מאת: אוסקר עורך Rossignoli של יחסי ציבור הם תופעה של הזמנים שלנו. המשמעות שלה בחיים שלנו חברתיים, כלכליים ופוליטיים לא מובנת אוניברסלית של הציבור או, במקרים רבים, על-ידי המיישמים של החברות כי אני עובד. זוהי דעתי כי יחסי ציבור או מנהלי תקשורת רבים אנו לא הרוויחו הכבוד המיישמים עקב, אשר, ברוב המכריע של המקרים, אנו תורמים מעט מאוד להצלחה של ארגונים. למה אני אומר את זה? אני מכיר אנשי מקצוע רבים של תקשורת אשר מוקדשים דברים רבים בחברה פחות תכנון, טיפול עבור הנכס היקר ביותר של מוסד: תדמית שלה. הם מומחים בביצוע ציורי קיר ההנצחה, בחר העובד בחודש, כדי לארגן אירועים חברתיים, לחגוג ימי הולדת לעובדים, להכין לעיתונות בעת הצורך, מאופיינים על-ידי חברים או אנשי קשר בתקשורת, זה הכל. כל זה מאוד טוב, יש צורך בחברה, אבל זה מספיק לניהול טוב מהתמונה? לא סופי, בכוח.

לעתים נדירות אנו מוצאים כי אחד אנשי מקצוע אלו נוכח למנהל תוכנית התקשורת השנתי. איפה זה יביא שונים שההשכלה אודות החברה שלך? מהן המטרות שלהם של התמונה? מה יהיה ההודעות של השיח של מנהל או מנהלת בהתערבויות שלה בתקשורת? ואת יחסי הגומלין עם כולם עם מי מתייחס החברה? הכל יהיה אקראי? מעטים העניק חשיבות לתכנון, לכותרת, לחוש תדמית חייב להיות קצר, בינוני וארוך. אנו יכולים למדוד את מיקום מוצלח? כיצד אנו נתפסים? האם הוא משפיע על שלנו תדמית מותגים שלנו? וכן אמר Lic. לורנצו. א. בלאנקו, רב ידוע קריירה מקצועית, תכנון דורש הוראה מיוחדת, ייעוד אמיתי, נטייה חזקה את הטכניקה, משהו לא נפוץ מאוד ברוב ואמנות מנהלים היום, אבל כי זה סיבתי להצלחת ארגונים מודרניים אשר מובילות את הקטגוריות השונות של מאמץ עסקים.

אבל מה הוא מתכנן? אני אוהב את הגירסה שהונהג על ידי מומחה אמריקאי ד ר אלברט ווטרסטון, המבטא: "הוא מאורגן, מודעת רציף הדרך לבחירת חלופות הטוב ביותר, את האמצעים להשגת מטרות ספציפיות או מטרות ספציפיות". מעניין הוא גם מנקודת המבט של מומחה הארגנטינאי אנטוניו פדריקו מורנו, שהגדיר באחת מיצירותיו באותה תוכנית או תוכנית עלול להיות תוכנן כתהליך של קבלת החלטות מוקדם מתואמת בינם לבין עצמם עם תצוגה כדי להשיג מטרה מוגדרת מראש. לפעמים לעשות את הטעות של תכנון בבידוד ממחלקות אחרות של החברה. בתכנון של יחסי ציבור אסטרטגיות חייב לקחת כהפניה התכנית הכללית מטרות החברה הכולל של המוסד, אשר הוא המדריך הראשי של הקורס לעקוב, עבורו העבודה של יחסי ציבור הפך משתתפים חשוב במונחים של הישגים, כמו גם כל שאר האזורים של החברה. מה עלינו לעשות? אתה חייב לדעת בבירור המטרות של תקשורת של הדיונים המוסד כדי להשפיע חייב להיות מוגדר היטב יוצר פעולות ספציפיות עבור כל קהל יעד מסוים יש לכתוב לוח זמנים עם כל הפעילויות שבוצעו במהלך השנה יש מנגנוני מדידה מוכן כדי להעריך את התוצאות כי הם נמצאים קבלת בתהליך בסוף השנה לסיכום: אימפרוביזציה הוא חטא מוות, במיוחד אם המוסד הוא תחום ציבורי או מנהלת ערכות נושא או עבודה נדיף בקלות ליצור מחלוקת. באפשרותך לקרוא עוד אודות נושאים אלה על-ידי ביקור