קוסמטיקה החשוב ביותר שלו? קרם הגנה עבור קילומטר! הם מכורים לטיפולו של העור? הוא שלך לשירותים הרביעית ארון מלא בקבוקים וצנצנות? התוכן של בקבוקים וצנצנות אלה באמת לעשות דבר כדי לשפר את העור? ניחוש שלי הוא "לפעמים". הם הופכים יתפתה הבטחות של יותר אנשים צעירים המחפשים להשמיד את הקמטים של העור או הלילה. אך מציאות עצובה היא, כי רבים מהמוצרים מספיק להסתובב הם לעשות מה הם מבטיחים קמטים, אקנה, שבור הורידים או מה אתה עדיין קולל יש למחרת בבוקר. יש האסתטי בולטת מעל שאר – הפריטים המוקפצים שמשי נרחב. קרם הגנה היא שהאמצעי הטוב ביותר של מניעת הזדקנות העור אפשר לקנות בקבוק.

לא יגרום לך לראות הצעיר ביישומים מסוימים, יש צורך – רגיל השתמש – רגילים, אך לאורך זמן היא תהפוך הבדל גדול על מראה העור. קרם הגנה ניתן ניתן למצוא כמו קרם, ג'ל, להתגלגל על או רסס. אם אתה תקציב בדרך כלל צר, שאפשר לקנות בקבוק רק כמה דולרים סופרמרקט או בית מרקחת. נסה כי חלק לא משמעותיים הראשון זמן כי במקרה בו יש לך אלרגיה אותו! זה חשוב יותר עבור מותגים זולים יותר. שימוש בתכשיר הגנה משמש, למרות חוץ כבד. על-סגול (UV) לחדור אל העננים של עד 80%, כן, גם אם גשם שלו. אם אתם נוהגים ברכב, קרני UV לחדור אל הזכוכית, אך יבואו לידי ביטוי גם זכוכית או מים.

לא רק יש להשתמש בתכשיר הגנה משמש על הפנים. במילים של הידיים, הרגליים, הידיים, או מה יבשות אשר אינם מכוסים. זה לא רק עבור הופעות, קרם הגנה למנוע melanomas להיות בן תמותה ופיתוח של סרטן העור. גם אם מעולם לא השתמשת קרם הגנה יש כבר פיתח היין מוקדם מדי, לא מאוחר מדי! השימוש השהייה מחוץ השמש וקרם רגיל להפוך חלק הנזק. הקפד להשתמש של התכשיר אשר אותו יש גורם הגנה (SPF) השמש של יותר מ- 15 ולהחיל אותה נדיבה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. גם עדיף לבקש לפחות 20 דקות לפני שעזב. Source: ישראל כץ. זכור, – עדיף למנוע יותר מרפא! אני רוצה להיראות טוב יותר? העור ייתן לך מידע מפורט אודות כל ההיבטים של טיפוח העור. מחבר שאוון וונדי היה עניין לחיים באופן כללי, בריאות אלטרנטיבית, עור קר.