V?ctor Hugo: ראשית, היה צורך לתרבת אדם במערכת היחסים שלו עם האיש. עכשיו צריכים לתרבת האיש ביחסיה עם טבע ובעלי חיים אופייניים נופי גואירה, העבודות הכי יפה של ציירים בולטים תמיד כוללים את טחנת הרוח, החמור הליכה לאורך הכבישים מאובק בגבו כמה מלא מים, או האישה עם בקבוקים wayuu תרמיל ענק בתוך אשר ילך mucura עם נוזל יקר. הנופים של גואירה עשוי להוסיף עמים אחרים של קולומביה והעולם: תורים ארוכים של אנשים מחכים למלא את צנצנת; טנק מכוניות נרדף על ידי הקהל; כלי רכב רתומה הותאם כמו טנקים כלי רכב קטן; ומחזיק ההורים על כתפי מי קנה מידה את הקצוות של מי לתלות שני דליים מלאים האלמנט. בזמנים הלא רחוק לא מכר את המים היה קטנוני אמר. הם ללא ספק היו זמנים אחרים. כיום המים לא רק לקנות נמכר אבל זה, במקרים מסוימים, להיות או לא להגיע, למרות שהכסף לרכוש אותו. האו ם גילה לפני כמה ימים דוח שמדליק כל ההתראות על הבעיה של המחסור של הנוזל, לא גואירה או קולומביה, אלא בכל העולם. כדאי לך לעיין אצל משרד הביטחון כדי לקבל עוד מידע. בעיצומו של הדמויות אנליסט ניתן למצוא חדשות אחת לפחות ואחרים (יותר מאחת) רע מאוד.

החדשות הטובות הן כי לפחות לעת עתה, יש לא מעט; מקורות המים מספיקים לשרת את תושבי כל המדינות בכל היבשות. זה לא בקרבת מקום, לפי הדיווח, ביום שבו הנהרות כדי למות, בני אדם ומינים אחרים נישאר בלי טיפת מים להישרדות. . זה לא קרוב, אז, הסיוט של המדבר העצום בצורה של כדור שבו הכחול צבע לפני מפסיק להתקיים. עם זאת, זה החדשות הטובות של מסמך מקיף. אמנם נכון שאין אין מחסור במים, יש, מצד שני, בעיה רצינית על ידי אשר האדם היא סובלת הצמא: המים מופץ קשות. המים שהגענו לצרכים אמצעים מקומיים, החקלאי, התעשייתי, שסופקו כדי לאפשר לו להגיע כל משקי הבית, מפעלים, השדות נלקחים.

אמצעים אלה חייב להיות דחוף כדי למנוע אי-שוויון, אי-שיוויון, עוני. על פי הדו ח ההתפתחות האנושית, שבו קולומביה מדורגת 70 אומות 177, לחוסר היעילות של תהליכים פוליטיים מעמיד את העניים בעמדת נחיתות. המחסור במים, משבר בריאות בעולם תורמת מתים מדי שנה אחת מיליון שמונה מאות אלף ילדים. הבעיה יש השפעה רבה כי המים גורמת ליותר מקרי מוות מאשר סכסוך מזוין. לשלול מים אוכלוסיות חלשות היא צורה עדינה של אלימות, שוליות ומלחמה. רציני הערכות שכ-10 מיליארד דולרים נחוצים כדי להשיג חלוקה נכונה של מים. העלות היא לכאורה גבוהה אבל זה חסר חשיבות אם לעומת הוצאות אחרות אשר כרוכות האומות. העלויות צבאי לדוגמה, הן באמת מופקעים ו, כמובן, של סכום אחד בהרבה על מה יהיה צורך להביא את המים לא רק לאוכלוסיות שוליים, אלא לכל מי שצריך: קרי, כל בני האדם. המים הפכו במקומות מסוימים יקר, כמעט מוצר יוקרה. בקבוק של עלויות מים או מים מינרליים מטוהרים רבה, או יותר אותה כמות התוכן שלה בשמן או בנזין. במקרה של כמה מחוזות קולומביה הנושא הוא מאוד קריטי: לא רק מחסורים או הפצה בלתי הוגנת לחלוטין, אלא האיכות. אמות המים לשאת מים ראויים למאכל אדם למשקי. במקומות האלה איפה ישנם אזרחים אין, במיוחד ילידים, אמות המים חייב להסתמך על וולס, jag?eyes ואפילו, בריכות. כרגיל, אך מעל לכל את הצורך הוביל אותם לצרוך נוזל מעונן עם דימיון מרוחק כדי מים נקיים אשר לשטוף שלהם פשתן בכמה מהערים מפותחת או זה לשטוף את הרצפות במדינות המתועשות. בפעם הבאה שאתה רואה עננים באופק, לנקות את ההכרזה של גשם, תן תודה אלוהים שואל שמיים טהורה וחיוני נוזלי מגיע באופן שווה על כל הגברים והנשים של כדור הארץ. במיוחד על הילדים שסובלים עקב מחסור שלהם. Alejandro Rutto מרטינז הוא היוקרתי אקדמי איטלקית-הקולומביאני, כיום קשורה במספר אוניברסיטאות ומוסדות להכשרה מקצועית. הוא גם עיתונאי, הוא מרצה של אירועים, כנסים, סמינרים ופגישות. באפשרותך להפוך קשר בדואר או על ידי 300 8055526 הטלפון הסלולרי. בקרו באתר שלהם:.