מה מעצב כמו רוב כתיבה לעצב תמונות? אישית, אני לא מכירה אף. עם זאת, למרות העיצוב של אתר אינטרנט חייב להיות IRREPROACHABLE, לא זה רק מוכרים. נמכר אלו רעיונות, ואלה בדרך כלל מאחורי המילים. מסיבה זו, בנוסף עיצוב מלוטש מנקודת המבט של התמונה, יש צורך לקחת בחשבון את ההיבטים הבסיסיים האחרים כדי ליצור אתר אינטרנט יעיל: קלות שימוש או יכולת הניווט, האפקטיביות של הטקסט על דף הבית, את מבנה האתר, ואת הכלים המוצעים. 1. נוחות השימוש בדף הבית חייב להיות הטוב ביותר. אם זה לא לתפוס המבקר לא הופכת כדלקמן. הם חייב לכלול את היתרונות, עם קישורים לעמודי המשנה אשר מפותחים בפירוט רב יותר.

איך לתקשר עם החברה, כיצד לקנות חייב להיות בכל העמודים של האתר. כותב פסקאות קצרות, באמצעות פעלים פעילים, עם מטען רגשי מסוים. אינה מתאימה כדי לפצות על חוסר המצאתיות ספרותי עם עודף של גרפיקה, תמונות, וכו '. בנוסף להודעת מעוות שלא לצורך מגביר את זמן ההורדה וזה נוגד מספר הביקורים באתר: משתמשים רבים אין זמן או סבלנות לחכות בהורדה של גרפיקה, יהיה. לארגן מידע בפיסקאות נפרדים, נושאיות מבחינה ויזואלית. לשפר את כל ביטוי דו-משמעי או בספק תוכן מסוימים אחרים מנקודת המבט.

מציגים טקסט אשר מזמין לפעולה אבל לגרום לך להרגיש אמין וכנה. איתור באגים המבנה רוב ולארגן אותם באופן הירארכי ונוח. 2. המבנה כל אלה דפי צריך לעקוב אחר באותו סגנון אסתטי. כותרות צריך לתקשר את הרעיון הכללי של הדף. עמוד שלם צריך להיות קישור אל דף יצירת הקשר ואת המכירות. 3. האתרים המוכרים התמונה מעולם לא נראה כמו אתרי אינטרנט אישי או חובבים. הלוגו של החברה הוא חיוני. אם אתה לא יודע תכנות, עדיף להשתמש בשירותיו של איש מקצוע או להשתמש בדפי האינטרנט של עורך טוב. אבל תראו את הנקודות האלו אחד אחרי השני כדי לוודא כי האתר האישי פוגש את כל דרישות עיצוב אלה נראה מפרך עד משהו מעיק, ביטוח תוכלו לחסוך זמן ומאמץ. ולהקל בצורה מעולה את המכירות.