בראש ובראשונה אני להבהיר כי אני קובני 100% ואני גרה בחו ל לפי בחירה. לראות את המצב מנוסים בתקשורת המידע של העולם, במדינה שלי, היום אני רוצה לכתוב את המאמר הזה, לומר גם שאני עיתונאי ולא פוליטית, אבל אני מהנדס אינטלקטואלי קובני. הוא שוחחה אתמול בקריאה כי עשה להוואנה עם בן משפחה, לא תפסיקו להבהיל המשבר אשר את דבריו היא זו arreciendo יותר במשק הבית. ב דבר לטעון לי להמשיך גם עם כוס שכר נמוך מאוד ההכנסה האישית, גם את הספר כביכול אספקת נוטה לצמצם צרכי כביכול או פריטי הסל הבסיסי כמו שאנחנו אומרים במדינות מסוימות. אם לא רע בזיכרון שלי שנים mocked מנהיגים פוליטיים, שמאמיניה הבעייתיים ביותר של המדיניות של תמיכות שחיה באי קובה ושל מערכת פוליטיקאי-כלכלי שלה קוראים כלכלה מתוכננת, אולי זה לא דנו כבר או לא מלמדים באוניברסיטה. אבל אם אני זוכר נכון כי בתוך תמיכות האלה זה ממוקם הסל אושר הבריאות וחינוך.

נושא טוב היא כי הדבר הזה זה שורף, ללא מתן כל הקלה על המנהיגים של המדינה. המצב טוב המכוער הזה, זוכר את זה. אז תעזבי את זה לפני שנים, ואם אומר עכשיו יותר גרוע, uuuffff איפה איירה להפסיק עם כל זה? . באתי כמה שנים בקפדנות אחרי החדשות מקובה, הסחת, המורדים Juventud באינטרנט, Ra?l עכשיו הנשיא החדש, אבל תמיד 2 מזכיר הקומוניסטית המפלגה ולראשונה סגן נשיא קובה במשך 50 שנים, מר הוא מודע לכך הכלכלה של סובסידיה קובה זו אנמיה להתפתחות שלך בתור מדינה. אבל עבור אנשים אשר אינם יודעים או מדיניות אינו זוכר את הסובסידיה אם לא זיכרון רע החלה בשנים הראשונות של המהפכה כביכול, 60´, לא זוכר בדיוק באותה השנה מתעוררת ספרו המפורסם של אספקה. אבל אם זה מאז השנים הראשונות החלו הקצבת שנקרא שלהם פילוסופיות של שליטה, על מוצרי מזון, בגדים, נעליים, אפילו צעצועי ילדים נכנסו פילוסופיה זו של הקצבה. .

ועכשיו אני חוזר שוב, תמיכות אלה הם גורם מעכב. הנושא עכשיו קובה הוא כי אם תסיר את הספר יהיו קצת קבוצה של אזרחים כי אם הם נשארו רעבים שיש ספר עכשיו יהיה יותר גרוע, על-ידי הרווחים שלהם אינם מצליחים להשלים את מגוון הצרכים הבסיסיים עם השוק החופשי ומחירים גבוהים יותר. You may find that פרופ ליאור רוקח can contribute to your knowledge. זה קורה גם הרמה של שוויון נורו מעל הרמות הצפוי על ידי מרקס, אנגלס במערכות קומוניסטית, אשר יפתח על הפער בין המעמדות החברתיים, אשר ללא ספק כבר בקובה, לומר דוגמה. לייצרן, רופא, כאשר רגילה הרופא חייב להיות כוס של הכנסה העולה לייצרן, קובה, אם אנחנו הולכים לפי השכר זה נכון כי היינן להרוויח פחות הכנסה, אך הוא embezzles וחי ככל שיחפוץ. לא רוצה לתת דוגמה נוספת למה שירד גשם את רטובה, אבל את פרשי מסוגל על ידי מרקס ולנין הם אחד אוטופיה בקובה. השיחות צנזור הסרגל populis ווקס s מבצעת מהפכני הקטן, אבל המציאות היום בחברה קובני כי ההתנהגויות מהפכני הקטנים האלה יש בהריון האי של מרטי, Maceo. איפה הילד כבר אינו תואם עם בית ספר, בריאות, אם אני זוכר Carlos מרקס אמר כי הילדים שלנו דומים הזמנים שלהם מאשר הוריהם. למה ילדים רוצים מחשבים, נינטנדו, ipod ו כל הגשם הזה של טכנולוגיה שאינה זמינה את הממוצע הקובנים כיסים אימהות ואבות. למה זה מדהים אותי מאוד זה Ra?l Castro ו שלו הקליקה של המגלים המים קרים, מתעורר רטוב כי הכלכלה של קובה היא אכזבה עבור תמיכות גדול. בלי רוח להעליב אף אחד, אבל באמת נותן את המוזיקה. לא צריך להיות כלכלן או ענף מקצועי להבין את זה מעולם לא עבד. אז ברצוני לשאול שאלה לבחורים שמפעילים קובה. אם תמיכות. זה גורם מעכב את הכלכלה הקובנית מי שתל אותם, אכזרי ולא האימפריאליזם אכזרי או פידל ושל השותף? הרעיונות שלך? הוא לחפש עוד מטבע החוץ באמצעות העברות בנקאיות המשפחתי גדל להירגע הגרעון ואת התוצאות של תכנון גרוע של הכלכלה הקובנית? באמת שאינכם מבינים את הנזק שגורמים רוב האזרחים חסרי הגנה שיש להם הכנסה יותר מאשר שכר או הפנסיה שלך?