בעת עיצוב דפי אינטרנט, אלמנטים רבים נלקחים בחשבון כגון: טבלאות או גליונות סגנונות, גרפיקה, טיפוגרפיה, הודעות, קישורים ועוד ועוד. עם זאת, צבע להיות פנימי בכל אחד מפריטים אלה, עשוי להיות גורם אשר ניתנת הדרושים תשומת לב. לדוגמה, שימוש בצבע כחול עז את הכותרת של דף הכוונה לצבע אחר, אשר על פי מערכת ההתייחסות שלנו, מהרמן היטב ולהשתמש בשילוב. ובכך מתגלה הרגל של שילוב צבעים על-ידי הפניה, ללא אובייקטיבית, בסיס מוכח המסייע לפעול כראוי צבעים. הצבעים להגדיר את ההודעה: אנו חייבים להכיר את החשיבות של צבעים בדפי אינטרנט. צבעים לשלוח הודעות ולהציע מצבי רוח המשפיעים על הפרשנות של הודעות כאלה. נדמיין לרגע קטע על חוף הים הקאריבי השמים הוא כחול עמוק, הים משקף גוונים שונים של כחול, השמש היא צהוב עז, והחול בצבע אדום.. צבע אדום?.

את הודעה שהתקבלה על-ידי המוח דרך העיניים ומערכת הפניה פנימית מציין צבע אינה נכונה, כי משהו אינו כשורה. כמובן, להציע פרשנויות רבות בהקשר זה: מישהו פיזרו צבעו אדום על החול או העדשה של המצלמה היה פגום. המציאות היא כי צבעים יש השפעה גדולה יותר כי פעמים רבות אנו חושבים. לפי מורטון ג'יל, 80% של מידע חזותי מזוהה עם הצבע. לכן, צבעים להשפיע ולהגדיר את ההודעה בדף אינטרנט. צבעים ותרבות: לעומת זאת, הצבעים המשויכים הודעות שונות בהתאם לתרבות.

ההשפעה הפסיכולוגית של צבעים מגוונים. לדוגמה, ניקח המייצגות צבעים שונים במדינות שונות או אזורים; דרום אדום = תשוקה הודו = טוהר אפריקה = ירוק האבל סין = גרוש שדים יפן = החיים ארצות הברית = כסף אירלנד = סמלים פטריוטיים כחול סין = נצח איראן = האבל במזרח התיכון = הגנה שווה צבעים לעורר מגוון של רגשות, רגשות על פי תרבות. מעניין, יש גם פרשנויות אוניברסלי של צבעים מסוימים. לדוגמה, בסקר נמצא כי אדום ארגמן ייצגה הכוח והסמכות עבור אנשים ממדינות שונות. דפי אינטרנט וערכות צבעים: ליצירת המתאים שילובים של צבעים, האידיאלי לשימוש היא ערכות צבעים מוגדרים מראש. ערכות אלה לסייע בשילוב של צבעים באופן מעשי. השתמש בגלגל הצבעים אינטראקטיבי של לחקור צירופים אפשריים. הבאים צבע מראה גלגל, בין היתר, רוויה, בהירות, ערכות צבעים. הביקור: בחרו צבע הבסיס עבור דף האינטרנט שלך. מכן לעצב את הצבע סביב זה ערכת צבע הבסיס. אם תחיל צבע הבסיס chapeau של הפורטל, כמו הלוגו, עליך להחיל את הצבעים של ערכת רכיבים אחרים באותו עמוד. לדוגמה, תיבות, טיפוגרפיה, איורים, פסים אופקיים, סמלים, וכו ', ייתכן אובייקטים אבל עם הסמל ויש ובכך לקבוע את התצורה של ערכת הצבעים שנבחר. למד אודות ערכות צבעים שלוש הבאות: חד-צבעיים: צבע זהה בעוצמות שונות. Triadic: שלושה צבעים קו מקביל אחד מהשני במעגל כרומטי. משלימים: צבעים כי הם רק מחכים לזה במעגל כרומטי. אנלוגי: שכנים שלי בכרומטי מעגל הצבעים ויש להם צבע כמו המכנה המשותף. לחקור מידע נוסף באינטרנט על ערכות צבעים קיימות אחרות. פרט מאוד חשוב הוא כי כל צבע יש קוד מספרי הקסדצימאלי ייחודי המסייע לזהות אותך במעגל כרומטי. בדרך זו קל יותר לבחור כל צבע מדויק על-פי הסכימה הרצויה ועל השולחן של קודי צבע. זה גם עוזר לשתף מידע מדויק עם אנשים הקשורים עם תהליך העיצוב. השימוש של ערכות צבעים יסייע לעיצוב עמודי אינטרנט אשר נשאו אנשים למקד את המסר הנכון. רבים מהם היתרונות של להשקיע את הזמן על-ידי בחירת ערכת צבעים. הוא יוקרן המסר הנכון לתרבות של אלה אשר צפויים לבקר בפורטל, ובכך מגדילים את התועלת ואת הרלוונטיות. המחבר הוא מדריך של דפי אינטרנט, עורך כללי ב: