כילד, אחד התרגילים הראשונה למדנו לעשות היה ההליכה. בזמן זה אולי נראה כאילו צורה בסיסית של פעילות גופנית, הליכה יכול לעשות פלאים את הלב, מערכת הדם, הרגליים שלנו. הליכה גם יכול להיות אינסטרומנטלי לעזור לאנשים לרזות. מומחים רפואיים לומר כי הדבר חשוב לזכור בעת הפעלת תוכנית של הליכה הוא המרחק ולא פעם. בעיקרו של דבר, לא משנה כמה זמן לוקח עד להשלמת קילומטר, הדבר החשוב הוא לעשות את זה.

אם אתם רוצים לצרוב שני ק ג בשבוע, תצטרך ללכת רחוק מספיק לשרוף כ 3500 קלוריות. אם אתה שוקל 160 קילו הליכה במהירות של שני קילומטר לשעה, באפשרותך לצרוב בערך 105 קלוריות ליום. המטרה שלך צריכה להיות, השלמת במרחק של 13 דקות. עוד טכנית יכולים להשתמש בו היא באמצעות התוספת של משקולות על השגרה של הליכה. לדוגמה, באפשרותך לארוז את משקל שווה ערך ל 8 פאונד בתרמיל ולהשתמש בה תוך כדי הליכה. בסופו של דבר, זה אפשרי לעבוד עד לנקודה שבה נמצא הליכה לפחות שש שעות בשבוע. בנוסף כדי לסייע לרזות, זה יאפשר לך מחלות כגון סוכרת, סרטן.

זה צריך להרגיש בריא ומאושר אולי, כתוצאה ההליכה שלו. בשלב זה, אתה בטח שואל, אם אתה צריך לשנות את ההליכה שלך בחוץ או בקלטת בחדר כושר. הבחירה באמת תלוי בך. במידה רבה תלוי עם מה שגורם לך להרגיש הכי בנוח. יש אנשים שנהנים להיות בחוץ, כי הם אוהבים להסתכל עצים ופרחים בשעת התקדמותם. אחרים מוצאים כי תנועה וחיות נמצא באוויר הפתוח ניתן גם מסיח את הדעת. כמו כן, לאנשים רבים יש קשיי הליכה גשם או שלג. כמובן, הוא הטוב ביותר. אם להיכנס דואט עם תוכנית מוצלחת של דיאטה. נסה לצרוך לפחות חמש מנות של פירות וירקות בכל יום. להגביל את הצריכה של מזונות עשירים ב שומנים וממתקים. דיאטה הגיונית גם יאפשר לך לשמור על המשקל שלך בטווח הארוך. כאשר אתה לוקח טיול, לוודא להתחיל עם מספר תרגילי מתיחה. אלה יכול לעזור להכין את השרירים שלך עבור האימונים שלך. בנוסף, להתחיל את הטיול על פני תקופה של חמש או עשר דקות של התחממות. שאר הטיול חייב להיות אנרגטי, אתה צריך ללכת בקצב דומה לזה רוצה להשתמש אם זה האט כדי ללכת לעבודה. אתה צריך להמשיך הקצב הזה במשך 30 דקות בקירוב. כתוצאה ערכה זו, עליך לוודא כי אתה מקבל המרב ההליכה שלך. אחד ההיבטים הטובים ביותר של מרץ הוא שזה פעילות שיכולות להפוך כמעט כל פיזית מתאימה לאדם. ציוד או הכשרה מיוחדת אינה נדרשת. . זה חשוב, עם זאת, זה להמשיך מחויבת הליכה עושה את זה רק בשביל יום או יומיים בשבוע, זה כנראה לא מספיק לעשות את ההבדל מורגש במשקל שלך. במקום זאת, לכך צריך לשאוף לעשות הליכה מהירה לפחות שישה ימים בשבוע. ברגע שנכנסים נוהגת להסתובב, צריך שיהיה קל יחסית להמשיך. זה משהו יכול להפוך במהירות חלקית של שגרת הבוקר שלך. למעשה, כמה ממליצים המומחים שהופכים את הטיול שלך בבוקר יבטיחו לכם את חילוף החומרים שלכם הוא גבוה במהלך היום. רוכב בלילה לא יהיה את אותו אפקט, כפי שזה יעשה מעט מאוד כדי להגביר את חילוף החומרים היומי שלכם. כבר בפעם האחרונה אם אתה רוצה שנמשך תוצאות ירידה במשקל, אני ממליץ לך להוריד את הספר בחינם:, איפה תפגוש "מעט מאוד" שיטות קבועה במשקל ועל מיזוג פיזי טוב.