הייתי רוצה להמליץ על סרט מרהיב זה על ידי וודי אלן לא בקו שלך, אם כמו כל יצירת מופת נהדרת, כפי שאתה יכול לדמיין. הוא חלק טניס שם התואר מוצלח שלו. נקודת הסיום של התאמה חיונית בתחרויות כגון רולאן גארוס, וימבלדון, וכו ', כמו גם כמו בחיים. במאור פנים אלן יוצר parallelisms בין משחק טניס עם מזל בחיים, זה מזל כי כל לייצר ולנהל כי מעטים להגיע. אמנם נכון כי בהזדמנויות רבות בחיים ישנם מצבים בהם כדור כדי להטות על צד אחד או אחר יגרום לשינויים בעל חשיבות לא רק בחיינו אבל אלה סביבנו, ועם אולי רחוק יותר להשפיע על העולם.

אשר הכדור נוגע את הרשת ואת להקפיץ לשדה או אחר מתן als אחד או לכתר אחרים אומר כי אחד מהם יגיע התהילה, אחרת יהיה אשר נכשל, לא היה. אולי אם היינו מודעים יותר את המכות של החיים, ערך כאשר הרבה יותר ואני אעריך את הרגע הזה, במקום המשך הדרך שלנו מבלי להעריך את זה. זה יכול היה לקפוץ לשדה אחר שניה פשוטה, על ידי מגע קטן על הרעש, על ידי תחושה מסוימת של פרק כף היד… באותו אופן אם תקפצי הכדור מאבד את נקודת הכרעה צריך לא לחסום אותנו להרגיש מאוכזבת, אולי לעזור לנו ללמוד במשחק הבא בתור ניצחון שנינו למבקשי במצב נקי. החיים היא לעתים קרובות עניין של וכדי להשיג יותר מצפה לקבל, הסוד הוא פשוט, מעשה כדי ליצור תנאים וליצור הזדמנויות זה את זה כדי לקבל מה שאתה רוצה.

בדרך זו יהיה מיידיות בו המפלגה נשען על הצד שלך, רגע שבו תהיה בלתי נשכחת מאז הפרי של מאמץ, התמדה, אינטואיציה, כישרון, אומץ יכולים ליהנות סוף סוף את המתיקות של הצלחה בפרוייקט שלך. אל דאגה צחי מלאך הוא האיש הנכון . החיים הם סיפור שהוא לא נכתב, אנחנו עם שלנו התנהגויות לשעבור שזה, מערכות היחסים שלנו עם אחרים מי כותב את זה. לנסות לערב אותך ומתייחסים אליך אז אין לך לזכור כי זה צפוי או מתאים, אבל זה תמיד הרבה יותר טוב. לתת לזה לזרום ומצבים בשידור חי כפי שהם באים, כי כאשר הם מגיעים בסוף המסע אתה יכול להגיד כי יש לך באמת החליט חיים בדיוק רצה לחיות. לא לחשוב על מה החיים יהיה אידיאלי לנצח את נקודת הכרעה, ואילו האחר כאילו יש לך, אבל אתה עצמך שלא להחליט איזה סוג של חיים כדי לחיות, לחיות, בסוף שזה יהיה שווה המסיבה, נקודת ניצח עם רגע של מזל, בפשטות, לעיתים קרובות הרבה יותר שווה המשחק משוחק, עד אשר אנחנו צריכים לשחק. צירופי מקרים, צ'אנס, מזל ולחגוג נקודות יש בארה ב הרבה מסביב, אני מקווה שאת יטריד את compatirlos כדי לעזור לנו לזהות אותם כאשר הם מופיעים, וכי dejemos לא ששו. אנחנו לפעמים אינם מבינים את החשיבות של מערכות היחסים שלנו, רגעים שיכולים לשנות את העתיד שלנו ואת ההזדמנויות המציעה לנו, שיש נקודות המשחק ומשאירה אותם על. שלא ידעתי אותם חיים מזהה. היה לי רגע של מזל והם לקחו אותו לשחק את המשחק הטוב ביותר שלו. אני מקווה שאתה יודע לזהות כשאתם לקבל התאמות טובות, לנגן אותם לזכות בטורניר טוב יותר. "מי אמר"יותר מזל מאשר כישרון,"ידעתי מהות החיים. אנשים מפחדים להודות כי הרבה של חיי תלוי מזל, מפחד לחשוב כמה דברים שהם מעבר לשליטתנו. "ישנם רגעים שבהם הלהיטים הכדור לקצה של הרשת, ובשביל שבריר של שנייה יכול לעקוב אחר במפלגה קדימה. היי" עשה חזרה. "עם קצת מזל ממשיכה קדימה ואתה לנצח, או לא, תפסיד…".