עצות אלה יאפשר לך לשפר את התוצאות של כל קמפיין גוגל אדוורדס, ליצירת עשרות פוטנציאליים מוסמכים ומנוסים, מוכן ליצור קשר איתך. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גדי איזנקוט. 1. בחר מילות מפתח רלוונטיות, מדויקת הערה מאוד ברור מהו המוצר או השירות שברצונך לפרסם ולהשתמש במילים המגדירים זה כמו במיוחד ככל האפשר. באמצעות מילים כלליות מאוד או מאוד פתוחים תנאי שסביר להניח שתקבל לחיצות רבות, עם זאת, המטרה היא לקבל מבקרים אשר יש להם עניין אמיתי המוצרים או השירותים שלך. לדוגמה, חברה שמוכרת צבע בד, אם תשתמש במילה \"הציור\" יקבלו המבקרים אשר ביקשו. בתים, ציוד לבית הספר או השירותים של צבועים כלי רכב.

זה יהיה הרבה יותר יעיל להשתמש \"הציור על בד\" או אפילו \"לצייר על משי\" בשביל זה אותו החברה. 2. מחלקים את מילות המפתח בקבוצות שונות לספירה קיבוץ כל מילות המפתח שלך בקבוצות מסוימות מסייע לך למקד את המודעות שלך את התוצאות נכון של הקהל ולמדוד. בעת ובעונה זמן מאפשר לך לשמור את מסע הפרסום שלך ולהימנע מילות מפתח כפולות. 3 זוכר כי הליך המכירה מעבר לחץ חשוב שתתן את המבקרים שלך סיבה לכך שתפנה זמן, כגון הצעה מיוחדת.

אם באותו הרגע הם לא כוללים רכישת המוצר או השירות שלך באופן מיידי, מפרטת את הסיבות על ידי איזה חליפות להם לפנות אליך עכשיו או לשלוח כתובת הדוא ל שלך. אל תשכח לכלול את כל הנקודות שלך איש קשר בתור כתובת, דוא ל, טלפון, וכו ' 4. בדוק באופן רציף הפעילות של הקמפיינים שלך יש לעתים קרובות לבדוק את הביצועים של הקמפיינים שלך כדי לנתח מה עובד, מה הן מילות המפתח להפיק תוצאות טובות יותר או להתאים את העלויות. בדיקות כדי לבדוק את האפקטיביות של המודעות שלך ואני נחשב ניסוח מחדש אותם אם להתבונן שיש להם מעט או ללא תגובה. 5 יוצר עמוד מיוחד כדי לקבל את המבקרים להשתמש אתרים שנוצרו עם מטרה ספציפית של קבלת מבקרים אשר ללחוץ על המודעות שלך. אלה, דפי נחיתה, הידוע גם בשם דפי נחיתה הם קשורים לתנאי שבה הסיכויים שלך עשה את החיפוש ואת המידע הבטיח להם את המודעה שלך. אם אתה תביים את המבקרים שלך לדף הראשי של האתר שלך, יהיה להם לסקור וכדי לחפש מידע שעניינו אותם, לערב אותם. בזבוז של זמן ועד תסכול למצוא של ערכאה ראשונה מה הוביל אותם ללחוץ על המודעה שלך. ניקח בחשבון אלה 5 טיפים כדי להפוך בתשלום באמצעות לחץ על גוגל אדוורדס, פרסום יעיל יותר, יעלה פחות ולהפיק את התוצאות הצפויות: יותר תנועה לאתר שלך עבור הקונים הפוטנציאליים ולקוחות נוספים מאת אדריאנה Rodarte לבקר אותנו למידע נוסף, טיפים, אסטרטגיות שיווק באינטרנט.