שחיתות, crooks מושחת בעולם. . זה במקום אחר, הם שייכים הדורות. ישנם ללא יוצא מן הכלל של מדינות או ערים. כנסיות או דתות כולל. הם פה ושם, מגיעים ללא הזמנה, לא אפילו כאשר מפעיל אותם. שם הם מושחתים שהם מדברים אחרים כאילו אחרים לכבד שווה מעט; מושחתים חלש אשר vitiate איום; מושחתת פחות פחדן אבל יותר בחיים זה נמכר על ידי כל איום. מושחתים הם מושחתים אחרים לקנות אותם מודעות; corrupters מושחתים אחרים לקנות אותם מודעות; מושחתים המוכרים את מצפונם ואחרים לא מודע להם.

מושחתים זוגי והפנים דקירה; חיוך מושחתת תמים אבל נכון; מושחתים הגנובה בלי להסמיק ולהרוג ללא שינוי. מושחתים זה לא נראה לך בעיניים מחשש כי אתה מופתע אותם; מושחתים אתה מעודד להמשיך בעוד מלא מכשולים בדרכך. ישנם כפול מוסריים ומושחתים מושחת ללא מוסר; מי שרוצה לחטוא מבלי לרעוד ואלה לרעוד בחטא. ישנם צווארון לבן, תביעה מסודר; מי שיודע הרבה ואת אלה שלא יודעים כלום. ישנם מושחתים הם להפעיל את אהבת הארץ, אנשים שמוכרים למולדת. מי שרוצה להפוך את המלחמה בעודו נלחם עבור מי שחי בשלום עם המלחמה והשלום. ישנם צלולה מושחת ולפעול כהה.

פעולות מפוקפק, העבר לא בטוח. כי הם יכולים לעשות טוב, לא להשחית. מושחתים שהם מופיעים כדי לעזור לך תוך כדי משא ומתן גזר הדין שלך. מושחת כי הם הציע בכנסייה. אם זה נכון של הגיהנום, לתת צדקה לעניים אם נכון לגבי גן-עדן. מושחתים המוביל גילם, מושחתים שהם חוטאים "כי כולם עושים את זה". מושחתים עד שהם שברו כי הייתה תרופה אין יותר ואחרים רשעים כי זה היה הדבר היחיד שהם למדו. מושחתים ויש מי לשחד גם אלה שנשארו כדי לשחד. מושחתים אלה אשר מלמדים את ההודעה של המושיע בבית המקדש ואלה אשר לעולם לא הולך לבית כנסת למרות שהם צריכים לישועה. מושחתים כי הם הולכים למיטה עם האישה של השכן לזולת שהולכים למיטה עם מישהו, אפילו אם זה לא . אישה מושחתים אשר לפתות את הגבר הבא ולקחת את האבא של הבית שלך. מושחתים כאחד, היום כמו אתמול, מי בגד אדונו עבור 30 שקלי כסף, ה-s שמשנות את עקרונותיה לפי משכורת שבע ספרות. מושחתים ועד צד אחד אחר הרמוניה מזריעות ומוותר על מושחתים זה שינוי. הוא מושחת זה נר לשטן, תפילה לאלוהים; מושחתים אלו שגונבים ילדים חיוך, באור מלא, שללה העם האושר שלהם. מושחתים אלו אשר מבטיח ונכשלים; אילו נשים לפתות ולהטעות בנות. מי לזרוק את האבן ולהסתיר יד, המעשה הזה בין הצללים וילעגו מי צדק. מושחתים כל מי לא לכבד את זכרה של המתים שלהם, וגם אתה נאמן המילה שלו או את החתימה שלו. מושחתים שיגרום העלמת העין; הפגום על ידי אדישות. מושחתים אלו משתנה, unapologetically, על גבם של החברים שלהם. מומחים מושחתים בפילוסופיה של משקר; באדריכלות ההשמצה בתחומי ההנדסה של קלון. אלה מושחת בשפע בכל מקום. הם עושים הרשימה של מושחתים הנמצאים בעולם. Alejandro Rutto Mart?nez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.