רק כמחצית מהנשאלים (56 אחוז) אומרים כי יש להם אסטרטגיה לשילוב ארגוניים, קישוריות איחוד נותרה העדיפות הנמוכה ביותר לשינוי מערכות בסיסיות ? 92 אחוז מהמשיבים ליישם פתרונות טקטיים במיוחד עבור אינטגרציה של מערכות הליבה שלהם, מאמינים כי הם יוצרים בעיות בעתיד לעצמם ? 44 אחוז מהמשיבים זיהו כי ה-CRM, שירות לקוחות חוו שינויים משמעותיים. מדריד, ספרד – בשלב Sibos 2009, חברה בת של AT & T (סימול: T) הודיעה על תוצאות מחקר שהוזמן, מסתכל על ההשלכות של שינוי מערכות העיקרי של תעשיית הפיננסים. המחקר, שנערך בצרפת, גרמניה ובריטניה, התמקדה בעשר המערכות הגדולות ומצא כי המגזר הפיננסי כיום מתמקד השקעתה CRM ושירות לקוחות כמו המטרות מאחורי לשנות את המערכת, שכן שואף לבנות מחדש את אמון להילחם נגד הנזק של המותג והמוניטין במהלך 12 החודשים האחרונים הסקר גם מדגיש כי למרות ההסכמה על החלפת המערכות הגדולות עדיפות, יש עדיין חוסר בהירות להתמקד אלה החלפות, ואת התפקיד ששילוב האסטרטגיה העסקית יכול לשחק. תוצאות מגוונות גם משמעותי בין השטחים. ריצ'ארד ספונג, שירותים פיננסיים מגזר, מנהל שיווק EMEA עבור סטרלינג המסחר, אמר: "הצורך באסטרטגיה עסקית רחבה להחלפה של מערכות בסיסי נתמך על ידי אינטגרציה מתוכננת היטב עסקי חיוני ליכולת ו העתיד של חברה עולים בקנה אחד עם הרגולציה והשוק. בלי זה, בהיקף רחב יותר, המגזר הפיננסי ימשיך לבזבז כסף על פתרונות אד הוק המגבילות צמיחה עסקית הזדמנות. "הסקר זיהו 40 אחוז המשיבים להחיל טקטי שילוב פתרונות במיוחד עבור מערכות הליבה שלהם 92 אחוזים אלה בתורם הסכימו כי הם יוצרים בעיות בעתיד עבור עצמם.

הפער בין המדינות על היעדר מערכות מרכזיות מוכן לעתיד, כגון אימות אוטומטי של העברת נתונים ואינטגרציה של תהליכים עסקיים, מאויר כדלקמן: ? בבריטניה, 70 אחוז מהמשיבים הודו כי שילוב הטכנולוגיה שלהם מאפשרת אימות אוטומטי תרגום של נתונים כדי להעביר נתונים בין המארחים, ו -80 אחוזים מהחברות להכיר בכך האסטרטגיה שלהם באמצעות אינטגרציה של תהליכים IT ואינטגרציה עסקית. ? בצרפת, את התוצאות של אותן השאלות לעיל היו 28 אחוזים ו -38 אחוזים בהתאמה, הדגשת הבדל גדול מבחינת המחויבות לאינטגרציה של תהליכים עסקיים. עוד עולה מהסקר שאלה מעניינת על סדרי עדיפויות לשינוי המערכת. השוואה בין הסיבות הנפוצות ביותר עבור מערכות החלפה, המטרות של קישוריות קונסולידציה, שילוב קיבל את העדיפות הנמוכה ביותר. השוואה בין הסיבות הנפוצות ביותר לשינוי המערכת, המורכבות של הפרויקט הקושי ביישום, רוב המשיבים נבחר בעיות של אינטגרציה וקישוריות. נתונים אלה מצביעים על כך תוך אינטגרציה היא בעדיפות נמוכה, היא מקור הבעיות שנגרמות על ידי עלויות הפרויקט לעיל, הן פיננסיים בתשלומים. "מתוך אלה שתי תוצאות, אנו מסיקים כי אם תעשיית תיתן הכרה גדולה יותר עדיפות על" המדע "של אינטגרציה של תהליכים עסקיים קריטיים, הפרויקטים לשנות מערכות יכול להתבצע עם הטרחה הרבה פחות", אמר ספונג .

Sterling Commerce, חברה בת של AT & T (סימול: T) החברה, מסייעת לחברות לייעל ולהפוך לרשת שלהם עסקי שיתוף פעולה כדי להאיץ את ההכנסות ולצמצם עלויות. יותר מ -30,000 לקוחות ברחבי העולם להשתמש סטרלינג המסחר יישומים ופתרונות אינטגרציה להתחבר, לתקשר ולשתף פעולה בתוך ומחוץ לחברה שלך. מידע נוסף ניתן למצוא אודות סקר סקר Vanson Bourne Vanson Bourne 300 הנשאלים שהשיבו על ידי חברות פיננסיות בצרפת, גרמניה ובריטניה בחודשים יולי ואוגוסט 2009. עם גודל ממוצע של 250 עד 1,000 עובדים, הסקר התמקד במערכות החלפת מעשר מערכות הליבה שונים, כולל: ניהול סיכונים, תשלומים, פינוי ההתנחלויות, שירות לקוחות (כולל מסחר אלקטרוני, בנקאות חברות שירותי דואר, לקרוא למרכז הפעילות, וכו '), החיסכון בקרן ניהול, עסקים בינלאומיים (כולל טיפול של מטבע), ביקורת ותאימות, ניהול קשרי לקוחות (CRM), הלוואות (כולל מימון הנכס ומימון סחר), חשבונאות וניהול מזומנים, המסחר בניירות ערך (כולל שירותי משמורת). # # # # למידע נוסף, פנה לתקשורת: Sterling Commerce (ארה"ב) SL Paseo de la Castellana, 141 Planta 20 28046 תל מדריד 091.749.80.79 091.570.71.99 פקס ארה"ב E-mail: