יותר ויותר אנשים אינספייר בספורט של גולף. הגולף נשמרה רק האצולה (ומכאן “koenigliches בכינוי Spiel”) לכל אחד מצעירים כדי העתיקה, מנופף את הברזל היום לא משנה הוא שייך מה מין או איזה מעמד חברתי, באחד הקורסים מגרש יפה רבים. מגרש פירושו שהייה באזורים יפה את החוויה של הטבע. גולף את האמצעים מקומיו יחד יכולים להיות ספורט התנועה, לא משנה במה מזג האוויר, שיפור של רווחה סה עם סיבולת משופרת, ריכוז, תיאום, ועוד. מי כבר יודע גולף המקומי שלו כמו גב ידו, לשחק עם כל מכשול בעיניים עצומות, טיול בחו על אחד הקורסים אלפים רבים, כי קיימים ברחבי העולם כבר ומושך אשר חדש כל הזמן לקבל.

מאז משחקים לפי הכללים זהה על כל מגרש הקורסים של העולם ניתן שלו לחופשה ללא בעיות דובאי, הונג קונג, גם קניה, או בוואריה אני Chiemsee התחביב האהוב ללכת. עבור חלק, עם זאת הוא חג golfing באירלנד סופר ללא פלוס בכלל. “Gruene Insel” אירלנד כבר גורלי גולף-משמעותם של השם. היכן גולף הוא לבד חוויה מרוממות. בחופי צפון אירלנד, מגרש מקורסים באירלנד הם דיונות ירוק, גבוהה, ועוד. יש לך גט רוח חזקה הנושבת כאן בעיקר תמיד במשחק שלו עם, מייצג איזה אתגר נוסף.

שבעה המרשים ביותר הגולף, האירי, כמו “Glorreichen Sieben” שכותרתו, מועדון הגולף Ballybunion ב מחוז קרי עם קורס Cashen שלו, הקורס הישן. ב מחוז מאיו, תמצא הקבועה, לעיתים כמעט הררי את הקישורים מגרש במעדני עם גולף 18 גומות עם כמה גבעות. ב מועדון הגולף Doonbeg ב מחוז קלייר אחד עליך לשחק כמעט קרב אמיתי עם הכעס של הרוח, יש רייץ האישי שלו. מועדון הגולף Enniscrone, מחוז סליגו, בבעלות על-ידי מתוחכמים 18 מגרש גולף, הידוע בשל שלו dogleg par-4 של חור 13. כאן בכמה מכשולים בדרך מטילה על שחקן. באפשרותך למצוא את מועדון הגולף Lahinch מחוז קלייר, הוא דומה הקורס אנדרוז בסקוטלנד, מאחר בשני המקומות תוכנן על-ידי מעצב אותו. גם כדי שבעת המופלאים, אחד מצפה שהישן ראש מגרש קישורים, Kinsale, מחוז קורק. הצוקים גולף ממוקם הוא שטוח כמו לוח. האחרון מהצוות זה, המחוז המלכותי נמצא בצפון אירלנד ב מחוז למטה ניוקאסל להתקשר למטה מועדון הגולף, אשר לשחק רק עם Caddi, כי יש רמה גבוהה של קושי. בטיול לאירלנד אתה צריך להשקיע, אך כמובן לא כל יום על מסלולי גולף. יש מספר רב של אטרקציות אל תחמיצו במהלך חופשה זו יפה המדינה צריך להיות. כ, לדוגמה הטבעת האגדי היה של קרי, בכל מקום ב- versteut המדינה העיר דבלין, מגדלים עגולים היסטורי, נחשב סמל אירלנד. בדונטון בוב