אם מעולם לא השתמשת בעניין צמח בקסם לפני, אסביר בפירוט עמודה צמחים, צמחי מרפא ושורשים לשגשוג דרכים שונות שחומרים אלה יכולים לשמש כמעט ועל יומיומית. לסיכום, הן השיטות העיקריות של השימוש של חומר צמחי לכינוס של ההגנה: לקחת את החומר על גופו מדליון או של sachet, רותחים עשב, sprinkling ביוב בסביבת מגוריו, לשים מסמר אותו תחת המיטה שלך או כרית, לרחצה זיקוק אותו או צריבה כמו קטורת. גם עם האטרקציה של אהבה, בקושי לשמור את הצמח בחיים בתוך הבית שלך יכול לעזור להגדיל את הויברציות. להלן אני יש מפורט שבו צמח יכול לשמש למטרה הגנה מסוימת. עשבים ague: חדר אמבטיה בקומה זו היא לכאורה כדי לגרש רוחות רעות. צמח זה נקרא גם ' Boneset '. הציניות: כוויות או ריסס ברחבי הבית כדי לשלוח הרוחות הרעות בחזרה לשולח.

אנג'ליקה: אדם ללבוש כדי להגן מפני רוחות רעות, עם זאת, החיסרון של צמח זה הוא כי הוא גם להגן על הזדמנויות. באופן רשמי בשימוש טקסי שדים כדי לפטור את עצמם של רוחות רעות. בירה תה, ספריי בפינות הבית כדי להגן מפני רוחות רעות. הוא גם מזהיר את האדם מדליון או sachet להגנה אישית. אניס: מילוי מתחת משטח מגן מפני הסיוטים. אפר: הענפים ניתן רועדת מבולבל כמו שרביט לנקות מקום לאנרגיה רעה. חלתית: שמר פופורי או צריבה להגנה.

ברגמוט: משמש בדרך כלל עבור הכסף, אך מקורות מסוימים אומרים שזה יכול לשמש להגנה אישית וכדי למשוך רוח טוב גם. Borage: מקום באזור בו היא חשודה כי אומרים לעשות את האמת או מהוגנת, חלקות או חשף סודות. מטאטא צמרות: מבושלים במים מלוחים כדי לשמור את הרוחות הרעות ואת רוחות רפאים חסר. קימל: להביא את הזרעים שלך אדם מפני המחלה בריאות לקויה. כמה זרעים בבגדים של אדם אהוב אמר כדי להגן על הנישואים שלך מפני בגידה. ציפורן: ריח של פרחים טריים או מיובשים נאמר כדי להגן על הבית והמשפחה של יריבים תוקפים מכל הסוגים. קמפור: בילה כמו באלם המשמש לאחסון תקיפה פיזית או מקדמות בלתי רצויים אחרים. ארז: זרי או קטורת נצרבים להגן על ביתו של הרוחות. גם מגן על המדיטציה של טקסים עמוק או גרימת ההסעה אנרגיות בלתי רצויות, התקפה האסטרלי. הוא רעיל זוחלים, ציפורים, עם זאת, אז להיזהר איתה אם אחת כחיות מחמד. כוסברה: לצרוב כמו קטורת או השתמש הזרעים בגוף שלך כדי להגן מפני התקפות. היא מסייעת לשמור על חברים וחובבי תאונות. Deersbane: לצריבה כדי לחשוף לאנרגיה רעה או אומרים ספק כוח רע אחד. שמיר: מטפטפים בפינה של חדר הילדים להגן עליהם מפני נזק. הזקן: עץ שאת ענפים רב הגנה נצרבים או נשאר בבית כדי להציל את תושבי תאונות והתקפות מכל הסוגים. אקליפטוס-שרפה בבית כדי להגן על הבריאות של וירוסים, מחלות ומזיקים. גרניום: שיעורים בשידור חי, שמן וקטורת נשארים בבית כדי להגן על המשפחה מפני התקפות של כל מיני גם המחלה. שחוקה כמו שמן כדי להגן על בריאות. הת'ר: הענפים משמשים את האדם או נשארת בבית כדי להגן מפני רוחות רעות, תשומת לבו לא רצויים. לבנדר: השתמש ריח טרי, פרחים מיובשים, שמן בושם או קטורת, מגן כדי להגן על אדם ועל בית וייבז רע ואנשים שלילי שלו. מיורן: ריסס בבית להגנה מפני תאונות, גנבים, מבקרים בלתי רצויים. הדס: יתרון פיקו נשאר מעל דלת הכניסה להגנה. Motherwort: שקיות שרוף או מתוחזק או מדליונים על האדם להגנה אישית. Pennyroyal: לצרוב כדי להגן מפני אלימות אלימות בבית, לשימוש ביתי. אורן: גרלנד של אורן מגן מפני רוחות רעות, למשוך רוח טוב. קטורת מסומנת רווחים של וייבז רע. Snakeroot: לגרש אדם או עצם של בית. Rue: נרות נצרבים Rue להגנה ושרף דשא הוא כדי להסיר רווח של צורות של מחשבות רעות ואנרגיות זדוני. אלם חלקלק: הצב עשב במקום בו ברצונך להיפטר להשמיץ או רכילות. ניתן לצרוב גם בעת שליחת מחשבות רעות בחזרה לשולח. Vetivert: להשתמש בשמן כדי להגן על עצמך כאשר אתה משאיר במצבים מפוקפקים או מסוכן. סטיבן סמנתה מאמרים פורסמו בעיתונים רבים של כף הרגל, פרסם מספר ספרים. אם אתה רוצה לקנות ספרים על סמנתה, נא לחץ על מטאפיזיקה כאן אתה יודע Stevenshref סמנתה = "שבו היא עובדת כמו מדיום מקצועי. גם אתה יכול לקרוא עוד מאמרים שלו ב