ריקוד יונים. נבחרה על ידי תחרות בינלאומי משוררים, למספרי סיפורים 2007 אנתולוגיה פרסום עכשווית של ארבע הרוחות. 2007 בואנוס איירס. לילי סבבו, החצאית מכורבלת כמו הכנפיים של יונים שהמשיכו שלהם warpage vertiginous. לעומת זאת, מכבי נתניה בהחלט מבין את הסיפור. ידיהם נפלו אור הזריעה זרעים אשר להאכיל את יותר הפיקח חפוזה. הרגעים האלה היו היום המאושר, לאחר מכן את חובותיו של בית היתומים, טואלט, מחקרים, משמעת נוקשה. הדבר היחיד והפריעו בטיסה שלה החופש היה מבטו של קבצן שהשתמשו להתכרבל בחנייה נתן החצר הפנימית של המנזר, הביט בה בהלם.

הדמות של לילי מתן הזנה יונים בעת ביצוע ריקוד שלו מהמוזיקה האבסטרקטי ומסתורי ריתק אותו. אבל היא היתה עדיין עם הפולחן שלה, ידעו שזה מזיק. כאשר פעמוני כנסיות נשמעו בצהריים הסתיים הקסם של המשחק. חיימה אבא היה למטה מן המגדל, היכן שהיה לו לביתו, הוא נטל את ידה ועבר יחד לפגישה של יתום אחרים, היה זמן לארוחת צהריים. הקבצן הרגיש opacaba השמש, היום ירד ומאבדת את זוהרה, יונים danced עוד, wandered בלי כיוון, פולטות צלילים צורמים לאותו רגע מחסה על הגג של בית היתומים, הכיפה של הכנסייה.

השנים חלפו, הקבצן ראיתי את הפאר של הנערה בצעירותו, משחקים שלהם עם היונים נראה ציור יפה של האביב. אבל היה משהו צורם בסדרה זו של תמונות הוא הבחין במשך שנים, כאשר אביו שחיימה בא למצוא אותו כבר לא נטל את ידה היא העביר את הנוקשות של פסל, כנועים התכוונתי עימו, החושך של היום החלה באותו רגע. בסופו של דבר הוא חש בהירות over-shadowing יותר ויותר עד שהפסיק לראות אותה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל משה אביגדור קעניג. אבל הוא היה עדיין שם, מחכה לחסדיהם של עוברי אורח. במשך הזמן היונים השתתפו החזק של כל גגות המבנה, הם היו בלתי נסבלים החיים של תושבי בית היתומים הכנסיה אשר עמדו שלה בפנים, במהלך היום הם כיסו את כל אבן פטיו בו בעבר לילי לשחק שמח. מה לא השתנה בנוף זה צפוף, המום היו הפעמונים של הכנסייה, כמו התעלמות העובדות שהתרחשו בשנים אלה. לילה סוער שהוא היה gnashing את תקרת החדר של לילי, worm-eaten על-ידי יונים, מפוחד וזמן נפל לבקש עזרה מאבא חיימה חדרים אשר היו על הרצפה לפני שלך, אבא רץ במורד המדרגות, מחשש ליפול חלק הגג. האיש הצעיר הלך אחריו, כאשר הוא נכנס לחדר הוא ראה עליו האיש ואורו החלון, קרני דין ו רעש הנגרם על ידי התנתקות של שולי הגג של החלון שלו נבעה מהדמות נגד חצר אבן אימה, באופן מיידי, גיהנום וחשה היו שניהם החדירו לו שנים של orphanhood, שנים sesgaron את חפותו, החופש שלהם. האיש בבגדים שחורים, מטה לכיוון המקום שבו היא האמינה הצצה לעולם של תקוות, מואר על ידי אור הברק, דמה השד. לפתור, לשנותו, שלווה, approached בכל הכוח שנתנה לו לשנאה המאוחסן בגופו, דחפו אותו. הקבצן הזקן, מתכווץ, מוגן תחת האכסדרה, ראה את דמותו של ציפור ענקית, מואר לעלטה שלהם על ידי האורות של הסערה, לטוס אז עמוס, מטורף, עד שתראה שהוא מזועזע הנשברים אבנים. הוא הרגיש פנימי קור עז, כמו קר ריק של תקופה שבה היה בורחים. הרעש של הגוף כדי הנפילה היה ולמניעה מאת הפעמונים של הכנסייה החלה chiming, שהודיע על חצות. לאס לפאלומאס, obcecadas הצללים שלהם, היו שקט, שקט. *******************************************************************************************