למרות החוב ההתיישבות חברות, יש מוניטין רע, אני חושב כי אתה לא יכול לשפוט כל באותה מידה. זה נכון כי כמה חברות מסחר חובות לנצל את הלקוחות, אבל ישנם גם מספר רב של חברות רציניות השיגו תוצאות טובות מאוד. למעשה, שמתי לב כי רוב התלונות כי הלקוחות הגיעו ציפיות לא מציאותיות בנוגע מה זה להיכנס משא ומתן החוב. אז כמה דוגמאות של הבנות נפוץ יותר אשר יכול לעזור לך להבין קצת יותר את האפשרויות והמגבלות של החוב משא ומתן של חברות. הבעיה הגדולה ביותר שאני רואה בשוק עבור לקוחות, הוא האחרון בגלל ייאוש שלו הן טרף קל לפעמים ללא שימוש השכל הישר כדי לנתח חברות אלה, בחירת גם. השני הוא כי הלקוחות להניח כי רק הם יצטרכו לשלם את החוב סנט, חברות האשראי יבחר לא לתבוע אותם לאחר הזנת תוכנית עמידה על המקח, וזה שקר.

כיום חובות ומתן של איכות החברה בדרך כלל מו"מ בין 40-60% מכלל החוב ניתן לשלם יותר אם. ניתן לשלם פחות אם. בכל מקרה אין חברה מתפארים הלקוח לא חוסך כסף על כניסה לתוכנית, אשר נתבע, כתוצאה מכך אני פשוט לשלם 80% על החוב שלה. בניגוד הולך להתהדר הלקוח אשר רק היה צריך לשלם 20% של החוב שלך. שתי דוגמאות אמיתיות, אבל כמעט אף פעם לא קיצונית. הוא מוערך יותר הגיוני. זה יכול לספור את הלקוח עבור סידור הוא בין 40-60% של החוב.

מי מבטיח כלום, הוא שוכב, בעסק הזה אין שום דבר בטוח. תנתק את הטלפון, לא עוד פעם לדבר עם החברה הזו שוב. מתקיים משא ומתן בין שני הצדדים, אתה יכול להבטיח את זה אף פעם לא לגדר המפלגה אחרים לקבל את התנאים המדויקים זה שאתה מציע. שנית, אתה יכול להיתבע אפילו אם אתה בתוכנית הסדר החוב, מישהו שאומר לך. כי הם לא יכולים לתבוע אותך, משקר לך. זה נכון כי ההליך המשפטי יכול לקחת קצת יותר זמן, זה גם נכון, כי חברות מעדיף שלא צריך להשתמש במונחים משפטיים אבל זה מציאות יכול עדיין לתבוע. זכור שאתה חייב להם כסף והם רוצים את זה. למרבה המזל, יש לך זמן עד שהם יחליטו לנקוט בצעדים משפטיים. לכמה זמן? . זה בלתי אפשרי לדעת את זה ייתכן 1, 4 או 5 שנים, או לעולם לא. עם קצת מזל, רוב הלקוחות כי החשבונות שלהם הולכים עורכי דין מסוגלים להתחמק פעולות משפטיות, תמיד ומתי לפי הכללים של התיישבות החוב טוב. הנקודה היא זאת להיכנס לתוכנית התיישבות החוב האם לא מחוסן באימון משותף של אוסף של כסף. זה חשוב לזכור כי אנשים צריכים חברה ומתן חובות, הינן לעיתים קרובות נואש ויש צורך להשהות לרגע לחשוב ביסודיות את החלטתה. כאמריקאים טוב, הם מחפשים דרך מהירה וקלה צא כלכלית. ההסדר הכספי הוא שירות עם יתרונות רבים אשר יכול לחסוך לך הרבה כסף, אז זה כמו לתת הפוגה פיננסית אם לעומת זאת הוא לא תהליך קל ופשוט, יכול להיות מלחיץ. הצרכנים תופסים את התהליך הזה בתור פתרון פלא לבעיות שלהם, למרבה הצער. זה לא. הבעיה עם תקוות שווא זה כאשר הלקוחות עומדים בפני המציאות, על בסיס קבוע מתוסכל, להאשים את החברות, אשר, כמו כל ספק שירות, יש מגבלות משלו. לסיכום אם הפתרון החוב הוא הבחירה שלך, הקפד לבדוק וללמוד את האפשרויות שלהם ויש ציפיות ריאליות היטב. זה יהפוך את התהליך יותר קל ופחות מלחיץ, אולי ייתן תוצאות טובות יותר עבורך. סקוט Wallitsch מוסמכת על ידי IAPDA כמו משא ומתן החוב עבור DebtorSolution. הוא מספק ייעוץ (ו) אנשים המבקשים להיות עצמאית מבחינה כלכלית וגם מבחינה כלכלית.