האתר אשר אנו חלם הוא מציאות. כבר מצאנו את שירות של אירוח טקסל המתכנת עשה עבודה טובה, יש לנו דף אשר להיות גאה. עכשיו הגיע הזמן לתת לו את המקום שהוא ראוי במנועי החיפוש: מעשרת. אנו מגיעים דילמה: אנו השכרת סוכנות השיווק שעוזר לנו כדי להצליח במשימה, או לנסות לעשות אותו לעצמנו. כאשר ליווינו תעריפים, אנו מבינים בשלביה המוקדמים שהאתר לא בעמדה לשלם חשבונית.

לאחר מכן ננסה לעשות את זה בעצמנו. ישנם מצבים בחיים ב אשר אופטימיות ונכונות יש הרבה מה לעשות עם התוצאה הסופית של רוצה אותה כך. זה חוסר ידע, כלים, וזאת בהשקעה מינימלית. אבל איך להתחיל? IBP, iBusiness יזם היא התשובה לכל השאלות שלך. תוכנית שיווק זו תעניק לנו פתרון נפרד עבור SEO בדף שלנו. IBP, בהתאם לכך, היא הרבה יותר, היא ערכה מקיפה של כלים הם אחראים על כל ההיבטים המעורבים הקידום ובמיקום של אתרי אינטרנט. כדי להתחיל, מילות מפתח. היד של תוכנית שיווק זו, זה אפשרי לבחור את מילות המפתח היעיל ביותר עבור האתר שלך, ללא דיחוי, ומבלי להזדקק כלים אחרים.

לאמת את האתר, סמוך ובטוח כי לא יהיו קישורים מנותקים אלה הפוגעים גם את המיקום וגם את המוניטין של האתר שלך. איזו תוכנית שיווק אחרים יכולים לספק לך אפשרות זו? לטעון את האתר שלך אלפי מנועי חיפוש וספריות, בתוך דקות ספורות. בזכות עדכונים אוטומטיים של IBP, לעולם לא יהיה לך את ההודעה "האתר לא נמצא" מעצבן כאשר אתה מנסה לגשת לטפסים של עומס. תוכנית שיווק זו עושה הכל לבד, עד השלמת הטפסים. צריך רק למלא את קודי Captcha! אשר מבטיחים כי אינו דואר זבל. כעת מגיע תורה של בניית קישורים באיכות. הייה סמוך ובטוח, תוכנית זו פנטסטי של שיווק תוכנית זאת כל פשוטים ורוב, והכי חשוב, מהר. כאשר קצה מניות למעלה ביצועם, זה הכרחי להכין דו ח על ההתקדמות שלנו. אתה יכול לשכוח פתוח סתומה גליונות אלקטרוניים של Excel או שיטות אחרות של הרישום אינו מיועד עבור קידום אתרים. דוחות IBP מלאה, עם האפשרות אישית לחלוטין, להוסיף לוגו, ולהתיר אותם ללקוחות כדי לשמור תיעוד של המידע. IBP, תוכנית שיווק הפותר כל מצבים יעיל, מקצועי, מציעה את האפשרות של הורדת מכאן גרסת ההדגמה כך ניתן לבדוק בעצמך כי את האיכות של תוכנית שיווק לא לשווא יש כבר מעוגנת כמו היישום של העשור.