שנגחאי. קשה לדמיין איך זהו כפר דייגים צנוע הפה של הנהר Yangzte הפכה העיר הגדולה של סין, השמינית בגודלה בעולם. זה גם הפך הגאווה של סין מסיבות אחרות: עיר גדולה ומתקדמת עם עבר מעולה ומפוארת. זה מוקד אמנות, תרבות, כמו גם סחר. בנוסף, העיר הקוסמופוליטית הזו יש הרבה מה להציע לתיירים סקרן, הפך יעד נבחר מאוד בקרב מטיילים מן המזרח.

עבור אשר אינם מודעים של העיר הזו, ?por שמה לא לאמץ גישה הכרונולוגי של ומקומות מעניינים עבור טעם טוב את ההיסטוריה של שנגחאי? חלק ראשון: עידן אימפריאל – מתקופת שושלת מינג (1368-1644 dC). באזור של Puxi (מערבית לנהר), ביקור של יאיואן, גינה פרטית של מינג מסורתי נבנה בשנת 1559, נפתח לקהל בשנת 1961. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גדי איזנקוט. בו תוכלו למצוא גנים של אבן, המנזרים, אולמות, מסדרונות, בריכות, פינות ציוריים רבים. החלק השני: השלושים לבקר הבונד (Wai Tan), רחובות אשר נשלטים על ידי אדריכלות אירופית. אזור זה היה מחוז מסחרי ופיננסי של שנגחאי, בממשלה ומבני חברות זרות היו ממוקם. לחקור את הזיכיון הצרפתי, שכונה של בתים shikumen, בניינים בסגנון ארט-דקו, בתי קפה וחנויות. העבר נהנתני של העיר הופך מניפסט במספר גדול של מבנים בסגנון קולוניאלי.

אם רוצה לדעת האמת אשר יוצא לדרך של קניות בשנגחאי, דבר טוב יותר את הכביש נאנג'ינג. חלק שלישי: המאה XXI לחצות את הנהר חואנגפו כדי להגיע פודונג, ימצא את וול סטריט של סין. אם אתה רוצה ליהנות מנוף מרהיב של העיר מלמעלה, לטפס על המגדל של הפנינה של המזרח, אחד הבניינים הגבוהים בעולם. יש מלון ההצעה נרחב בשנגחאי, כמו גם חובב אינסופי של אפשרויות קולינריות, מן המזון עשיר מהם עמדות של הרחוב Wujiang כביש למסעדות בחר ויקר להם של הואנגפו-כיכר העם. בסין ישנם פסטיבלים מסורתיים רבים ואם, מעדיפה לקנות בלב ליבה של התרבות הסינית, ייתכן תוכנית רעיון טוב הטיול שלך יעלה בקנה אחד עם אחד האירועים. עם זאת, למנוע את המסיבה של האביב (שנה סינית חדשה), אשר נחגג בחודש פברואר, מאז זה רובם אתרי סגור. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט הרשמי של שנגחאי.