דווייט אייזנהאואר: "מנהיגות היא באמנות מקבל מישהו לעשות משהו שאתה רוצה לעשות כי אתה רוצה לעשות את זה". הנהגת עיקרון זה משהו פשוט, ובכן: אותם בני האדם החליטו שהכי הולכים ביחד וזה מחפש אותם אלה אליהם אחרים. זה אפשרי כי הם מתחרטים אחרי חיים עם יצורים אחרים עם פגמים כמו בלתי נסבל לשלך, אבל אין מה לעשות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של הכנסת. מבחירה או מכורח הנסיבות יש צורך לעקוב אחר קבוצה, קהילה, הצטברות של אנשים מי אוהב, סובל, לשכוח, חלומות של אנשים עם המידות הטובות ואת הנשמות שצריכים להגיע לאנשהו. a> יכול לקבוע . כאשר תרחיש ניתנת כאמור המתוארת בעלון זה, אחרים צריכים לחלוק, מתעוררים כמעט תמיד באופן ספונטני כמה גישות אלו יש השפעה על אחרים.

כאשר ההשפעה הזאת היא המופעל בלי להזדקק כפייה אנחנו יכולים לדבר על מנהיגות ועל הדרך בריא כדי לממשו. מנהיגות הוא המרדף אחר המטרות הנפוצות לפי המאמץ קואופרטיב and מרצון של כל חברי קבוצה נוצרו בהסכמת הצדדים או על ידי הפיתוח של אירועים. מנהיגות טובה בנויה על שני עמודי תווך: כוח פורמלי של סמכות מוסרית. כוח פורמלי נגזרת מטען או ייעוד שנעשו על ידי הקבוצה או למי יש בידיו כוח לעשות את זה. יש הכוח רשמית ראש עיר אשר יש ומורחת זכות ההצבעה של האזרחים שלו או מנהל, אשר כבר בשם ככזה על-ידי צו או כל צורה אחרת של הבחירה. גם האבא של המשפחה, בדרך מסוימת יש את המורה בכיתה. כוח פורמלי יש גם שופט כדורגל, המשטרה אשר לקח אחריות על הסדר במגזר מסוים של העיר. במקום זאת, המוסריות מתקבל מכל אדם או מתקבל על ידי צו או מסמך אחר.

יש צורך לנצח, לבנות אותו, לבנות את זה בכל יום דרך הפעולה של המחויבות. של ההתנהגות המתאימה כחבר של קהילה אשר מצפה תרומה משמעותית שלנו לעשות את זה ביחד, וכוון אין ספק לכיוון הישג מהמטרות שלה גבוהה יותר. תלויים גם המחויבות עם אחרים על נושא אשר חיוני: השירות. מנהיגי אמת, מדריכים הראויים של האנושות לא מאופיינים על ידי ההוראות שניתנו, או על ידי מספר האנשים ששלח אלא על ידי מתן שהיו צריכות לשרת אחרים עם ניתוק וענווה. אחד המנהיגים הגדולים של האנושות פעם אמר להם לתלמידיו: "כי בנו של האדם בא לא ניתן להגיש, אבל לשרת, ולא לתת את חייו בתור כופר עבור רבים" (מרקוס 10:45) כמו אלה הם המפתח למנהיגות: כוח פורמלי של הסמכות הרשמית. מישהו עם כוח פורמלי, יכול לבנות סמכות מוסרית. זה קשה, אבל זה יכול להיות. יתר על כן, זה יהיה אידיאלי. מישהו מי לפתח את הסמכות המוסרית במוקדם או במאוחר יקבל את הכוח רשמי אז לעיתים קרובות קרה, אפשר לראות אישים חרוט נלסון מנדלה, אביו של דרום אפריקה החדשה, לצטט דוגמה אחת. מנהיגות הינו חיוני ביותר הפיתוח של עמים. השירות הוא חלק המהות של מנהיגות. בזמנו של ישו, בימים של מנדלה, בכל עת. אלחנדרו Rutto Mart?nez הוא עיתונאי ידוע ואנשי אקדמיה קולומביאני אשר מאמרים מתפרסמים על דפי אינטרנט, עיתונים ומגזינים של מספר מדינות ברחבי העולם. לאחרונה הוענק לו הפרס של העיתון EL CERREJON על modaidad האינטרנט. הוא לעתים קרובות מוזמן סמינרים וכנסים בערים שונות. בקר בדף שלך, בבקשה ליצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני.