נוריות LED כמקור האור השתמשו בצורה של אורות נקודה (כגון מודולים LED – אשכולות LED), כמו גם מקורות אור ליניאריים (מערכי LED, רצועות LED duralight LED ו-LED נאון). שניהם יכולים להיות מובנה בתוך מנורות. נקודת המיקום של נוריות הקשורות לשימוש שלהם כמו מקורות אור זעירים, ככלל – למטרות דקורטיביות. זה תפאורה וריהוט בהיר – רהיטים, מראות זכוכית וקירות, כרכובים תקרות, מגוון רחב של אלמנטים אדריכליים. ספוט LED מיקום התאורה יכול לשמש גם תפקיד פונקציונלי (למשל, מידע תאורה טבליות מצביעים). מודולים LED יכול למנוע מצבים רבים עם בעיה לא סטנדרטיות צורות תאורה ממדים המושבים. כדי משימה ספציפית כלשהי, כמעט תחת כל אובייקט, אשר חייב תאורת LED, אנחנו יכולים לבחור את הצורות הרצויות מודול וגדלים, בכמות הנדרשת ואת המאפיינים של נוריות בתצורה הרצויה של המיקום שלהם על מעגלים מודפסים. וזה לא מכשול עבור התאורה יהיו המאפיינים האדריכליים של האובייקט מואר.

לדוגמה, גודל קטן מאפשרים לך לשבץ שורה של LED זה כמעט בכל מקום: בתוך צינור מתכת – מעקה המדרגות, ב baseboards, התקרה בנישה צרה. מידות כמו דרישות כוח ליבון לעתים קרובות מהווים את מעצב בחירה: או לשנות באופן קיצוני עיצוב ממדים של האובייקט המואר, או לוותר לחלוטין על השימוש תאורה אחורית. חלקים רבים של פנים לקבל את החיים השני כאשר מיושם כהלכה תאורה. מראה אסתטי מאוד, למשל, אפשרות עיצוב תאורה סולם בסגנון «הייטק»: הדגשת ב המדרגות צהוב בתוך הרכבות מצופה כרום צינורות להורג כך בתוך התפשטות צבע כחול עמוק דרך חורים עגולים. בעיצוב הזה הרבה יותר קל לבנות בטווח צר של LED מאשר כל מקור אור אחר, אפילו בממדים קטנים. אגב, באירופה, תנאי הכרחי בעיצוב וייצור של מדרגות – אור לציון צעדים. נושא נוכחי להחליף את המנורות החוצה שרוף קשה להגיע למקומות לא במקרה של נוריות: הם אינם מצליחים. דוגמה נוספת.

ב דואיסבורג הגרמנית, כדי להאיר את הגשר היה בשימוש מודולים LED המובנה ההודעות גדר מתכת. משחק של אור וצבע – הדרך היעילה ביותר ליצור מדיום חיים אורגניים, כמו העיצוב של המגורים, וכן תאורה אדריכלית. בעבר, כך אור צבעוני, המשמש נורות צבעוניות או פילטרים צבעוניים, סרט או dichroic. אבל מנורות צבעוניות נדירות לספק את שעתוק הצבע הרצוי, חדות ורוויה, והסרט פילטרים אופטיים חוסר לעבות או לדעוך במבצע. נוריות לפתור בעיות אלו, מספקת צבעים עשירים וחיים. הצבע האדום יהיה לך אדום וכחול – כחול. אתה לא להסתכן כדי לראות לאחר התקנת מנורה צבע אדום או כחול חיוור במקום מה נועדה בשלב התכנון. אורות שליטה דיגיטלית על בסיס RGB-LED יכול להיות מיליוני צבעים שונים.