אם אחרי שראיתי את הסרט "הסוד" הרגשת מוטיבציה להשתמש ויזואליזציה של חוק המשיכה כדי להשיג את חלומותיך, אני מתארת לעצמי שיש קרוב לוודאי על ידי תצוגה עם הרבה רצונות קרטל עדיין לא מסופקת. נתתי חשבון חלומות פגשתי במהירות רבה יותר על הצג פוסטר שלי הם אלה אשר לא היה כל כוח סותרות. כל שנה שאני עושה לוח חדש, בכל שנה את החלומות שהיו אנרגיה טהורה יותר, נפגשו בעבר, מי שרצה עם הרבה אהבה ורגשות חיוביים. להפך זה איכשהו לא ימולאו "הם לא הסכימו לי", "לא אני הוצאתי אותם זמן רב במהלך שנת 2009" או "הם היו פשוט תשוקות, במקום משאלות". לכן, אני לחלוק איתכם כמה טיפים קלים שיכולים לעזור לך לתת תשומת לב טהור חיובי את הרצונות שלך, ובכך לתת חיים יכולים להפוך למציאות: עצה #1 מפסיקים להשתוקק, ומתחילים כדי זמן גרידא. ההבדל בין לרצות לבין השתוקקות הוא הרבה.

אברהם-היקס אותנו אומרים המשאלה הזו היא תחושה חיובית, אמנם תשוקה כל זה אחרת. הכמיהה היא תחושה שלא יהיה לך מה שאתה רוצה אז אם ברצונך להפוך את הפוסטר שלך הצגת מטרות התגשם, מתחיל להסיר את האנרגיה השלילית ולחשוב עליהם עם תחושה חיובית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גדי איזנקוט. טיפ # 2 לחשוב על יצירות הישן שגרמת לעבוד ולהפוך אותם כל האמונות שלנו או שלילי או חיובי הן יצירות שאנו עובדים עם המוח שלנו. לפעמים אותם רצונות או מטרות שהכניס אותנו לא הוא הפגישה כפי היצירות שלילי גדולים הרבה יותר כגון משאלות. יש כאן כמה מהם, אמונות אופייני יותר ויותר במיוחד הרסנית: קשה להשיג מה רוצה מעולם לא יכול היה לדעת לאף זה שהשיג כישלון גם בעיות כמו עבור להתמקד אותי מה אני רוצה כבר ניסית כל ולאחר לא מראש בלתי אפשרי הכסף הוא נדיר, האהבה הוא נדיר, הבריאות הוא נדיר , ההצלחה הוא נדיר. הכל טוב הוא נדיר.

אמונות שליליות אלו שייכים יצירות (אשר אתה עצמך עבודה) ימשיך ליצור את החיים שלך. אבל אם תתחיל לתמוך את החלומות שלך על ידי הצבת יצירות שונות לעבודה, ואז יהיה מסונכרן עם היקום להפגין את מה שאתה רוצה. עכשיו להשבית התחלה יצירות הישן, מפסיקים להאמין בהם, מתי לחשוף להחליף אותם עם אלה דומים אלה שונים: זה קל להשיג מה שאתה רוצה לדעת אם יש אנשים אחרים גם אני נולדתי להצלחת שאני זז קדימה, למעשה אני כבר צעד גדול קדימה אם אני יכול! אהבה היא כוח! טיפ #3 להביא את השלום עם מצבך הנוכחי יודע כי אלה מקום מושלם בדיוק עכשיו, אבל לא יודעים את הסיבה. תחנות נלחם עם המצב הנוכחי שלך, להיות סבלנית עם עצמך, לקבל עובר עם החיים שלך כפי שהוא עכשיו. אם תעקוב אחרי נלחם עם החיים לא באפשרותך להפוך למציאות משאלותייך כמו האנרגיה הנפשית שלך הוא יותר מדי עסוק עם המציאות. לשלם לך, מנצל את זה סוף השנה כדי להפוך אותם מעברים, לשלם לך על כל מה שקרה, מדיטציה אלה ימים לפני סוף השנה, אוהבת שלך שלילי יצירות ותן להם ללכת. זה יאפשר לכם להפוך את האנרגיה החיובית שלך כי כאשר אתה לא כבר לא מרוצה עם החיים שלך. תסיר את כל הכוח שנתתם האלה לבעיות או מצבים. אנרגיה היא לא נוצר או נהרס, רק טרנספורמציה, מה שאומר כי אף אחד מהבעיות שלך יכול להיהרס, רק יכול להיהפך ואני מבטיח לך כי אם אתה להפוך את האנרגיה שלך, מצבים תעבור טרנספורמציה, נותן סיכוי בקלות להפוך את הרצונות שלך מתגשמים. ? לאן אתה הולך. לקבל את ספר החינם "חוק המשיכה, כיצד להפוך את השימוש חוק השולטת חייך לטוב או לביקור גרוע אוליביה רייס."