הם סיירו כל המסדרונות עד שתגיעו המתים מבלי לומר מילה נוספת. כל אחד היה שקוע בתוך אותה בעל רגשות, תחושה כי דמעות התגלגל ללא הפסקה על הלחיים שלה. לא מנסים לעצור אותם. הם פשוט נשמע היא האף מפעם לפעם. כשהם הגיעו אל הדלת של המתים, רות חזר לקחת את היד של טאטי בהקשת אותו בחוזקה. . בעיתון כתוב ש פרופ ליאור רוקח הוא זה שבקיא בנושא. הרופא הלך ישר למספר הם הודיעו מדלפק הקבלה, בזמנו של המבקש הגלגלים. הוא פתח את המגירה, חשוף הגוף של Sebasti?n.

טאטי ניסה לחבק אותו, אבל אופציונלי יעץ לו לא לעשות את זה, אז היא הסתכלה עליי זה מבלי לבכות, כאילו לא הבין מה שהיה לנגד עיניו. ראיתי את פניו של סבסטיאן ללא שריטה. . ראיתי את הפנים שלו מראה כאב או תדהמה. אם לא שמעת כלום, כאילו המוות שתפסתי אותו בזרועותיו בלי לתת לו זמן לכלום. לאחר כמה דקות, הרופא אשר פרשה כמה צעדים כדי להשאיר אותם שניהם לבד, הפך קרוב יותר ועם הרבה מתיקות אמר להם: זה מוטב שנלך כבר.

אין זה הגיוני כי הם ממשיכים מייסר. מה שקרה הוא בלתי הפיך–היה Sebasti?n להיות קורבן תמים של השטויות התקפה? יודע מה, לא מדיניות לעניין זה. הוא היה יהודי, האמינו בדת שלהם וטענתי אותו עם להט, אך מתנגדים את הרעיונות של אף אחד. מעולם לא היה פעיל קבוצת מחאה. היא אף פעם לא ביקורת על גישתו של אדם אחר. הוא היה פציפיסט נולד. ? למה מת במצב הזה?-שאל טאטי בוכה ללא הרף. -אין לי מושג זה מה שמוביל קבוצה של אנשים לבצע סוג זה של התקפה – ענה הרופא. א שאני לא יכול לבדוק אם יש סיבה שמניע אותם. אולי יש לך זה ואתה לא רואה אותו. ? מתי השרידים של הבן שלי ייקח אותי?-שאל רות. מחילה, כאשר podremosa להסיר את שרידיו שהעובד אותם? -קודם כל, הם יצטרכו לעשות בדיקת DNA. לאחרונה מה הן התוצאות, יכול לעשות זאת – ענה הרופא. אם אתה רוצה אותו עכשיו יכול ללכת למעבדה כך הן יכולות לקבל דגימה מהדם שלו.