מה שעשית באתר שלך: אכפת לך שלך, איכפת לך את התמונה ואת התוכן, ביליתי זמן, מאמץ וכסף; ואתה מבין שיש משפטים ביקורים. מה קרה? אם אתר האינטרנט שלך היא לא ממוצבת היטב במנועי החיפוש, אלא אם יש לך שם אתר ידוע על היותך תחום כלליים (למשל סקס), זה יהיה קשה מאוד לראות אותך באינטרנט, כי אף אחד לא ימצא האתר שלך אם אתה לא יודע שיש כאן. מסיבה זו חשוב כי אתר האינטרנט שלך הוא גלוי. אתה יכול לשלם עבור קמפיינים פרסומיים או שילם מנועי החיפוש בעמדות מיוחס, אך כשמפסיקים את התוצאות שלך נעלמים. באופן אידיאלי, תנוחה, ליצור חור שלך ברשת על ידי המילים שברצונך לחפש אותו. מה חשוב למקם אתר? כיצד ליצור את הקמפיינים שלך של? -A טוב התוכן המקורי, המכילים את מילות המפתח הרצויות לך להופיע במנועי החיפוש. . זה לא נכון כי אתם מציעים, שירותי האינטרנט שלך לא מופיע פעם אחת המילה.

-A פיתוח אתרים טובים. HTML היא השפה שבה נמצא בעמדה טובה יותר, אך עם התפתחות האינטרנט טוב להתאים את מיקום. -A טעינות הדף פשוט, מהיר, לא יותר מדי תמונות. לסרב flash, לפחות כמו בשפה המועדפת. -תאריך גבוהה מנועי החיפוש הגדולים וספריות. -מניחים את הקישורים הפנימיים. במשורה, דף קישורים עצמו אל חלקים אחרים של האתר טובים במיקום.

-לקבל קישורים חיצוניים. קבל קישור אינטרנט אחרים. -החלפת קישורים עם השני אינטרנט הנושאים הקשורים. -פרסום האתר שלך היכן שהם יכולים, בלי ספאם. -. אתה יכול לקנות את שניהם באינטרנט, בעוד עיתונים ומסעות פרסום מדיה אחרים, אם אתה תקציב.