כדי לטפל כהלכה לעור שלך, עליך לקבוע תחילה את סוג העור שיש לך. קיימים 5 סוגים של העור: רגילה, יבש, משמנים, העור שילוב, הבעיה. רגיל: העור הוא רך, נוח להשפעה רך. הוא ללא נקודות ופיין עם מרקם (למעט פגמים עיתון). הוא כולל נעליים נחמד, מעולם לא חשה שמנונית או יבש. פחות מעשרים אחוזים מהנשים יש סוג זה של העור.

אם זהו סוג העור שלך יש לך מזל, עם זאת, זה לא אומר שאין זה הטיפול. יבש: סוג זה של העור יש מרקם משובח והוא שקוף בעתיד. לשבת צר, מצוירות מבלי moisturizer ונוטה יש קווים עדינים סביב העיניים והפה. אתה מרגיש יבש במיוחד לאחר הרחצה, הם עשויים להיות כתמים לבנים סביב העיניים היבשה תיקונים. סוג זה של העור צריך טיפול נאות מאז הוא מראה סימני הזדקנות מוקדמת. שמן: עור שמן הוא שומן, סיטרין, הקורס. הוא מכיל נקבוביות גדול, נוטה יש נקודות פצעונים, שחור-לבן. כמה שעות לאחר נטילת לשמנוניות יופיע שוב, איפור נוטה להיות שקוע במהירות.

שילוב: סוג זה של העור הוא שומן באזור T, בשאר הפנים הוא יבש. T-אזור הוא, האף והמצח Chin. במידה אליו שני אזורים יבשים, שמן עשוי להשתנות, עם זאת, שני אזורים אלה דורשים שגרתיות מנקה בנפרד כדי לשחזר את סדר לאיזון. הבעיה של העור: הבעיה העור נוטה להיות fat, יש מרקם הקורס ונתונה האקנה. יש ניצנץ נקבוביות, פצעונים, אודם, הם עשויים להיות ולגירוי יותר עם מתחים. אם הבעיה היא חמורה היא צורך בעזרה של דרמטולוג. יש גם תנאים 2 העור יכול להופיע יחד או בנפרד, יכול להתרחש עם כל סוג של העור. תנאים אלה הם מאוד רגישים אלרגית. אם השעה של החלת מוצרי יתחיל עיטוש, וגרד, גירוד או פרסום סביר יהיה רגיש. הופעת העור רזה, חיוור, הצבעים בקלות, יכולים להיות רגיש ונתון: אלרגיות. אם זהו מקרה, לטיפול בעור בעדינות ולהשתמש מוצרים לא אלרגניים. Dicks שילה הוא הבגדים, יועץ של התמונה אשר מלמדת נשים כיצד להציג יותר דק להתלבש בהתאם את סוג הגוף שלך. בקר ב כדי להוריד עותק של ספר התמונה שלך e-remodelacion ומקבל כיצד לבנות ארון חינם.