כמו רשתות חברתיות לקחת רלוונטיות יותר כמו ערוץ כדי לקיים אינטראקציה עם לקוחות, המשתמשים שלנו, עמיתים את המתחרים, הרעיון של מוניטין באינטרנט הופך להיות יותר ויותר חשוב יותר. אין צורך להתמודד באופן פעיל עם בניית מוניטין מוצק באינטרנט, הסינוס חדרים קוואה להשגת בלבד, אבל יש לדאוג כי הוא להישמר נקי ושקוף ככל האפשר. כזה הוא החשיבות של מושג זה, אילו כל יום לפתח כלים חדשים המאפשרים לנו למדוד ביעילות אם דבר כזה אפשרי – הרמה של קבלת הנוכחות שלנו ברשת. דוגמה לכך הן חברות חדשות הם התאספו מטרתן היא לספק שירות זה. כך, לדוגמה נולד Pro סקירה, אשר מציג אנליטית יישום מקוון כדי למדוד את המוניטין המקוון של מלונות ספרדי. בינתיים, אנחנו יכולים לקחת כמה פעולות מניעתי של תדירות יומית, אשר יסייעו לנו לזהות כל הרוצחים נבט באינטרנט, כלומר משתמשים אשר עוסקים בגלוי Suomi, לומר דברים שליליים על מותג או אדם. ההערכה היא כי אחוז הרוצחים באינטרנט אינו עולה על 3% של משתמשים, עבור מותגים ואתרים רבים, באחוז מתקרב אפס. אך הדבר הטוב ביותר הוא לזהות שרק ההודעה הופך לציבורי, כדי לחתוך את האפשרות שיהיה באפשרותך לשכפל אותו, השארת סימני בלתי מחיק בשמנו.

Googlee את שמך, את המותג ואת האתר שלך מדי יום. צור התראה גוגל עם מושגים אלה שלוש. חפשו את המילים האלה בטוויטר, גם להירשם כמנוי הזנת RSS עם אותם. עכשיו שיש לך את כל המידע, לנתח את מה שהם אומרים לך. תודה את מזכיר חיובי, סינדיקציה של מאמרים שלו. מינוף כאשר זה קורה להציע כסופר הדעת, מתן חומר בלעדי באתר שבו השיב אותו. זה לא רק לחזק המוניטין המקוון שלך, אבל זה תקבלו איכות קישורים נכנסים. לתקן כאשר חלק מהנתונים המצוטטים אתה או החברה שלך אינה נכונה.

לספק מידע מלא, אם אותו המצוטטים עבור באופן שגוי או לא מלאה. תודה לך להזכיר אותו. אם הוא מזהה לקוח יש לו בעיה עם המוצרים שלהם, מציעים לפתור את הבעיה. להתנצל, להבטיח לו כי, לא משנה איך, ייצאו הפרסים עם הרכישה. אם המוצר פגום באמת או לא, לפצות איכשהו ללקוח: מציעים מוצר אחר ללא תשלום, או הנחה של 50% שלך הבא הרכישה, או, האחרון של המקרים, להחזיר את המוצר, בעוד אתה אחראי דמי משלוח. מוניטין באינטרנט לא נבנה באמצעות הודעות תשלומים או פרסום. להקל על-ידי משתמשים באותה הרשת, באפשרותך גם. כי היא מדוע כל כך קשה להשיג שליטה משהו שנוצר על-ידי קבוצה של אנשים, קולקטיב. אבל אם אתה עושה את הדברים בצורה נכונה, אף אחד לא יהיה שום דבר לומר למעט שבח. למשתמשים יש זיכרון והם אסירי תודה כאשר האינטראקציה הוא משביע רצון ב- 100%. זהו הבסיס של הפעילות המקוונת מוצלח. אם אתה אוהב פוסט זה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת מבלי חסרונות, בהנחה מצטטים כמקור