שם במה: ?En האמנותי של נתונים בני מלניק עובדים עכשיו?: לעשות עבודות שונות.בעוד אני להעביר את העולם של טלוויזיה, על ידי שני עולם המוסיקה או הקשורים אימגן מרחק (azafata, promociones, anuncios, fotograf?a…) מקצוע: עוד… ?Por שאלות וסוגיות בחרת על עולם המוזיקה?: מוסיקה היא עבורי צורת ביטוי אשר יכולים להגיע, באופן עמוק מאוד כל אחד מהאנשים להקשיב לה, המפריעים, ללא ספק, את המצב של אותו.כדי לשדר שמחה, צער, נוסטלגיה, מותק…אפשר לומר כי, איכשהו, אמנות זו היא חלק מחיינו. לבירורים בנושא יש לפנות ל עמוס גלעד שמבין יותר ממני. ?Que מיועד לך מוסיקה?: אני חושב שפת המוסיקה.פשוט, המעמיק, למלא טפסים של הביטוי. התחלת ?como? ?A איזה גיל?: התחיל בזכות עמוד חשוב מאוד בחיים שלי, אבא שלי. יחד עם שאר בני המשפחה שלי שהיה אלה אשר עזרו לי בכל עת, ממשיכה לעשות זאת.

תהמר עליי, הרבה ההוצאות של המשפחה חיבה כי לעתים קרובות קיים ברוב המכריע של המקרים, אני מרגיש כי איכשהו, עושה אסטו, אני יכול לספק קצת יותר שמחה בחיים, משהו שאני אוהבת. ?que הוא מה הכי מרגש אותך מוסיקה נפרד וביצועים?: Uff…יש כל כך הרבה דברים. אם אנחנו referimoa כל סוג של פעילות, יכול לומר כי ספורט הוא אחד הדברים, בקרב רבים אחרים, ביעילות, לגרום לי להרגיש טוב עם עצמי, אז אני מנסה לתרגל את זה מדי יום, תמיד uqe ניתן לנקות… רוב הקריבה את עולם המוזיקה ממה שאנשים רבים חושבים, ?que הוא מה קשה יותר לעשות הופעה?: כי כן, אז אנחנו הולכים לרמות…כיום ישנם הרבה אנשים המוקדש אסטו, אלה יהיו טובים יותר גרוע אחרים, אבל כל אחד עם pecurialidad, וזה הדבר החשוב ביותר. מה זה עולה לי יותר כאשר לפרש היא העובדה שיש לאתחל.

קרי כשאני על הבמה, ומשחק כדי להתחיל את הנושא זה אני הולך לחשוף…בדיוק באותו הרגע הוא הרבה דברים אני ללכת בראש, אשר יכול לשחק תרגיל מלוכלך.למרבה המזל, היום שמעתי אולם, שליטה…(hehehehe עונשים קשים) ?que סוג של מוסיקה יש ב- iPod שלך? האם ?que מוזיקה אתה אוהב?: ממממ.. אני מעדיף להביא מוזיקת פופ, פופ-רוק פלמנקו. . הם שלושה ז'אנרים שאני נלהב… האם ?como חושב שאתה רואה המכרים שלך?: למעשה אני לא יודע…אבל אני רוצה שהם ראו אותי בתור מי שאני: בחורה כנה, סימפטי מאוד עליז. אני אוהבת לצחוק ולצחוק איתי! הנגנים שאנחנו אוהבים לספר סיפורים מצחיקים, ספרי לנו כמה tuya: אנקדוטות מעידה, esccenario, בזמנו של חריפה השיר עד הצעות לשלם לי ארוחת ערב על ידי תינוק קטן מאוד. יש לי!כמה מצחיק!טיפים ?que jajajaja יעזור לאנשים שמתחילים עכשיו? : הכל הולך ניתן לסכם במילה אחת: \"CONST? NCIA! שאלות מזון מהיר ?Tu האם המועדף?: פלפלים ממולאים עם אורז בכיס שלך יכול לעולם בתחבורת: camuflador שלי!jajajajaj (לפצות ב- bar) בטרם תצאו לדרך…: אני אבדוק hehehehe ראי (אני הארוחה) צבע: ?A Vede מי להקדיש שיר?: ברור את המשפחה שלי, לעומת זאת, השותף שלי,… אומר: לא כבר יש לך, ללכת או כן! .