עובד בבית לעומת עבודות בעלים של עסק ביתי לא כולם מעוניינים שיש בבית עסק משלהם, אבל הרבה אנשים שמתעניינים בהנטישה של שגומר מעט. יותר ויותר זמינות בהן תוכל לעבוד מהבית. מאז הפרודוקטיביות שלך כנראה יהיה עדיף לעבוד מהבית, סביר להניח לנצח יותר כסף. היתרון השני הוא כי הוא עולה כל כך הרבה כסף כדי לעבוד מהבית, שכן אינך צריך עוד הוצאות תחבורה, ארוחות עם עלויות או הוצאות אותם הבגדים. אלו יתרונות גדולים. פשוט כי אתה לא רוצה לשטר משלך הביתה מבוסס עסקים לא אומר כי לא ניתן לעבוד מהבית.

כל זה מרמז על שינוי המנטליות ומאמץ קצת. קריאה מומלצת, אם אתה מעוניין ללמוד יותר על זה בדרך של חשיבה, יש כמה ספרים כי כנראה, צריך להעיף מבט. אני ממליץ על הספר מאת ג'ו דומינגז שק או החיים. ספר זה ייתן לך נקודת מבט שונה לגמרי של כמה כסף אתה עושה הנהיגה ו שלו 9-ל-5 בכל יום. זוג נוסף של ספרים גדול הם למות שבר חי עשיר, אשר נכתבות על-ידי סטיבן פולן, מארק לוין. אלה שני ספרים תסייע גם להגדיר מחדש את רעיונות משלהם אישי על העבודה ועל איך שהיא מתאימה לתפיסת החיים שלך. המלצות על עבודה מהבית היא יחסית קלה בשלב זה לרשימה של משימות בעבודה מספר בבית שיחה זה מאמר סיים, אבל המציאות של מקום העבודה של המאה ה-21 הוא כי telecommuting עבודה מהבית והזדמנויות הופכים לנפוצים יותר ויותר. כמעט בכל עבודה יכול לעשות מהבית.

המלצה שלי לכל מי שרוצה לשנות עבודה בבית המשימה היא לדון עם הבוס הנוכחי אם ניתן או לא מורשים לעבוד מהבית. ראש נפש רחבה עם האצבע על הדופק של המציאות עסקים של היום הוא הבין אם אתה לא יכול להכיל את העבודה שלך על פי בקשת בבית, אז כנראה תמצאו מישהו עושה אותו. אם הבעיה לא נפתרה, כל שעליך לעשות הוא להתחיל לחפש עבודה. אחד הרבים להשיג עבודה או למצוא אתרי תעסוקה בחוץ יהיה עבודה ביתית משרות פנויות, כמו גם עבודות מסורתיות יותר. כל שעליך לעשות הוא למצוא אותם. עוד מבט לשטר התחלה משלך עסקים אך לא שנמחקו או בית משלהם מבוסס עסקים. אנשים רבים מוצאים זה משביע יותר מאשר עבודה עבור מישהו אחר, והם בסופו להרוויח יותר כסף מאשר מה שמעולם לא חשבת אפשרי. זו הייתה החוויה שלי, והיה גם של אשתי. מה לי, העבודה הטובה ביותר של עבודה בבית היא שאתה הבוס שלך. מחבר מאמר זה עובדת מהבית, ו מחזיקה ומפעילה אתר אינטרנט שבה תוכל לקרוא את הערות על פי כמה אתרי אינטרנט בתשלום סקר כמו ו