Losesta רועם השוק ואת כל יום אנו מוצאים היצע חדש של מדיה שונים עם מחירים תחרותיים יותר ויותר. מתוך כוונה להקל על הבחירה של פעילות הביטוח דעה, להלן רשימה של חברות ביטוח שונות שבאמצעותו אנו יכולים לשכור ביטוח רכב שלנו. לכולם יש אתר אינטרנט שבו להתייעץ עם מחיר ומאפיינים של אותו, במקרים מסוימים חוזי ביטוח יכול להיעשות באמצעות באותו דף אינטרנט. אליאנז ביטוח רכב ביטוח רכב קרפור הפניקס DirectSeguros ישירה Internauto בראשית ביטוח רכב צעיר Mapfre הדדי Madrile?a לכלי רכב Ocaso ביטוח RACC ביטוח רכב ביטוח רכב ריגל נוסחאות לשמור תמיד היו סדר היום. עם זאת, בימים אלה, בהם כיסים של הספרדים הם יותר ויותר יותר דלה לפני פנורמה כי אתה לא לשים בצד את המשבר הכלכלי הנוכחי – אנחנו יודעים לדוגמה המשפחות הספרדיות יבלה על חג המולד 19% פחות-יש עדיין צידוק נוסף.

לפיכך, phrases הם סדר היום כ- belt-tightening, הפחתת הוצאות, אין שום דבר לכן לגחמות לומר קבוע עם פוטנציאל גדול חיסכון בעלויות הכוללות, ללא ספק, את הביטוח של מכוניות, שבו באפשרותך לשמור עד 500 יורו מדי שנה על-ידי ביצוע כמה אינדיקציות: 1. Valoa לצרכים שלך והוא נחוץ להמשיך על הבסיס כל המבטחת יש אסטרטגיה משלו השווה preciosr מחיר אשר, מראש, אף הוא טוב יותר מאשר אחרת ללא יותר. התחרותיות של כל אחד מהם יהיה תלוי פרופיל לקוח, הדבר הטוב ביותר עבור זה תמיד הולך להיות להרוויח השוואה בין חברות הביטוח ובכך יוכלו לבחור אילו הטובה ביותר לצרכיך. 2. מהו הכיסוי המתאימה לך ביותר? המורחבת כל הסיכון הביטוחי לא תמיד הולכים רווחית.

כלי רכב ממוצע איבד מספיק ערך מהשנה 5u החיים, כך שהיא אינה מפצה בדרך כלל עלות גבוהה כי הוא שילם לחברת ביטוח עבור מקרה לכאורה של מרושע. בשנים הראשונות, יתר על כן, המחירים יכולים להיות זולים יותר של עד 30% על-ידי החלת ביטוח זיכיון. 3. כדי גם לקנות רכב לסייע cheapen הביטוח שלך, עד כמה עוד רכב חסכוני, קטן יותר ביטוח גבוהה יותר. מנגנון כוח מתון יבלו פחות דלק, יהיה זול יותר, תפחית את מחיר הביטוח שלך על-ידי יותר מ- 25%. התוספות כמו ציוד אודיו, spoilers, המכון, וכו ', הם אובייקטים כי רוב נוטים להיות נגנב, כך זה, במקרים רבים, גם עליית המחיר של מדיניות. לעומת זאת, ישנן חברות ביטוח, להפחית את המחירים שלהם כאשר יש לך גניבה מעקב רכיבי מערכות או אזעקות. 4 היסטוריה של נהגים טובים טענות ללא דופי אשר לא נתנו את הצדדים עם אשמה בשנים יש הנחות על חברות הביטוח להיות יותר מ- 50%. מצד שני, יש צורך להזכיר כי מפלגה עם פחות מ- 300 יורו לא ייתכן משתלם, כמו שם בשנה הבאה שיהיה כי לשלם את ההפסד של בונוס עבור יחס נמוך של אובדן. זה יכול להיות חסכונית הרבה יותר כדי לכלול זיכיון של 300 אירו, מכיוון שהוא יכול לגרום לחיסכון נוספות עוקבות של 50% של הביטוח. 5. האם יש מבצעים עכשיו? חשוב תמיד להיות קשוב קידומי המכירות כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר אפשרי כי חברות הביטוח להפעיל קמפיינים שונים לאורך כל השנה כדי למשוך לקוחות, זה יכול להיות זמן טוב לבחור ביטוח שלך. 6 מחיר, כיסוי או שניהם? אם הדבר היחיד שאכפת לך הביטוח הזול ביותר הבחירה הטובה ביותר הם בטוחים חברות בעלות נמוכה. אם הוא לא, יהיו חיפוש המדיניות כיסוי נוסף יכול לתת לך את המחיר הטוב ביותר שניתן למצוא. 7. בכל פעם שאתה יכול, לשלם מדי שנה למרות כי פיצול התשלומים שלך עשוי להיות לך הקלה כלכלי, שכדאי לדעת המחיר הסופי הוא עושה באמצעות מערכת זו יכולים להיות מוגברת על ידי יותר מ- 10%. אם אתה יכול להרשות זאת לעצמו, האפשרות הטובה ביותר היא להפוך את אחד התשלום השנתי. 8 להיות שבעל הביטוח הוא משתלם יותר מנהלי התקנים חדשים בסופו של דבר לרשום לעתים קרובות תחת דמותו של מנהל ההתקן ומדי פעם במדיניות של אחד ההורים שלהם. עם זאת, לא להיות כמו מחזיקי, חברות עוקבים חל הנחות של הקדמונים, אשר עד 65%. 9. פחות קילומטרים והתקרה עבור המבטחים רכב שלך לדעת מאשר מכונית, כמה קילומטרים נוספים לפני יותר נוטים תאונה. מסיבה זו, עליית המדיניות שלהם עד 20% אם נעשים יותר מ 30. 000 ק מ בשנה. מאותה סיבה, במוסך הרכב יש פחות חשיפה במאורה או זעזועים, ולכן החיסכון יכול להגיע 5%. 10. לתקן את נתוני הביטוח החיסכון הראשוני קטן נהג מדי פעם לשים את האדם במציאות הוא הכוח המניע העיקרי יכול להוביל חקירה במקרה של תאונה קשה. אם אנו מבינים כי חלק מהתכונות האלה ניתן להגיע אל יעלה על 100. יורו 000 העלות, נוכל לראות כי זה לא שווה בכלל. הושעיה טדגי El Mejaoui, יועץ עצמאי ביטוח, עבד עבור חברות שונות עד lanazarse כדי הרפתקאות יצירת חברה ניהול משלו שבו מציע כל מיני עצות על עולם ביטוח ותאונות.