כ 45% מהמבוגרים רגיל סובלים נוחרים מדי פעם, לפחות 25% snorers הרגילות. יותר מ-300 המצאות לרשום הפטנט סימן מסחרי משרד של ארצות הברית של אמריקה מבטיח פתרון לבעיית הנחירות. האמת היא כי אף אחד כתוצאה על בסיס שקרי שזה אפשרי למצב או במודע לשלוט לנחירה. הוא שמצליח לעשות את זה, sen¬cillamente לא ישן. אנקדוטות וסיפורים רבים על נחירות ידועים. וינסטון צ'רצ'יל היה נוחר כל-כך חריפה תלונות הקצינים של חיל הים מסע משותף איתו פורסמו.

והדביק החסר הודה בעבר כי הנסיך קרלוס לא נתנו לה לישון, הייתי מביא לך נדנודים ליישב בין שינה בצריכת חשמל. גם ברור כי הבעיה של נוחר כמו גם להיות הפרעה בריאות גם גורם לקשיים דו-קיום של בני הזוג, אז להפוך בעיה חברתית. נחירות, להתייחס כמחלה ולא אירוע רגיל בחייו של העם. תמיד להיות מתון או חזק מאוד, נחירות מזוהה עם מידה מסוימת של חסימה בדרכי הנשימה עם חנק כרונית התואם. חולים אשר נוחרת, ניתן להציג תמונה המכונה דום נשימה בשינה, להתרחש קרי הפרעות הנשימה של כמה שניות, difi¬cultan המנוחה. Pacien¬tes אלה יש ישנוניות בשעות היום הגדול. נחירות הוא pro¬ducida רועש הנשימה על ידי רטט של par¬tes רך של הלוע… התייחס בנוסף את הקשר הקיים בין נחירה דום נשימה נוסף של חלום ושל מחלות לב וכלי דם כמו יתר לחץ דם, אי ספיקת לב, הפרעות בקצב הלב.

נטייה גורמים של נחירות כוללים השמנה, טבק, אלכוהול, תרופות, בכדורי שינה או הרגעה, הפרעות אנדוקריניות (hypothyroidism) ואצל נשים, גיל המעבר. הסימפטומים הרגילים של נחירות, כוללים כאב ראש, ריח רע מהפה, הפרעות לריכוז או הגירעונות בזיכרון, ישנוניות בשעות היום, עצבנות, שינויים באופיו, הפרעות חיי המין שלך. האבחון חייב לכלול בדיקה יסודית על ידי Otolaryngologist, טיפול במרפאה כללית הערכה הקודמת הוא משתנה תלוי בגורמים נמצאו כגורם להפרעה. אינדיקציה למחוק אלכוהול וטבק, או להפחית משקל תמיד שימושיים. חוץ התנהלות זו, כאשר יש שינויים אנטומיים, לתקן עם ניתוחים פשוטים של מצב של definitavemente הבעיה. קיימים טיפולים רבים, החדש ניתוח גלי רדיו (COBLATION) היתרונות כוללים התערבות להיות מהר מאוד (פחות מ 10 דקות), אשפוז, ואי נוחות לאחר הניתוח הן מינימליות, ומאפשר למחרת לחזור משימות יומיומיות. מספר עצום הם חולים אשר פתרו את ההפרעה באמצעות הליך זה. לאור הפשטות של הטיפול, פתרנו הבעיה של חולים רבים פנים וחוץ זה מחזיר את היום לאחר הטיפול, לחזור אל חייו הרגיל, וסיימו את הערב, אינם סובלים יותר מ נחירות. ד ר קלאודיו R. Haissiner רופא ב רפואה יועצת Otolaryngologist הפיסיקאי.