יותר ויותר חברות, מתמקדים שלהם מאמצים ומשאבים ב כביכול אחריות חברתית תאגידית (CSR). כתוצאה מכך, הם לבצע תוכנית ותוכניות חברתיות וסביבתיות מעבר לסביבתו ישירה. מצב זה מהווה אתגר חדש עבור יועצים ויועצים, שתי תעשיות אשר ytraduce על השאלות הבאות: * כיצד למדוד, לנתח את הביצועים של אסטרטגיות אלו? * איך להראות CSR אסטרטגיות כדי למלא את הציפיות של גורמי המימון (בעלי עניין)? * Emostrar משקיעים CSR את רווחי ומשתלם כדי לבצע את מה שלום תגובת לשאלות These הם קוראים, דוחות הקיימות. בעיתון כתוב ש פרופ ליאור רוקח הוא זה שבקיא בנושא. במובן זה, המאמר הנוכחי יש שלושה יעדים עיקריים: 1. ליצור שאלות המפתח החברה צריך להיות כדי לגלות אם זה הוא מוכן לבצע דוח הקיימות. 2. זיהוי ההיבטים הרלוונטיים המאפשרים חברה לבחור תקן המתאים ביותר לצרכים שלך. הצג 3 כלים שונים הקיימים כיום למדידת CSR.

. בוא נתחיל. מהו דוח הקיימות? זה מסמך הכנה מרצון שמטרתו ליידע את הציבור ביצועים כלכליים – פיננסי, סביבתי, חברה בכל גודל או תעשייה. במובן, המאפיינים העיקריים של דוח הקיימות הם: * הוא מסמך אסטרטגי: מסייע למדוד, לנתח את הביצועים של החברה, מקלה על שיפור מתמשך אסטרטגיות, מאפשרת לקבוע אם החברה עונה על הציפיות של בעלי העניין שלה (בעלי תפקידים). באופן דומה, מקלה על שקיפות, אמינות ותועלת הדימוי של החברה לציבור באופן כללי. * הוא מסמך ניתן להשוואה: ישנן מתודולוגיות ותקנים בינלאומיים המאפשרים לך לנרמל באופן אובייקטיבי ומאוזן את הביצועים של החברה. * הוא כלי תקשורת קבועים: סוג זה של דיווח צריך להיות דרך יעילה ליצירת קישורים עם לוביסטים בטופס evinciado רציף ויעיל. כיצד ניתן לדעת אם אתה מוכן לפתח ולתחזק דוח הקיימות? כדי לגלות אם זה הזמן הנכון כדי להכין דו ח הקיימות, זה הכרחי עבור החברה כדי לענות על השאלות הבאות: * אינה החברה מתכוונת להקים תקשורת ישירה עם בעלי העניין שלה (בעלי)? * אסטרטגיות סביבתית וחברתית מפתחים מעבר לנורמה? * החברה פועלת כדי לדון על הקיימות עם מחזיקי העניין? * האם יש לך את תהליכי שיפור מתמיד החברה שיאפשר כדי להראות את האבולוציה חיוביים של אינדיקטורים שלה בזמנו? * יש לך כלכלי, האנושי, משאבים טכנולוגיים כדי להפיק, מסמך, לאחסן ולנתח את המידע בדו ח הקיימות בתוך הפרמטרים באיכות הדרושה? אם התשובה על כל השאלות מבלי excepecion אם, אז החברה יכולה להמשיך לבחור המתודולוגיה יותר בקו אחד עם הצרכים שלך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של דניאל טאוב.

מהי המתודולוגיה הטובה ביותר המתאים ביותר ליצור דוח זה קיימות? הארגון הקיימות זיהו את המפתח שאלות חברה צריכה לעשות הוא לבחור את תקן המתאים ביותר לצרכים שלך. מטרת מאמר זה היא לא לנתח את זה שאלות, אבל למידע נוסף אתה יכול להתייעץ עם הבאות לקשר מהן לסטנדרטים בינלאומיים הקיימות הקיימים העיקרי? הממשלה סוג ארגונים לא-ממשלתיים ועסקיים פיתחו כלים רגולטוריים לתמוך חברות בכלל לתקשר הביצועים הכלכליים שלה, embiental, חברתיים באמצעות דוחות הקיימות. להלן הסטנדרטים המוכרים ביותר: * הקיימות ניקוד: היא מתודולוגיה שפותחה על ידי רוברט קפלן, David נורטון, אשר משלבת את הממדים חברתי וסביבתי של חברה. * מדריך רואי החשבון איכות הסביבה: שפותחה על ידי המשרד לאיכות הסביבה של יפן קובע הליכים חשבונאות זה הם מאפשרים חברה כדי לקבוע את עלותן של שימור הסביבה, במהלך ביצוע הפעילות שלהם וקיבלתי היתרונות. () * גלובל קומפקט של האו\"ם: מורכב מ 10 prinicpios של חברה מסחרית, בהתבסס על אמנות בינלאומיות ואמנות על זכויות האדם, יחסי עבודה, הגנת הסביבה, במאבק נגד השחיתות * AA 1000 (דין וחשבון 1000): מבוסס על דיאלוג עם קבוצות עניין * SA 8000 (8000 אחריות חברתית): שפותחה על ידי תקנים בינלאומיים ארגון ISO הוא תקן של monitorei ולהתנדב אימות לתקן את תנאי עבודה בפעולות הייצור הגלובלי. הדרישות של תקן זה חלים לענף כלשהו, ללא תלות במיקום הגיאוגרפי שלהם, גזרה או לשנות את גודל (). המטרות של האומות המאוחדות המילניום: מטרות המילניום הוא תוכנית הסכים בשנת 2000 על ידי כל אומות העולם ואת כל המוסדות, פיתוח חשוב אמא רמה הכללית. זה מורכב של שמונה יעדי המילניום לפיתוח. הם נעים בין הפחתת חצי קשה על מעצרו של HIV\/איידס, ההישג של חינוך יסודי אוניברסלי עד שנת 2015 * (GRI) הקיימות דיווח: משלוח הנחיות להציג תצוגה מאוזנת ובמחשבה מסגרת המאפשרת השוואה בין אלה ודוחות אחרים (sustainability), הם היבטים מרכזיים המאפשרים לחברה להחליט נכון מבחינת הביצועים הסביבתיים שלוחברתיות וכלכליות. מתודולוגיה אלה הם רק ההתחלה, עדיין חסרים מגבשת קריטריונים, מאמץ אקדמיים הדורשים עדיין שהיוזמות תקשורת חדש אתה מספיק גבוהה. עם זאת, שזה כבר עם הידע המינימלי מלכתחילה. כי להדגים את הביצועים הסביבתיים, הכלכליים והחברתיים שלנו מעבר לנורמה, זה צעד חשוב לקראת האנושות בת קיימא.