באופן מסורתי, אנו יודעים קרב תחנות הטלוויזיה על-ידי הקהל. לפיכך, בספרד אנו הלכו על פי ההגמוניה של טלוויזיה ציבורי ההנהגה של הפרטי. עכשיו יש קרב מעניין בין הציבור, TVE-1, פרטי Antena 3 ואת Telecinco, אשר לסירוגין בתפקידים הראשון. עם זאת, הירידה פרסום הנגרמת על ידי המשבר מובילה אותנו לנסות למקד עוד יותר את ניתוח זה. שרשרת כזה או איזה המובילה את הקהל עם 0x % של סך (כיום רשת מלונות מובילה לא הגיעו 20% מהסכום של העוגה), אבל מה הוא הטלת טיים, כלומר, בלוח הזמנים של קהל מרבי? ניתוח זה מציע כבר תוצאות מעניינות יותר לגבי מפרסמים, אשר מבחינה לוגית רוצה חשיפה של המוצרים שלהם בזמנים הטובים ביותר (שהן כמובן יקר יותר).

לדוגמה, העלות של ההכרזה האחרונה של השנה באחד רשתות מובילות יכול להיות סביב 10,000 יורו לשניה. עם זאת, היום שוכלל עוד יותר פילוח בעת הנפקת פרסומות בטלוויזיה; רצה גם חיבור בין סוג קהל היעד של תוכנית אשר משדר מודעה לבין קהל היעד של המוצר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אוני' בן גוריון. זה, שנראה פשוט (לדוגמה, בעיה המודעות של צעצועים בלוח הזמנים של ילדים), בעל הקונוטציות כלכלי מעבר קצת. והוא כי הסיווג של דיונים של רשתות משתנה באופן משמעותי אם במקום ניתוח לקהל יעד המכירות, סה כ דן פרופיל המתאימות קטע של הציבור העירוני בין 13 ל 55 שנים, נחשב בתור צרכנים מובהקים. בדרך זו, למעט מוצרים ספציפיים מסוימים, המאבק מתרחשת על ידי שמיעת jovena לבין הצרכן. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל משה אביגדור קעניג. בקטע זה, ערוצים פרטיים חדשים, כגון קואטרו, סקסטה לה, להרוויח מעט שלמים ביחס רשתות מסורתיות (TVE, אנטנה 3 ו Telecinco), מה שאומר שרוב קהל היעד של אלה שתי מחרוזות הוא צעירים עירוניים, מ ניתח, יותר למציאות שלנו ולציוויליזציה הצרכנית נקודת מבט. אותו הדבר קורה מדיה פרסום אחרים, הוא משהו שצריך לקחת בחשבון על-ידי המפרסמים בעת ביצוע הקמפיינים שלהם. יתר על כן, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא cuidadosamentea בחירת המדיום שדרכו הפרסום, אשר בנוסף ללכת בקו אחד עם הסגנון ואת היעד של החברה הציבורית, ייתכן לערב חיסכון משמעותי בעלויות, ולקבל תוצאות טובות יותר.

האם זה ריאלי לעשות קמפיין באינטרנט? הדוגמה עבור קמפיין אובמה נהדר זה מספק אותו לנו דרך האינטרנט ורשתות חברתיות (פורסם גם שלו, my.BO, דרך איזה מוגבה כמויות גדולות של כסף, בנוסף להתאחד עמו. פייסבוק, MySpace וטוויטר, לבוא לקרוא את tecnopresidente שימשו גם בשפע Youtube (כולל השיר שהפך את הסלוגן המפורסם שלו, כן, אנחנו יכולים). ואת כל זה למדי במחיר נמוך בהשוואה להיקף הושגה. פבלו רודריגז הינו בוגר במדעי עסקים, לתארים מתקדמים בביקורת חשבונות ו- MBA אב, נלהב בעולם של כלכלה וניהול עסקים. כדי לשתף את ההערות שלך, את נקודת המבט שלך על נושאים אלה, בקר: m