מדינות מאות תשעים ושתיים נאספים, 15 יום, בקופנהגן, לנהל משא ומתן על משטר משפטי בינלאומי של שיביא פתרונות למשבר של ההתחממות הגלובלית, מתחת לעיניים ציפייה של כל אזרחי העולם. גרינפיס בבעיטה את הדיון, לפני הפסגה, עם פרסום בולט: גדול מונטז'ים ומוסיקה של מנהיגי העולם החשובות שנעשו קשישים דיגיטלית. ואתנצל על שהתרחץ לא החלטות כדי לעצור את האסון. כיום יש קונצנזוס עולמי של לייחס את הצמיחה של ההתחממות הגלובלית, פרי של שימוש מאסיבי של דלקים מאובנים – פחם, נפט וגז טבעי – כמקורות אנרגיה, כדי, ומעל לכל, המדינות המתועשות, תוך שימת דגש ביניהם ל ארצות הברית, סין, יפן והאיחוד האירופי. מטרה רצויה תהיה החתימה על הסכם זה כרוך הטרנספורמציה של מדיניות כלכלית, עם התחייבות של חלוקה מחדש של טכנולוגיות, הולך לכיוון של ההון העצמי בין הצפון ו דרום ולוקח חשוב צעדים כדי להשיג הגיאו-פוליטית לאזן את זה עוסק האינטרסים העמוק של כל המדינות. כדי להשיג לפחות להקים מנגנונים כדי לייצב את רמת הריכוז של גזים גורם את אפקט החממה 450 עמודים לדקה (חלקים למיליון), אשר אומר החצי התחתון כאן עד שנת 2050 את פליטת גלובל, לרסן את עליית החימום ל מרבי-2 מעלות צלזיוס עד לסוף המאה ה.

אבל אלה סיכונים רבים. אני להדגיש רק שניים מהם. הראשונה היא כי הדבר מסתיים בהצהרה ללא השפעה, או פשוט כוונות אלא אם כן יהיה הפוליטי לנקוט פעולה עכשיו להפגין. השני זה פסגת מסתיים עם איזה sobredimensionen, לתעדף את קידום ו- exchange של טכנולוגיות חדשות לא מוכח כי הם עסק עבור המדינות המפותחות. העולם מצפה התקדמות הזמן הזה הרבה יותר ממה שנעשה האחרונות 12 שנים, כמו גם ההשפעות של התחממות כדור הארץ כבר nocks, הרות אסון.

ההרחבה של שלג בעולם הצטמצמה ב- 10% בחצי הכדור הצפוני מאז שנות ה-60. אובדן מסת קרחונים, הכנסת עלול לגרום לעליה ברמות ים 15 עד 95 ס מ ידי 2100, אשר יסכן איים רבים, אזורי החוף, כולל הקולומביאני. בצורת כל יום להימשך זמן רב יותר בגלל השינוי דפוסי המשקעים, על תזרימי של הנהרות, רמות מים מן הקרקע ואגמים. אסונות המטאורולוגי נמצאים כעת הפרופורציות מדהים ואת העלויות החברתיות, הכלכליות, נזקים סביבתיים שנגרמו על ידי שיטפונות, עקבו אחר, יער שריפות, וכו ', הם רציפה הגוברת של קיימא בקרוב מאוד. ההמונים מהגרי עבודה כעת יש סיבה נוספת תגרום מיליוני פליטים על climaticosa, ההערכה היא כי bbetween 15-37% של המין האנושי על פני כדור הארץ. עלולות להכחד! הזמן נגמר, קופנהגן הוא לא לחזור על ההיסטוריה של קיוטו.