ובכן, בעיקרון, הקמת בלוג אומר שאתה יוצר שטח קטן משלך באינטרנט שבו אתה יכול לעשות פוסטים על שום דבר שמעניין אותך. כמובן, אם בכוונתך ליצור בלוג על מגוון של נושאים, הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף עם זה יהיה לקבל בלוגים שונים עבור נושאים שונים אחרת, הבלוג שלך יהיה פשוט גדול מבלבל בלגן כי אף אחד לא רוצה לקרוא על. לאחר מכן, איזה בעיות יש בבלוג שלך? ובכן, הייתי מציע בלוג אודות תחומי עניין או תחביבים משלך. יש תמיד אנשים שם בחוץ יכול ללמוד מהניסיון ספציפיים שלו. נניח, לדוגמה, שאת תשוקתו מועדפות היא אהבתו של כלבים. אתה יכול בלוג על כל דבר הקשור כלבים.

אתה יודע איך ללכת הרכבת מלוכלך כלב בשבוע? אנשים רבים רוצה לדעת כיצד להגיע, לא הכלבים שלהם כדי לעשות את העבודה שלהם ללכת לשירותים בתוך הבית:), או האם יש לך מתכון עוגיות עבור כלב adores הכלב שלו? יש הרבה אנשים שאוהבים את הכלבים שלהם בכלל אני אחד! ולעשות הרבה חיפושים בנושאים של כלבים, חתולים, גורים, חתולים, ועוד למה לא לעשות קצת כסף על-ידי אי-שיתוף הידע שלהם כדי לסייע לאנשים האלה? לשתף את עצתך איתם, רק יהיה תודה! אז, איך להרוויח כסף מהבלוג, גם אם אין לך מוצר למכור? מילה אחת: Adsense. AdSense תוכנית המוצעים על-ידי Google שמשלם מנהלי אתרים, בעלי בלוג כדי להציג פרסומות מ- Google הנקרא בגוגל באתרים שלהם, אם יש לך בלוג אשר מושך מבקרים רבים מי לחץ על המודעות של מה שאומר כי אתה תרוויח כסף עם זה. לקבלת מידע נוסף אודות כיצד להחיל עבור להתחיל להשתמש ב- Adsense באתר שלך, אנא בקר באתר: כמה עצות לפני החלת תוכנית AdSense: 1. יש לך בלוג קיים או אתר קיים. 2. את אתר האינטרנט שלך חייבים להיות לפחות 10-15 עמודים של תוכן רלוונטי. אם יש לך בלוג שברצונך להחיל על AdSense, יש ברשותך כרטיסים לפחות 5 או יותר של הבלוג שלך.

3. שלך בבלוג או באתר חייב להיות נקי וקל לשימוש. N דפי בנייה או קישורים מנותקים או תמונות gif עם הנפשה של יותר, או פריטים מוקפצים. 4. אין לך אתר אינטרנט מעוצב בצורה מקצועית או בלוג. האתר שלך פשוט יותר הוא הטוב ביותר עבור עכביש, מנועי החיפוש הטוב ביותר יהיה עבור המשתמשים שלך לנווט. איך להגיע בלוג? יכול להיות בלוג המתארח באתר האינטרנט שלך, כמו וורדפרס הוא קל להתקין php אשר הוא בחינם כדי להוריד. כאפשרות חלופית, באפשרותך להשתמש בכל השירותים בלוג בחינם כמו: כדי ליצור בלוג שישהו בשרת שלך. אז כדי לסכם: בחירת נושא שאתה רוצה לבלוג אודות, יצירת בלוג, לעשות כמה הודעות ביום בבלוג שלו, המתן כ- 5 ימים, ולאחר מכן להחיל תוכנית גוגל אדסנס. ברגע שהם אושרו של Adsense, עליך להגיש את בלוג או אתר אינטרנט במנועי החיפוש הגדולים. אם אינך יודע את מנועי החיפוש, בצע חיפוש עבור "הגשת אתר אינטרנט חינם". תמצאו כי ישנם המון אתרים אשר יאפשר לך להשתמש שירותיהם בחינם לשלוח את האתר או הבלוג כדי מנועי החיפוש השונים שלך. הבלוג שלו הן ספריות מספר כי צריך לעשות גם רשימה עם הבלוג שלך. שוב, לעשות חיפוש בספריות של בלוגים, ולשלוח את האתר שלך כל אלה שאתה יכול למצוא. לספר לאחרים אודות הבלוג שלך, המשפחה שלך, חברים, וכו ' כדי לבקש ממנו לספר לאחרים אודות הבלוג שלך. בדרך זו תוכל להתחיל לקבל תעבורת מיד. רק מילת אזהרה: בני משפחה וחברים כדי ללחוץ על מודעות AdSense שלך, בשום מקרה לא צריך ללחוץ על כל אחד הרישומים לעצמך אשר היא דרך טובה כדי לקבל מוחרם על ידי גוגל, מקור חשוב של הכנסות אבדו! כעת אתה יודע כיצד להפעיל בלוג משלך, אשר שאין בכל תירוץ כדי לעשות כסף באינטרנט! ליהנות הבלוג שלך! ג'ואן Masterson היא הבעלים של ואת האתרים המציעים עבודה חופשית בבית משאבי מידע.