נראה כי הנשים היפות ביותר בעולם הם אלה שהם בהריון. בעיקר של הרבעון השני, כאשר רוב הסימפטומים שיצומצם או נעלמו, נשים בהריון בדרך כלל יש בהירות מיוחד, צבע ורוד שנותנת חיים לפנים שלנו, שיער זוהר ויפה. עם זאת, לפעמים אנו את עצמנו אנחנו לא מרגישים יפה כי אנחנו עייפים, אנחנו רואים לגדול שלנו עיגולים כהים, העור שלנו היא לא מה שאתה רוצה או פשוט לא התלהב שאנחנו במיוחד לא רואים את הרגליים על ידי הבטן שלנו הולך וגדל. בסדרה זו 3 כתבות תמצאו כמה טיפים כדי לשפר את היופי הטבעי שלך במהלך ההריון, כדי להעריך את זה יותר, מרגיש יפה כמו שכולם אומרים. אתה נראה. המאמר הראשון מתמקד השאר. זה נכון, אתה בהריון ועייף.

אתה צריך לעבוד או ללמוד, להשתתף הבית שלך, מערכת היחסים שלך, את הפעילויות שלך. אתה קשה לתזמון תנומות, אתה נלחם נגד נדודי שינה או חוסר נוחות מגורים. . אבל יש לך גם את הזכות הגדולה. להיות בהריון, ולכן מגיע לי לנוח יותר מכל אחד אחר.

אחרי הכל, אתה עושה תינוק, נכון? הוא לוקח את כל התלתלים ככל האפשר, מבקשת התנוחה הנוחה ביותר לשינה בשעות הלילה. . כן, קל לומר מאשר לעשות, אבל קצת מנוחה משפיע על איך אתה מרגיש, איך אתה נראה פיזית. אחד הסודות הכי טוב של יופי במהלך ההריון הוא מנוחה מספקת. במהלך ההריון תנוחה הנוחה ביותר היא בצד שמאל. כרית בין הרגליים, על הגב, מתחת לבטן שלך או נוסף תחת הראש. אם יש לך בעיות צרבת מומלץ לך להשאר עם הטורסו גבוה יותר מאשר בשאר חלקי הגוף שלך. לא לוקח הרבה נוזלים לפני השינה כדי למנוע טיולים רציפה לשירותים; אבל אם כוס חלב חם עם דבש עוזר לך להירגע, לא יהסס לקחת את זה. אתה יכול גם לנסות אמבט חם להפחית מקורות רעש או באמצעות אטמי אוזניים, להכהות את החדר שלך ככל האפשר, לנקות את הראש של בעיות. להימנע מיותר מקורות מתח במהלך חודשים אלה או אתה מחפש שיטות להתמודד עם זה. רמה רגילה טובה, אבל לחץ מוגזם עלול לגרום נזק לתינוק שלך ולך. . אז תירגע, הנציג פעילויות יכול, פקדים לא להעמיס את לוח הזמנים שלך, למד כיצד לסרב אחריות שאינם חיוניים בשלב זה לבין רשימת עדיפויות לדברים דחופים יש להתמודד עכשיו ולעזוב. אשר ניתן מאוחר יותר (אפילו אחרי הלידה). אם אתה חש כי אתה אתה נח מספיק אבל עדיין שלך עיגולים כהים הם ברור מדי, מעדיף הפתרון קל: איפור. אל תרגישי אשמה מכסים אותם, הנקודה היא, שאתה רואה את עצמך יפה. גם מוסיף צבע הגבות שלך, העפעפיים, הריסים העליונים כדי להסיט את תשומת הלב כלפי מעלה ולא תחת העיניים. היופי שלך במהלך ההריון מתחיל עם כל השאר תקין. אלה תשעה חודשים זה אפשרי זקוק לעוד מנוחה כי הגוף שלך היא באמצעות אנרגיה נוספת להתפתחות של התינוק שלך. למרות האחריות הרבה שלכם, האחריות הראשונה שלך היא לך אותו. היא נחה במהלך היום אם יש צורך בכך, מחפש דרכים כדי לישון טוב בלילה. זה יעזור יש יותר אנרגיה קורנת; שים לב כי כאשר הוא נולד התינוק שלך, זה יהיה קשה יותר לישון. בחלק הבא של סדרה זו נדבר קצת יותר מאשר העור והשיער במהלך ההריון. עד אז, הרגשתי יפה!