איך לבנות נתב עם לינוקס ערבות: 1, אני מניח כי אם אתה כאן זה בגלל שיש לך את הצורך בנתב, אתה יכול לקנות מסחרית או להשתמש במחשב הישן שיש לך שאינם בשימוש. עם מחשב בעל מינימום 16 מגה-בתים להשיג אותך. אפילו עם פחות עם גירסאות אחרות של לינוקס אשר אני יפרסם מאוחר יותר. החומרים הדרושים: 1 PC עם 16 מגה בייט זיכרון RAM (שים לב כי אני לא להבהיר את המעבד כדי להשתמש, יש מספיק 16Megas. אם אתה מצליח להיכנס 16 megs 386 יעבוד בטוח!) 2 צלחות של רשת (כמעט כל צלחת) 1 3 1/2 דיסקט (תקליטון) מקשים וצג, בדרך כלל רק כדי לקבוע, ואז לא בשימוש יותר. לעבודה: ישנם מספר linux ומאפשר לך לבנות בנתב, בוא נתחיל עם קל יותר: זאב ערבות לינוקס. זאב הערבות דף אומר כי עליך 32. מגס, אני עשיתי אותם לפעול עם פחות, היה ללא בעיות.

Diskette מחולל להורדה, לפתוח, להפעיל את הקובץ "coyote.exe", העובדה הראשונה שואל ה-IP כדי להיות לינוקס ומחשבים אחרים ברשת לשמש שער או שער. אם אין לך רשת רחבה כבר חמושים ויש לכבד את טווח IP הקיימים, אי אפשר לפספס את זה כברירת מחדל. בואי נלך המסך הבא. ואז זה מבקש סיסמה, זה יביא משהו, גם אם אתה משתמש זה הבית או סייבר. המסך השלישי שואל על שרת syslog, אשר תהיה כתובת ה-IP של מחשב בו פועל כניסת הרמה רך של לינוקס, מאוד מעניין לשלוט מי או מי רוצה להיכנס מחוץ לרשת שלנו.

ניתן להשאירו ריק. אתה יכול לשים IP פנימי או חיצוני, בדרך כלל, שמתי IP פנימית גבוהה, זה אינה משפיעה על הביצוע, שהוא זה IP ברשת או לא. המסך הרביעית (זה יהיה החמישי, מאז יש מסך הראשון רק מקיף…) מבקש ממך להחליט כי סוג החיבור ישתמש. אם יש לך Fibertel למשל צריך DHCP, כבר כדי fibertel מקצה לך IP בצורה הזאת. הנפוצה ביותר היא לשים PPPoE ולאחר מכן למלא טופס עם שם משתמש וסיסמה עבור חשבון ADSL שלך. גם שיחות עבור שני לגלישה, לנסות לבקש מהם בעבר, מבקש לספק שלך. כאן בארגנטינה הספק אינו בדרך כלל אומר אותם (אני מעולם לא הבנתי למה) פחות אם נאמר להם כי זה עבור לינוקס. הפתרון היה לומר כי Macintosh, והוא חייב אותם ה-DNS שני מיד (שנראה Mac הישן אותם צריך אם DNSs) שם המארח והתחום יכול להיות מלא עם כל דבר. הבא מסך (5th לדעתי) שואל אם תפעיל שירות DHCP ב- linux, מה שהופך את זה מחשבים רשת פנימית נקבעת אוטומטית. כן במקום וזה יעזור, אבל גם אם דרוש לך מחשב עם IP קבוע בתוך הרשת שלך ללא בעיות, עובר לגור עם מחשבים היו נקבעה באמצעות DHCP. ואז במסך ה-ו' קורא בו או אשר לוחיות אדום.זה עלול להיות מסורבל יותר החלק אם לא יודעים בדיוק את הדגם של כרטיס רשת שהותקנה. זה צריך להיות מוגדר לפני ורשום את ערכת השבבים. אחד הלוחות הנפוצים יותר הוא realtek rtl8139, אשר התוכנה לינוקס ערבות כדי לשים את זה כמו 8139too שם. 7 להציג בקשות להוספת אשר יהיה השפה המשמשת, מועברת כבר בחלון של היוצר של התקליטונים. אם התקליטון טוב זה אתה לא להתלונן. רק שיש חמושים עם שתי צלחות של ה-PC רשת של הצדיק, על צלחת ' מודם ADSL, והשני שאר הרשת. לשים את התקליטון, לאתחל את המחשב. ישנם מחשבים לא מקבלים אתחול ללא מקשים, ישנם אחרים אשר ניתן להגדיר ב- BIOS זה מאפשר לך לבצע אתחול ללא מקשים. אם אין לך מחשב כזה יהיה להם לעזוב את לוח מקשים מחובר תמיד. אם אתה זרוע לינוקס עבור צד שלישי, לא רוצה לעשות בלגן בכך שיש קרס לוח המקשים, אתה יכול לנטרל מקשים ישנים ולשים המקלדת צלחת בתוך המחשב, הוא יותר מפורט. הוא בעל צג או לא רלוונטי, אך נוטה להיות טוב לראות את תהליך האתחול. ו… לשים הנתב-לינוקס לעבוד!