היא כוללת כ-50 איים (750 אם יש בארכיפלג איי בהאמה), האיים הקאריביים אוצר אמיתי כשמדובר שיוט. מגוון עשיר של נופים, אנשים ומקומות ממתינים עם מתנדנד, ועל אידילי חופים של חול זהוב. הרשת של האיים הקאריביים הוא למעשה כך רחבה שאפשר להזמין מספר הפלגות בים הקריבי ולהימנע הולך אל האיים פעמיים אותו! ישנם ארבעה קריבי בסיסי שיוט נתיבים המשמשים שיוט הספינה אופרטורים: מסלול שיוט קריבי המערבי החל מיציאות לואיזיאנה טקסס, פלורידה, הנתיב המערבי יש חצי האי יוקטן, מקסיקו, האי Cozumel, איי קיימן, ג'מייקה, כל מספר איים לבטל החוף של הונדורס, בליז. מזרח האיים הקאריביים שיוט מסלול אחד הפופולריים ביותר לשייט לאורך הים הקאריבי, המסלול המזרחי, מסלולים הם בדרך כלל פלורידה, יציאות אחרות לאורך החוף המזרחי של ארצות הברית. ניתוב שיחות ליעדים כגון קי ווסט, איי בהאמה, הטורקים איי הבתולה וקייקוס (כולל את סנט תומאס, סנט קרואה), ו פוארטו ריקו. הפלגה בדרום הקריביים תוואי המסלול הרגיל מתחיל בסן חואן, פוארטו ריקו, ויש לו יעדים אפשריים רבים לאורך את האנטילים הקטנים, האנטילים ההולנדיים על-ידי למערב ארובה. לונג אקזוטיים / קריבי שיוט Ruta המסלול יש בכל היעדים הקודם או כל ומשך יכול להסתיים לפעמים מקום אחר שבו הוא התחיל את המסע. נתון זה מגוון רחב של יעדים זמינים בים הקריבי, יכול להיות קצת עומס כשמדובר להפוך את זה מכריע החלטה איזה איי כדי להתאים לתוך המסלול שלך.

אחרי הכל, אתה לא רוצה לאבד אותי כמה פנינים אמיתית של הים הקאריבי, נכון? אז אם אתם מתכננים חופשה קצרה או שיוט ארוך יותר מעבר רחוק מהבית, הנה מבחר ' לראות 'ו-' חובה-דוס בהרפתקה שלו בים הקריבי. " סנט קרואה (איי הבתולה) לקחת טיול קיאקים בלילה בפארק הלאומי סאלאדו ריו, אתר הנחיתה בקר הראשון כריסטופר קולומבוס בהמסע לעולם החדש. הרוס על ידי הוריקן איוון בשנת 2004, גרנדה גרנדה אמנם עדיין שווה ביקור עבור צלילה שלו. ניתן לחקור טרופה הגדולה ביותר בקאריביים כאן, ראה הר געש צוללת. ביי הלאומית של הפארק קנלה לה סנט תומס (איי הבתולה) מציע הזדמנויות צלילה נהדר. ניתן לראות הרבה בחיים התת במים רדודים סביב סנט תומס. ג'מייקה לא מנסה את היד שלו על במבוק רפטינג במפרץ Montego? פוארטו ריקו ההפלגה קריבי לא יהיה שלם ללא ביקור בעולם המפורסם חוף של המחוז על האי פוארטו ריקו.

ארובה רוצה למצוא את גן עדן של הקריביים? מה לגבי מרגיעה באחד החופים 365 סביב האי ההולנדי של ארובה. סן כריסטובל לשחות עם הצבים במים סביב סן קריסטובל, ולאחר מכן תוכלו לנוח על חופי חול ורוד באי זה יפה. מזל טוב עם התכנון של הטיול שלך שיוט שמח. ג'ון מטקאלף המחבר, עורכת אתר האינטרנט מ- A עד Z הפלגות מקור מס ' 1 כדי לקבל מידע על הפלגות, הנחות, מבצעים הגדול! ביקור עכשיו כדי להזמין משלך חלום החופשה.