דיאטה הסימפטומים כולסטרול-כמו נוכל לזהות את הכולסטרול גבוהה המומלצות? לא תמיד ניתן לזהות סימפטומים כולסטרול לאפשר תיקון של טופס מוקדם בעיה זו. הטווחים המומלצת של כולסטרול LDL הם בין 100 ו- 130. בדיקת דם פשוטה ייתן תוצאות לגבי הכולסטרול שלך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ. כדי לקבוע רמות כולסטרול גבוהות ברמת דמם תוצאת הבדיקה חייבת להיות מתחת 130 מ"ג/ד"ל. דיאטות כולסטרול חייב להיות ביחס הסימפטומים כולסטרול והטווחים שבו זה, למרות שמירה על דיאטה עבור כולסטרול נמוך מומלץ תמיד. לא נשכח כי הוא נחוץ גם רמת הכולסטרול LDL מאז טופס חלק של מערכת העצבים, של ויטמין D, כמה הורמונים, שמירה על טווחים שלהם רמות רגיל כדי להימנע לכאן ההפקדות בהן קירות מהם עורקים הם סיבת הרע סירקולציה של הדם. Levados אותן רמות של כולסטרול LDL הם פעמים רבות את הסיבה שריר הלב של שריר הלב, oero ישנן מחלות שקט כמו זה היפרכולסטרולמיה, השולט לא ההשפעות של הפיכה אבל זה אם לא זה הוא ממיר בבעיה רצינית, מגיע לשיאו בבעיה כלילית.

הוא כבד בגוף שלנו המטען של התוצרת כולסטרול צורך חיוני להם פונקציות ואם תקשיבי כי המערכת שלה מייצרת כולסטרול, כי הכבד שלך זה גרם בהכרח אצל כל בני אדם. מה יש להמנע היא עודף של הכולסטרול LDL, וזה מה שאנחנו אוכלים לעיתים קרובות בין מזון עבור אובדן משקל, להאמין כי הם דלי שומן. דיאטה טובה מאוזנת, גבוה סיבים ובלי יותר מדי תוכן שומן רווי. סיכון של הכולסטרול LDL הוא עליית לחץ דם או לחץ דם גבוה, זאת בשל ההצטברות של צלחות eteroma בקירות עורקי. האוכל עבור כולסטרול בתזונה לתרום להורדת השומן ויש תוכן טוב של סיבים תזונתיים. תרגילי אימון מומלץ מאוד כי הם תורמים לחסל את שומן הגוף וכתוצאה מכך ירידה ב- LDL כולסטרול.

זה גורם השפעה יותר עבור כולסטרול גבוה הוא ללא ספק עודף משקל, לא נמצא 100% של המקרים, כי גם אנשים רזים סובלים של רמות גבוהות של הכולסטרול שלך, אולם עודף של השמנת יתר משקל u צריך לתת לך את המנחה עבור להתחיל תוכנית בקרת משקל. אנו יודעים כי כולסטרול ומזונות עבור דיאטות הרזיה בריאה חייבת להיות הולם באופן מושלם, זה מאוד שימושי לרכוש שולחן של קלוריות, באחוזים של שומנים במזון לעשות קניות והכנת מה תצטרכו לשולחן שלך. כאן אנו מציעים כמה קבוצות לרזות מזון בריא המהווים חלק התזונה עבור ה-LDL כולסטרול. פירות כמו אננס, אשכולית, תפוח, מלון, אוכמניות, נגזרים, אבטיח, הדרים מצוינים. בשרים דגים וחזה עוף מבושל האדים או מאוד במעט שמן זית. קטניות וירקות באופן כללי אבל הכי טוב הם תרד, חסה, אספרגוס, סלרי, עלי סלק, ברוקולי, ארטישוק, השום, הגזר. דגנים מלאים מספקים מספיק ערך כמו שיבולת שועל, חיטה, שעורה, שיפון, ללא ספק פולי סויה, ושעועית כמו עדשים, קינואה. אל תשכח כי מים חיוני, הסכום צריך לשתות יהיה ביחס רמת הכולסטרול שלך.