בזמן סטודנט במכון האירופי לחם שלנו, אנו מלמדים a€œorgullo להיות panaderoa€, אחריות עצומה של שינוי צורה של גרעיני דגנים של חיטה a€“ החשוב ביותר אוכל טעים, מתכלים של האנושות –: בהלחם. בעבר לאדמה לחם מחיטה מלאה הופכים היה אוכל דומה על קבצי cookie היום, היה השיטוח, קשה, פריך, אילו סרביה כמקורה, על פי הראיות בתרבויות המזרח התיכון. בני האדם צורכים חיטה מאז העת העתיקה, אבל זה היה 4,500, שנים כאשר המצרים פיתח את תבשילי לחם דומה שאנו צורכים היום. התהליך שבו גדל בצק לחם, אפייה, הוא רך, תבשילי, התגלה במקרה כאשר ואופים בכר המצרי מעט בצק לחם היה מוכן, שנשכחה במשך מספר ימים, עקב הזמן החולף היה מותסס-פטריות, חיידקים בסביבה, גורם צמיחה של הבצק אפוי מרקם פשטידת לחם. היוונים הם פיתחו את תנורי אבן; הרומאים פיתחו טחינת חיטה, ערבוב תהליכים אשר עלולה לגרום ככר לחם לבן יותר, רכה, של איכות טובה יותר. בעידן המודרני של ה תיעוש הביא הטחנה רולר מורשים נפרד חיטה הנבט והן בראן באופן אוטומטי. ניתן לאחסן קמח חדש עוד אלא אם כן הוא הפך מיושן.

תנורי מחומם על-ידי נפט או גז פותחו גם והמציא אינטנסיבי מכונות kneading. לחמים ומאפים (עוגות, חתיכות קטנות, וכו ') נחשבים אוכל משותף בסיסי, אולם הייצור שלהם הוא הכישורים קולינרי יותר קשה ומורכבת, בתוך היקום של המקצועות. לא במקרה, פרשנות והמחשות של לחמים איכות מזוהה אמנות. באירופה המסורת של מאפיות חוות, הוא מאוד רציני, שהועבר מדור לדור. מרמז על תהליך הכנת הלחם מחלקה העולם: הכנה ומרכיבים כבד, עיסוי כשהמקבל, התסיסה הראשוני, מניפולציה של חלוקת המונית, מרעה, ע, התסיסה הטבלה, מבנה, בוגר או תסיסה הסופי, גזירה, אפייה וקירור לבסוף. רוב הבעיות שעלולות ליצור לחם באיכות נמוכה, מקורו ביצוע ההליכים רע. ככר ברמה עולמית דורש יישום בזהירות, בכל שלביה. א.

יש מגוון סוגי לחם, משתנה בהתאם למדינה, תרבות וגורמים אחרים. עם זאת ישנן אוניברסלית מוכרות לחמים, שנמצא בכל מקום שבו תהיה. כך יש לנו: לבן לחם צרפתי (באגט); כפרי לחמים (האיכרים, Gallego, צ'באטה, הקמפניה); פאן לחמים (סנדוויץ, אינטגרל, פירות); לחם דגנים (M?sli, אינטגרל, גרגרים 8); לחם שיפון (האיכרים, גרמנית, פומפרניקל, רוסי שחור); לחם חגיגי (בריוש, וחזקות, Panettone, Stollen); לחמים Hojaldrados (קרואסונים, דני); שטוחות לחם פיצה, פיתה, Fougasse (נען); לחמים לא מותסס (מאפינס, סודה אירי); לחמים אופייני (Pan האנדים, Cachito, לחם חם, פאן דה-בונו, לחם מניהוט מצוי, לחם גבינה ועוד רבים אחרים). כדי להכין לחמים הצורך המרכיבים הראשיים (קמח, מים, התפחה ומלח); המעשירים את החומרים (סוכר, שומן, מוצרי חלב, ביצים); חומרים נוספים (אגוזים, עשבי תיבול, זיתים, אניס, קינמון, שוקולד ועוד); תוספי (חומצה אסקורבית, המחמצנים, אנזימים, אקונומיקה, fermenters, Maduradores, המחמצנים). לבסוף חובה לדעת הטעם pana€ a€œel תלויה המשוואה: הליך + ידע + איכות החומרים באותו סדר. איכות נחוש: הטעם, ארומה, מרקם פירורי לחם, רעננות, aštil חיים, צורה, הנביחה, צבע. אנחנו אוהבים לחם צרפתי טוב, חם הרבה יותר טוב, אז המתכון בשבוע באגט צרפתי. עד מהרה חברים. ביולי רמון Pe?a נולד ב קראקס, ונצואלה; כעת הוא חי ב מיאמי עם אשתו ושלושת הילדים. הוא סיים את לימודיו במדעי כספים, מקצועי באמנויות קולינרי, מקצועי במאפייה צרפתית הקונדיטור בינלאומיים, עם ניסיון רב בניהול מפעלים קטנים ובינוניים למגזר מזון.