לדעת עצמו הוא אחד האתגרים הגדולים של חייו של אדם. למעשה, משימה זו אינה קלה לביצוע. חלק טוב החיים שלנו ניתן להעביר לנו להכיר את עצמנו. רק באופן חלקי. אנחנו מסוגלים להכיר אותנו באופן מלא? תשובתי היא לא, ואני אסביר למה. אנחנו נולדים ולפתח אותנו המבוסס על ידי מצבים גנטיים, ביולוגיים, חברתית, תרבותית, משפחה…

לנו במשך תהליך חינוכי הילדות שלנו, וזאת, ללא ספק יקבע במידה רבה את הכישורים שלנו כמבוגרים. אבל זה, היא כי בשלב זה של חיינו אנחנו הרבה יותר ומשפיעים עליהם כדי ללמוד, זה לא אומר כי אנחנו לא יכולים לעשות זאת בגילאים מתקדמים יותר. המוח המוח שלנו הוא בשינוי מתמיד. החלקיקים היוצרים המוח שלנו היום אינם זהים מחר או לא יהיה באותו מקום, זה יכול לקרות עם כל הגוף שלנו. ולכן הם לא שווים מבחינה פיזית, למרות עד לרמה מסוימת, אנחנו לא מסוגלים לתפוס את זה, חלקיקים האלה הם מתחייבים להקים של קבוצה או קבוצה צודק, מחזיקים אותנו בתור משהו במצב יציב. הדבר המעניין ביותר, היא כי חיבורים אשר מגדיר את המוח שלנו – הקובעות עלינו הכל – הוא גם ללא הרף.

אשר על כן, ב שלנו "שאינם פיזיים" גם משתנים באופן מתמיד. אנחנו זרם של שינויים קבועים. כדאי לך לעיין אצל הכנסת כדי לקבל עוד מידע. האישיות האישיות שלנו היא היבט חשוב של עצמנו, כי בריאות הנפש שלנו קשורה קשר הדוק בריאות הגוף. ואני חושב שזה עבודה חשובה בחייו של כל אדם לקבל את הטוב ביותר של עצמנו בהיבט הזה, כפי שאנו יצורים חברתיים מאוד מטבעו. אם נעבוד את הדרך שלנו להיות לשיפור בכל היבט של האדם שלנו, זה יהיה על שכרו של העולם החברתי בו אנו חיים: אם נצליח בזה, אנו ישירות להשיג שני הצרכים החשובים ביותר של כולם: אהבה וכסף. בעקיפין, ניתן גם להשיג בריאות טובה. מאז, אלה שלושה גדול צריך, אם אחד מהם נכשל, השני שניים יושפעו. "ישנם הרגלים רעים אנחנו פוסטר במשך כל חיינו; הרגלים רעים שיכולים להכיל מאופן הפעולה עד הדרך של האיפור. באופן מסורתי, התפקיד של הורים וחברים הוא לחזק את האמונה כי אנחנו טובים כמונו, כי אנחנו לא צריכים לשנות. אבל זה לא מספיק כדי להיות עצמנו. עלינו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו. וזה לא תמיד קל, במיוחד כאשר אין לך מושג מי אתה." ניל שטראוס. המסקנה שאני מצייר של קטע זה היא כי כל אחד יחליט מי להיות. כדי לשנות, לדוגמה, שלנו תגובה למשהו, תחילה, עלינו לדעת בפירוט למה יש לנו את התגובה הזאת, מה היא הסיבה. העולם הפיזי ואת עצמנו פיזית יש מגבלות משלו. אבל המוח, המוח שלנו, ברמה הנפשית והפסיכולוגית שלנו יש ללא גבולות. And.. כיצד ניתן להכיר באופן מלא מה הוא אינסופי? כתוב.