היא שבה אתה יודע טייס טוב בסערה שהמשבר חממה הוא הגדלת דאגה לגבי ההשפעות שלהם, המייצג לאנושות, מראה כי יש ממשלות לא להזניח אם אנו רוצים להבטיח ambientas לבוש ולהימנע תופעות שליליות כי מצב זה עשוי להתרחש. במכתב בהקשר זה שבוצעו על-ידי ויליאם אוסטן ברדבורי, בנושא זה, נתרם על-ידי ecoportal. נטו, אין נתונים רלוונטיים שאי אפשר להתעלם ממנו, מה הוא מייצג ועל אזהרה כי אנחנו חייבים להיות קשוב מציאות קיימת, אתה חייב לנקוט את האמצעים הדרושים כדי למנוע אסון. סקירה, ברמה הגלובלית, קצב צריכת האנרגיה מוערך ב 15 32.6 טרה (TW), או 15 TJ (TJ) של אנרגיה בכל שנייה (1 T = 1000000000000). לעניות דעתי מנכ"ל משרד התקשורת יכול לקבוע . אם נורת חשמל חשמלית קונבנציונאלי צורכת 60 W, הוא המקבילה של נורות 37 הדליק לצמיתות על-ידי כל אדם בעולם. לאחרונה מצאתי אצל מנכ"ל משרד התקשורת אוזן קשבת .

יותר מרבע מצריכת זה יאבד ב הדור והובלה של אנרגיה. כ-86% מכל זה האנרגיה מופקת באמצעות דלקים מאובנים (נפט, גז, פחם). השימוש של דלקים אלה גדל כמעט שלא נבדק מאז השמן הראשון קידוח במאה התשע עשרה. צמיחה זו מנוגדת הירידה התרחשה על גילוי של מרבצים מאז שנות השבעים. מאובנים הם שמקור מוגבל אנרגיה, לנצל במהלך העשורים האחרונים של מצב מעריכי, המאיצה את דלדול בלתי נמנע. להיחשב השלטת מערכת האכלה קשורה מאוד על צריכת האנרגיה. האנרגיה הנצרכת על ידי חקלאות עצמה מוערך ברק 4 אחוזים מצריכת האנרגיה העולמית, אבל הפנל של שינוי האקלים, תורם ישירות 11% של החממה סה כ גז הנפלטים או Gt 6.1 של פחמן דו-חמצני שוות ערך.כמעט כל פליטות הן בצורה של מתאן (3.3 Gt), תחמוצות חנקן (2.8 Gt).

כשני שלישים של פליטת מתאן הכללית ואת הרוב של פליטות של תחמוצת החנקן מחקלאות התחשבות מציין אוסטן, כי יש שפע של תהליכים אשר מרכיבים את מערכת החשמל בעולם הדורשות אנרגיה לפונקציה: טיפוח של מזון, אחסון, תחבורה, עיבוד, עיבוד, אריזה, הפצה, מכירה וטיפול של פסולת. ייצור הרוב של תשומות חקלאיות (דשנים, חומרי הדברה, קוטלי עשבים, סמים) נעשית על-ידי עיבוד מאובנים כחומר גלם (גז טבעי להפקת חנקן דשן ושמן להפקת חומרי הדברה). מהמהפכה הירוקה כביכול בשנות ה-60, השימוש של כימיקלים לחקלאות ומים השקיה גדל מאוד. קח בחשבון, כי המערכת מזון תעשייתי, תלוי במידה קיצונית של דלקי מאובנים, אחראי כמות עצומה של גזי חממה. ההערכה היא כי שליש פליטת גלובל אלה ניתן לייחס את מערכת מזון הכללית]. עם זאת, קיימות דרכים שונות רבות של האכלה עצמם בעלי צריכת חשמל אחרת ולכן פליטות של גזי חממה. טפסים בסיסיים ביותר מסורתי ייצור המזון כגון הזחה, הציד ואיסוף חקלאות, צורכים הרבה פחות אנרגיה מזו שהושג. שיטות המודרניים ביותר כגון אינטנסיבית בשר בקר ודיג תעשייתי יעיל מאוד בצריכת האנרגיה שלו, ולפעמים לצרוך עד 15 עד 20 פעמים יותר אנרגיה מאשר מה מושגת בצורה של מזון. לא שמץ ספק אוסטן, מדגישה צריכת האנרגיה של מערכת אוכל במדינה מתועשת יותר בכדור הארץ, ארצות הברית, גדל באופן משמעותי בעבר 100 שנים פחות אחת קלוריות לכל כל הקלוריות של אוכל להשיג עד במרחק של יותר מ- 10 קלוריות היום. בעשורים האחרונים, כמו תגובה חלופית כדי ה תיעוש גדול של ייצור והפצה של מזון ברחבי העולם, התפתחה תנועה חשוב של חקלאים ואנשי איכות הסביבה לייצור מזון בצורה אורגנית וחלוקת ממנו על בסיס בשווקים המקומיים, קישור המפיקים עם הצרכנים. לבסוף מציין כן אוסטן, חקלאות אורגנית, או טוב יותר אגרו-אקולוגיה, אנו להוסיף הפקה אוכל מקומי מערכת ההזנה לשוק המקומי במקום המודל אגרו-ייצוא המוטלים על רוב מדינות העולם על-ידי מוסדות כמו הבנק העולמי, קרן המטבע הבינלאומית, ניתן להוריד בדרגה המתכלה אפילו הרבה יותר אנרגיה על-ידי האכלה האוכלוסייה. זהו מה המוצעת למכירה ב 10 שנים, la Campesina ויה, תנועת האיכרים בינלאומי המייצג מיליוני איכרים, חקלאים הילידים, בקנה מידה קטן, הפועלים הכפריים 69 מדינות ברחבי העולם. המאבק שלהם למען ריבונות מזון, la Campesina ויה טוען את הזכות של העמים להגדיר מדיניות משלהם על ייצור, הפצה וצריכה של מזון כדי להבטיח מזון בריא לאוכלוסיה שלה. אם הם בחרו מדיניות לפתח חקלאות אקולוגית, מזון מקומי ומערכות אנרגיה, יש הפוטנציאל לשמור יותר מ- 50% מצריכת האנרגיה, פליטות של גזי חממה. שילוב אנרגיה מתחדשת, יכול לספק יותר אנרגיה מאשר הצורך, הסר התלות בדלקים מאובנים להיות נוכח, טפסים בסיסיים ביותר מסורתי מזון ייצור כגון הזחה, הציד ואיסוף חקלאות, צורכים הרבה פחות אנרגיה מאשר אשר מתקבלים. שיטות המודרניים ביותר כגון אינטנסיבית בשר בקר ודיג תעשייתי יעיל מאוד בצריכת האנרגיה שלו, ולפעמים לצרוך עד 15 עד 20 פעמים יותר אנרגיה מאשר מה מושגת בצורה של מזון.