. או כי אתה מפתח עסק מדורגת או כי הוא היה מעורב בכל פעילות המכירות, בהחלט צריך לבצע שיחות קר לאנשים שאתה לא יודע, מי המליץ לו או פשוט רכשה דרך כמה טלפונים או מקצועות, לאחר שמיצית את השוק שלך כדי calientea כאן להציג שלוש טכניקות נפוצות של שיחות ב קר. בטח תרצה להימנע. טעות מספר 1: מרכז השיחה את עצמך ואת מה שיש לה להציע. הגישה המסורתית, לך להתעורר, מסביר אשר הכיבוש, והוא מרמז על תכונה של המוצר שלך. לאחר מכן, הוא סוגר את עיניו, מתפלל כי האדם האחר הוא מעוניין הצג. במקרה הזה אני חושב ש עמוס גלעד צודק במה בהוא אומר.

לצערי כרגע להפסיק לדבר בדרך כלל להקשיב: סליחה, אני ocupadoa מאוד, או לסלוח לי, לא אכפת לי. כפי שאתה יכול לראות, שהתחלת שיחתך קר מדבר על עולם משלהם ואת מה שיש לך להציע. אבל במציאות, רוב האנשים לא מעוניינת בך. כשאתה מדבר על החברה ועל המוצר שלך לא נשמע להם, ולא מודעה נוספת. אתה לא מפעיל אותם, אז הם פשוט לתת לו בחזרה הסיכויים paginaa אחות מעוניינים הרבה יותר על עצמם ועל מה חשוב להם. אז אם אתה מתחיל את השיחה שלכם התמקדות העולם שלהם, הם יהיו יותר מוכנים ליצור. איתך קשר.

. אז נדבר על בעיה או בעיה, הן עשויות להזדקק פתרון. להתמקד אותם ולא על מה שיש לך להציע. אי כבר נראה רחוק מגיע! שגיאה מספר 2: יש להם ביטחון עצמי, הסיכויים שלך יקנה את המוצר או השירות. את הטופס של הגישה המסורתית, למדת כי היה להתמקד המכירה, לגמרי הסתמך על כך שאתה מציע הוא משהו האדם השני צריך לקנות. הבעיה עם שיטה זו היא כי לא שאלת אותם לקבוע זאת יחד איתך. . אז תחשבי על זה; במערכת המסורתית, אתה באמת מחליטים עבור אחרים מה שטוב להם. אני יודע את זה. זה לא המטרה, אבל זה בדיוק מה שקורה במוחו של הסיכויים שלך. לכן, במקום להיות לגמרי מלא ביטחון עצמי והתלהבות, לעצור רגע ולחשוב על האדם האחר. לאמץ גישה רגועה שיחה אמיתית במקום לגור אסטרטגיה של שכנוע או רול המכירות שלהם. אשים אותך בנעליו של המועמדת, מזמינים אתכם לטייל יחד איתך. אם זה יש להציע היא מה יכול להכיל את צרכיהם האחרים, הסיכויים שלך, ממש תבחין בהבדל. זה מזמין אותך לראות אם אתה יכול לעזור להם לפתור בעיות מהם. הדבר משפר את על הזכות חיבור בתחילת ותוכל לראות ירידה הגישה של דחייה מיידית. שגיאה מספר 3: כאשר מישהו להגיש התנגדות, לנסות להפריכן. אתה יודע. אחת הסיבות מדוע סקר טלפוני כל כך קשה זה ביותר לעיתים קרובות לא ניתן להכיר היטב את האדם האחר ואת העסק שלהם. כאשר תבצע את השיחה, לא יודעת הרבה על בעיות שלהם, בעיות, תקציב, כמו גם אילוצי זמן שלהם. סביר להניח, לא מישהו יהנה המוצר או השירות שלך. למעשה החברה או המוצר שלך לא להתאים לכולם. יתר על כן, כאשר מישהו קבצים התנגדות (יש תקציב עבור הסטואה וכדומה), בסגנון המסורתי של קבלת שיחות קר eludira או לפסול הוא אומן sobreponersea. אבל כשאתה עושה את זה, זה שם האדם האחר להתגונן. חלק מה שהם אמרו כבר נשאר בצד. רק בשלב זה הוא שם פתאום יכול לסבול הדחייה. זה ולכן הוא הרבה יותר טוב להקשיב האינטרסים שלהם ולהמשיך בודקת את האפשרות כי המציעים לך הגיוני בשבילם. ישנם כמה ביטויים נפלא זה ניתן להשתמש כדי לאמת את הטעם שלה הצג מבלי לסגור את השיחה. סוף סוף עכשיו את גילו שלושה באגים הגדולות העם ביצע בתדירות גבוהה יותר כאשר הם עשו שיחות קר. לראות אם אתה יכול לקבל מן סגנונות אלה הישנים יותר החבלה המכונית. כאשר תעשה זאת, תבחין כי אנשים יעסקו איתך יותר, דחייה מיידית את גדלה כל כך התרגלתי להתרחש הרבה פחות. Juan Bravo קבררה.