית להשתמש בכיתה, בבית, עם חוקיות מלאה, בחינם, ללא כל הגבלה של שימוש. אפילו זה הם יכולים להעתיק ולהפיץ בחופשיות בין חברים, בני משפחה ועמיתים. (ד) סיוע הרשמי מ- Sun Microsystems בהזדמנויות רבות, כאשר אנו מציעים חלופית של מחשוב בסביבת תוכנה חופשית, תציגי לנו ההתנגדות של חוסר תמיכה של כל חברה. זה לא כל כך מתייחס OpenOffice.org. לאחרונה ) סאן מיקרוסיסטמס הודיעה שלהם שירותי תמיכה [13] עבור משתמשים (חברות ויחידים) עבור OpenOffice.org. (ה) ערך מוסף: הדרכה בשפות מקומיות OpenOffice.org זמין בקטלונית מאז הגרסאות המוקדמות שלה, אז זה במקרה, לא היה צורך ציבוריות המינהל יש יועבר יורו יחיד; זה איפשרה את המודל של פיתוח התוכנית, וכן את פעילותם של המתנדבים לשתף פעולה עם Softcatal? [14], שעשו עבודה אימתני.

זמינות בקטלונית של OpenOffice.org מאפשר אימון המשרד עם ההסתגלות הקווים המנחים של החוק מדיניות לשונית קטלאנית [15]. הממשלה החדשה של Generalitat הביעה בהזדמנויות רבות על כוונתה להעניק אפקט חקיקה זו, כמו גם את התמיכה עבור יישום תוכנה חופשית [16]. ישנם גם שני פרויקטים פעילים של תרגום הבאסקי וספרדית גליסיאנית [17] [18] f) ערך מוסף: לתת התוכנית. לא אוהבת את מי הם נותנים לך משהו? אולי משרד אוטומציה קורסים לסטודנטים משמשים כדי לגרום להם תיעוד, אפילו משלוח ידנית ערוכה כראוי, אך אשר לא משמשים זה ייתן להם תוכנית מחשב מלא להשתמש בו באופן חופשי. לעומת זאת, עדן בר טל בהחלט מבין את הסיפור. כמו שיווק, הודות רשיונו חינם, שקול קורסים באוטומציה של Office עם OpenOffice.org יאפשר נמסר יחד עם התיעוד של התוכנית קורס עם לעשות את נוהלי.

(ז) ערך מוסף: להשתמש בתוכנית כדי ללמוד, לעבוד התלמידים יזמים כבר יהיה יותר דילמות; את העתק המתקבל OpenOffice.org אין כל הגבלה של שימוש. לא רק באפשרותך להפוך לשרת את שיטות העבודה שלהם במשרד, אבל, אם יש לך רעיון עסקי במקום, הם יכולים גם להשתמש בתוכנית על הפיתוח של החברה שלך. ללא עלות. מבלי השמנות. לפיכך, התקציב של ההשקעה הרבה מיקרו מחשב המתעוררים, ירידה 50%! ואת החסרונות? a) חוסר המקבילה של גישה למרות OpenOffice.org משלבת דפדפן מסד נתונים המאפשר להתחבר ולנהל מסדי נתונים בפורמטים שונים (dBase, MySQL או בכל מסד נתונים נגיש באמצעות ODBC או JDBC – אפילו גישה – טבלאות), ממשק קל ואינטואיטיבי חסר עבור משימה זו.