האם אתה יודע כי קיימים מספר סוגים של חומרים של עדשות בשימוש משקפיים של כל מיני? רוב האנשים תינתן המבט ריק אם שאל על חלק מן השמות שלהלן. נכון, הכוס היא לא התחום היחיד בעיר. במאמר זה אלך על החומרים הנפוצים ביותר המשמשים ליצירת עדשות, כמו גם את היתרונות המוצעים על-ידי כל אחד. מי יודע, אתה פשוט ניתן להשאיר את זוג הנוכחי של גוונים למשהו אחר. זכוכית? איכות אופטית זכוכית היא ללא עיוות גורם אובייקטים כגון בועות, או זרעים להשפיע על סוגים אחרים של זכוכית. לכן, זכוכית אופטית הופך עדשות ברור זמין בכל מקום. בעוד עדשות זכוכית איכות אופטי יכולים להיות כבדים יותר עדשות פלסטיק, הן הרבה יותר לשרוד את הנזק על ידי חום. גם עניין הוא העובדה זכוכית עמיד בפני שריטות הרבה יותר משני של שני lenses חומרים המפורטים להלן.

CR-39? כנראה איכות אופטית היפים של CR פלסטיק-39 מורכב שרף קשיח, עמיד מאוד הלם? – הרבה יותר מאשר זכוכית. אם עליך שומרת נוסף של אור, CR-39 היום שוקל גם את חצי כוס זו. פוליקרבונט? פוליקרבונט הוא החזק ביותר של כל החומרים של עדשות באיכות אופטית. לעיתים קרובות תראה בטיחות משקפיים משקפי בליסטיקה, השפעה גבוהה מכוסות פוליקרבונט. הם עדשות פוליקרבונט גם הבהירים יותר? – בהיר יותר מזכוכית שלוש פעמים.

לא כל דבר הוא ורוד, עם זאת, עדשות פוליקרבונט לשרוט בקלות, וזה חייב להיות קשה מצופה להגיב על ההתנגדות שריטות לפלסטיק CR-39. לכן החומר נכון עבורך? ברוב המקרים, סוג העדשה שתבחר הוא עניין של נוחות. אם אתה צריך משהו קל משקל, עמיד, הבחירה הברורה היא CR-39 או פוליקרבונט. אם ההתנגדות האחרון שריטות מה מאוחר יותר, לאחר מכן לקבל את הזכוכית. על הדרך, כראוי לחנך על היתרונות והחסרונות של כל חומר שיש לך, באפשרותך לבצע החלטה מושכלת לגבי מה הם באמת צריכים. ** ** Kahl קודי הוא היוצר, כותב מדריך טייס משקפי שמש? אתר המוקדש לספק רק את המידע הטוב ביותר קודי מאמינה איכות ובדיקה זה חינם משאב. ************************************************** *