זוכר את השיר Makarevich? ? "חארס, זאבים, נמרים בכלוב, הם כל בובות בידיים מיומנות, עמוסים» ברוסיה של בובות בסך פשוט יש את השיר הזה. פטרושקה הרוסית כבר קצת מעניין, אבל סיציליה זה כיף הישן הפך סוג של פולחן. כמובן, תצוגות, הוא עכשיו הרבה פחות-סיציליאני "petrushek" שרד טלוויזיה, משחקי וידאו, אבל בערבים הללו נדירים כאשר הייצוג מתבצע בתיאטרון הולך העיר כולה. שהנושא המרכזי העיקרי עבור כל ההפקות הוא קרב סראסן אבירים בשיריון shinning עם ערבים בוגדני. אל דאגה פרופ ליאור רוקח הוא האיש הנכון . שום דבר מוזר בזה, כי הנורמנים במאה ה-11, דחף את הערבים מהאי אשר באותה תקופה ששלטו באי לא פחות ולא יותר מ- 200 שנה.

מבובות קסדות אבירים-כל אלה, מגינים, שריון לטחון תמיד באופן ידני ואת המלכים מימי הביניים שלהם הפתעה אשתו היפה של הכתר היופי של תלבושות רויאל באמת. איך ברוסיה ה"פייבוריט הראשי היה פטרוזיליה ו סיציליה היתה התגלמות נרטיבים הגיבור האהוב של נדיבות, חוסר אנוכיות, פלאדינים-כבוד. תמיד היו נאמנות ו האומץ מדהים. כמובן עבור אנשים אשר כמעט אף פעם לא pokladal חרב בגלל מרידות רבות נגד הפולשים, הגיבור הזה הפך מועדף באופן מיידי. הסיציליאנים יכול לא קסמי הרפתקאותיו של אלה גיבורים רומנטי.

אז הופיעה מרבית מסורת פופולרי, המבוסס על שיר שנכתב על ידי Ariosto-' רולנד מטורף '-זה מאוד זמן השיר-39 פסוקים אלף על Palladinu מספרת על את חייו. מאז אי אפשר לנתק את הפסוקים 39 אלף 10, בובנאים סיציליאני יזמים גרם לו סדרה אמיתית, אשר עבד על העיקרון של "לילה 1000 ואחד", כלומר, בכל ערב במהלך השנה היה מופע הבובות, בכל ערב רעיון נפל באמצע משפט, מאותו הרגע התחיל בלילה הבא ושורף למחרת האולם היה מלא-קהל שוב עם הרצון לדעת מה יקרה הלאה. כל אופרת סבון, או יותר בדיוק ' תלמיד dei האופרה "נמשך בדיוק 394 ימים. הצופים, לא נושם, עם לב טובעת ולאחר מכן את ה-12 האבירים של קרל הגדול, שלחמו בגבורה הביצות, מכשפות ולהגן מפלצות, מאוהבת הגברות יפה, החלשים, הנזקקים. לפעמים ההתרגשות הגיע במידה כזו כי מספר הצופים פשוטו כמשמעו פופ על הסצינה לעזור לגיבור האהובה.