אם שמעת את הביטוי שכולם השתקפות של מה שאתה אוכל אתה תדע שזה מאוד חשוב לי דיאטה מאוזנת כי כך ישפיע הדבר על הנפש שלנו וגם הגוף שלנו, וכתוצאה מכך באישיות שלנו. עלינו ללמוד לשלב את האוכל שלנו, כך נוכל ליהנות מהם, במקביל שאנחנו מקבלים של רווחה המשפיעים על כל חיינו, הן פיסית והן נפשית. להלן מספר הצעות: 1. אוכל טרי נצרך טריים, מזון זמן או העונה. 2. הכנת המזון הנצרך להכין אוכל, רצוי בבית, והן באווירה נעימה ורגועה. האנרגיה והתחושה שליוו את הכנה וצריכה של מזון ישפיעו על הגוף שלך.

3. תזונה מאוזנת איזון הדיאטה כדלקמן: 30% של דגנים מלאים, 15% של קטניות (כמו שעועית, חומוס, עדשים, וכו '), 25% ירקות טריים ומבושלים, 10% חלבון, זרעים, אגוזים, פירות 10%, 10% של סלטים. 4 ניקוי רעלים פעם בחודש קבל יום גמילה לצרוך רק מרק ירקות טריים, פירות, ו/או מיץ פירות טבעי. מחזור 5 ניקוי בין 6 ל שעה 10 בבוקר, הגוף שלך הוא במחזור ניקוי; לכן מומלץ לצרוך מזונות המסייעים תהליך זה כגון פירות, תה צמחים; עבור אנשים פעילים מאוד, מומלץ לצרוך דגנים דגנים חמים. עוד מידע על אשרא ניתן למצוא באינטרנט. 6 אש העיכול שלך אש העיכול הוא החזק ביותר בין 10 ל 14 hs-, אז זה הזמן הטוב ביותר עבור ארוחה מלאה ומספקת.

7 להרגיע העיכול לאחר השעה 19:00. אש העיכול שלך מתקררת, אז מומלץ לא לאכול מאוחר. 8 ללעוס מזון אל תלעס את האוכל שלך לאט, לחלוטין. לא תסיים מזונות מלאים. 9 שומנים חלק השומן בתזונה חשוב מאוד; במיוחד כדי לשמור על הבריאות של מערכת העצבים וכן מייצב מצב רוח. 10 פירות צרכו פירות ומיצי פירות לבד, לשלב אותם עם מזונות אחרים. הפרי צריך להיות בשלים מתוק, לא חמוץ. סלטים קטנים 11 סלטים טובים ללוות את הארוחה השלם. . זה לא לאכול סלט גדול כמו ארוחה. אחת… 12 אגוזים, זרעים אגוזים וזרעים צריך להיות נצרך בכמויות קטנות או מתון; לדוגמה, כמה קטן כחטיף או כחלק מהארוחה. כל 13 משקאות משקאות חייב לצרוך בטמפרטורת החדר או חמים. אף פעם לא קר. לשתות הרבה מים; תה צמחים היא טובה תכונותיו העיכול ולא מרפא. לא שותה הרבה מים עם ארוחות, זה מחליש את העיכול. 14 re-calentados מזונות להימנע ממזון מבושל יום לפני. מזון מבושל friezed, re-calentados במיקרוגל איבד חלק שלו חומרים מזינים. 15. אכילת מונע מסעדות כמו שאתה יכול. באופן כללי, מרכיבים יד שניה, טכניקות להכנת אוכל להפוך ארוחות יותר קשה לעיכול. 16 עודפי מזון מונעת אכילת יתר, אוכלים מהר מדי או לאכול מול לטלוויזיה. גם, לנסות לאכול לפני השינה הקטן (הארוחה האחרונה שלך צריך להיות לפחות 3 שעות. לפני שאתה הולך לישון). ארוחה טובה זה עוזר כדי שיהיה לך יום נעים, לשמור על מצב הרוח, שינה טובה. מומלץ ליישם את רוב ההצעות משותפים.