א. איפה להשיג מספיק אנרגיה כדי ללכת לעבודה?, כיצד יעלה בשלב זה של תשישות?, האם כמו כנגד העייפות אשר שוקל אודות שלי? מאוד חשוב, האם ניתן לעשות משהו נגד זה? או שזה גורלו האומלל של מבוגר מדי. ראשית, האנרגיות אם הם מגלים את השרוול, אשר פשוט לשים אותם שם. שנית, אם ניתן להתגבר לשלב הזה, אך הדרך היחידה לעשות זאת היא תוכל להחליט כי אין שום שלב כזה. שלישית, לא אומר כי עייפות שלך דמיוני, כמובן שזו אמת ויש דרכים לתקן אותה. ויש בסופו של דבר, שאין יעד יותר מאשר כי אחד מקבל במוחו.

א. אתה בא היום מהעבודה, מגיעים היום, לבוא מחר לבית שלך ויש לא להימלט, לאחר יום קשה, בוכה של הבוס שלך מתנגש עם עמיתיך לעבודה, בפנים הבית, היא יותר עבורך. אתה יודע שיש לך משימות לעשות, כי אתה הגבר של הבית, ויש אין פלט אלא אם כן אתה רוצה לשלם על זה, לא מומלץ הנכון? כך, לעולם לא מסתיים, תמיד יש על ידי הפוך. בנוסף, אתה חייב לבלות עם הילדים, יותר גרוע אם הם קטנים, בגלל האנרגיות שלו נראה שהם לחדש כל הזמן או כי הוא אינו משפיע להם את העייפות. לשלם בדיוק כמו אותם, היום צריך לספק מספיק דלק.

אם לא, ילכוד העייפות ואת סיום עם שליטה ביד מול הטלוויזיה. לא ליפול, צריך לעשות כל מאמץ כדי להשיג אותם. א. היום ואילך אוכלת פירות בין כל ארוחה, חשוב לא לדלג על כל, ארוחות, שימושים ירקות ככל האפשר. בנוסף נותן לך כוח וחיוניות, זה ישמש דיאטה. שקע שופע מים, לפחות שני ליטר ליום, כך הגוף שלך הנקי שומן, טריגליצרידים מיותרים, דברים זדוניים אחרים. א. זה יהיה טוב כי אתה consiguieras גם אתה חלק מולטי ויטמין מיוחדת. כל מוצר עם פחמימות מרוכז, כגון סוכרים עמילנים, לספק כמויות גדולות של אנרגיות באופן מיידי. א. פרט המגדילים את הגוף עם חמש קבוצות עיקריות של חומרים מזינים: חלבונים, ויטמינים, מינרלים, פחמימות ושומנים, חשוב כי גם הוא נעשה בהנפש והרוח. עבור הנפש, זה יהיה נהדר לך consiguieras ספר מוטיבציה טוב. ישנם אלפים מהם ברשת, חינם אפילו, רק מספיק כדי לכתוב במנוע החיפוש בחירתך: להוריד ספרים חינם מוטיבציה. כי ספרים אלה פנטסטי, עם המילים שלהם, לתת לבן רק בלוטת יותרת המוח אחראי בספיקות של התרגשות, גירוי, מקבל השראה ורצון לנוע ולעשות דברים. א. לבסוף, רוח זו. כדי לחזק את זה הכרחי כי זה רגוע כדי שלך סביב, חוקר את היום, אני מבטיח לך כי אין מקום פנוי, אולם קטן, נצל אותו. פותח את חלונות החדר שאתה בוחר, למלא את עצמך וייבז חיובי ולשבת לבד להתבונן בשלווה, olvidadote הכל. אחרי זה רוגע, לדבר לעצמך כאדם השני רוצה לתת עידוד. לדבר איתך על-ידי השם שלך, רגוע, dec?dete. על-ידי העצות הבאות, להשיג יותר חיוניות, גדול הרצון, זה יהיה יותר מוכן לקבל פורעיה של כל יום. עבור יום זה מורכב של בעיות, פג תוקף השקרים ההבדל שביניהן היא מעמתת אותם ואת אשר מתעלם מהם נכשל. לקום שוב, אם אין ברצונך לשלב הזה של חולשה הוא זה, לא יהיה זה. לא שהוא חושב, אפילו לא מזכיר אותה ופועל על כאילו הצוואר היה קיים בחיים שלך. זה להאמין בעצמך, לסיום המשימה לאחר פעילות, תוכל לפתור את הבעיה לאחר בעיה ואתם מוכנים הבא. -Avenga הבאים! – אתה אומר – אני מוכן, חזר לחיים.