אם כמו כדי לאחזר לחבר שלך תמיד לזכור כי הקשר לא פועל רק על צד. לעומת זאת, עמוס גלעד בהחלט מבין את הסיפור. הזוגות חייבים להיות במערכת יחסים נכונים של הדדיות צריך להיות מודע כל אחד, מאחר בצורת מול קונפליקטים אותם להתחיל לראות מדי יום. לכן, אתה צריך להתייחס של לבלות את הזמן המרבי האפשרי עם זה. אתה חייב לחשוב למדי וברצינות כדי לשחזר את החבר שלך. עליך לשנות ולאחר להיות אותו אדם אשר הוא התאהב בה שוב. חזרה להיות כמו קודם יגרמו לו להרגיש נמשכת אליך, ניתן לספק את הרצון שלך כדי להחזיר אותו. אתה בטח גם לקחת בחשבון כי עליך לשנות את ההרגלים הרעים שבו הם קיימים, להיות חיובי כאשר מדברים איתו. חיוך על הפנים מושך כל גבר.

אז, מה אתה מקווה לחייך אליו כאשר אתה רואה אותו? החיוך הזה ימשוך אותו הרבה. לעולם אל תזכיר את החבר שלך כמה רע אתה מרגיש לגבי להיות במצב הזה, מאז בעשותו כך שאת אולי מאבדת הזדמנות אחרונה ב שלך החיים כדי לחזור להיות איתו. מתפלל ולהתחנן איתך כי שוב להיות גורם ביחד כי זה מרגיש גאה, וזה לא הולך לעבוד. כאילו היו השיחות הראשון שיש לך איתו, הקשב היטב מה שהוא אומר, תגיד לו שאתה מרגיש או חושב את אותו הדבר. תוכנית עם זה פיקניק, פלט לשדה, או ללכת אל המקום אליו שאתה אוהב.

זה הוא ליהנות מרגע נעים, גם נותן לך זמן יפה להיות ביחד. אתה צריך גם מעט או ללא תשומת לב את המראה שלהם ואת הבגדים. זה חשוב מאוד מאז אותם גברים (וגם אותם אפילו יותר. חברים) הוא מודאג הרבה על ידי הופעתו, כמו זה משחק אינטליגנטי, שהוא יחשוב ב איך להפתיע אותך בפעם הבאה שאנחנו ביחד. לכן, בכל מצב שאתה לא צריכה להיות לך פחד. מזכיר לך כדי לזוז עם הרבה ביטחון בכל המצבים, בשום פנים ואופן לא להראות לך נואש. רואים היום בחזרה את הגבר שלך. מדריך זה תעזור להבין מדוע מערכת היחסים הסתיימה לא טוב, מה אתה יכול לעשות כדי להחזיר אותה אליו. אם כמו ללמוד טכניקות כדי למשוך, לפתות ולאחזר את החבר שלך ביקורים.