כך הוא חיכה להיות חלק מספר תוכניות שותפים, אתה רוצה לדעת את הכללים. יש דף או בבלוג שלך ואתה מוכן להתחיל. בחרת המומחיות שלו ואת שוק שבו ברצונך לקדם אותה כדי להרוויח כסף. אתה רק צריך קישורים כדי להתחיל. קידום מוצרים ושירותים הוא לא משהו קשה לעשות.

עם זאת, תמצאו כי רוב החברות המציעות תוכניות שותפים ואפשרויות הקשרים, יש כללים משלהם, אשר חייב לבוא. פעולה זו מבטיחה כי יהיה לך מערכת יחסים פורה עם החברות הם יכולים לפתוח את דלתות חדש של הזדמנויות. תוכניות שותפים קל למדי בצע, אלא אם יש לך תוכניות ייחודי ושונה. כאשר הוא מתחיל עם תוכניות רבות, אפילו נזכר כללים או הנחיות אשר עליך לעקוב אחר, אתה עלול להיתקל בבעיות. הסיבה לכך היא הכללים עבור תוכניות שותפים הם מגוונים כמו החברות. כל חברה מורשה יש כללים משלו.

עם זאת, ניתן לראות מספר קווי דמיון. אשר זה לא אומר כי אחד עותק אחד של השני, או שכפול של תוכנית השותפים שלך, והוא, עם זאת, אין אותם כללים. הכללים של שיווק שותפים יכולים להיות שונים מאוד. הם עשויים לא להזכיר שמות המותגים שמוכרות בכל מקום באתר האינטרנט שלך, עבור לא נתקל באותו שוק מסוים בכתובת ה-URL של הדף שלך. מאז הם שונים עבור כל תוכנית וכל החברה לקדם אותך, אתה צריך להיות בטוח כי קורא לכל אחד טוב, ביצוע בטוח להבין אותם באופן מלא. אם כבר יש את ה-URL עבור דף האינטרנט שלך, אך הוא לא מסוגל להשתתף בתוכניות שותפים, זו היא בשל דרישות ניסח כללים לא התקיימו. כדי להפיק מהבית שלך, מבלי למכור מוצר משלך, אתה רק צריך לעשות.